Diskuse o počasí Vyhledávání
Honza: No je to tak, i další výstup vše potvrdil, za sobotu a neděli by mohlo napadnout na většině území od 10 do 20 cm a co se týká teplot taky výrazně přitvrdil, noční i pod -10°C a i denní ... Více
Zasláno 24.12.2014 08:57 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: Velmi zajímavý poslední výstup GFS, hodně přidal na srážkách na víkend, no uvidíme jak dále, ale vypadá to velice zajímavě i co se týká teplot... VíceZasláno 24.12.2014 00:11 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: Přesně jak píše tom, řešíte zbytečnost, výhled nad 180 hodin, je jen střelba a v dalším výstupu bude vše jinak, čtvrteční ochlazení je už jasný a pak se uvidí... VíceZasláno 22.12.2014 18:40 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: Carda No taky si říkám, že už to vypadalo nadějně tolikrát, ale prostě už to jednou vyjít musí, tak snad už teď, GFS tam měl večer zase nějaký pochybnosti, ale poslední výstup, už je ... VíceZasláno 18.12.2014 10:54 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: Úplně normální téma, nevim proč by mělo být zbytečné, myslím, že kdy bude poprvé sněžit i v nížinách zajímá dost lidí a proč o tom nediskutovat. Zase to tady shazují jen zdejší "odborníci", ... VíceZasláno 18.10.2014 20:06 Zima - První sněžení mimo hory zimy 2014/2015
Honza: V tuto dobu už bych to nečekal, přechází nás silná bouřka s vydatným, asi 15 minut i přívalovým deštěm, nyní je jen 11,8°C, před bouřkou to taky nebyla žádná hitparáda jen 14°C, takže ... VíceZasláno 16.08.2014 22:37 Bouřky - Bouřky 15. a 16.8.2014
Honza: No podle Aladina by ten vydatnej déšť měl postupovat hlavně přes Moravu a Slezko a částečně Východní Čechy a Vysočinu, ale podle aktuálního postutu to vypadá, že to půjde víc na SZ, ... VíceZasláno 13.08.2014 13:02 Předpověď počasí - Vydatnější srážky a bouřky 13.8.2014
Honza: matous160 Nádhera, super fotka, troufnu si říct, že top na In-počasí VíceZasláno 23.07.2014 23:07 Bouřky - Bouřky 22.7. až 1.8.2014
Honza: Velkej propadák, přitom v poledne nás jen těsně míjela bouřka a vše vypadalo velmi nadějně, bohužel to dopadlo velkým fiaskem a ani milimetr srážek jen asi dvakrát slabá přeprška, při ... VíceZasláno 21.07.2014 22:41 Bouřky - Silné bouřky 20.7. a 21.7.2014
Honza: kuba No nevím, ale Aladin tam na zítřek nic extra nepředpovídá, jsem teda zvědavej co bude, i v poledním počasí, říkala, že přes většinu území přejdou bouřky, ojediněle i intezivní, ... VíceZasláno 04.07.2014 13:04 Bouřky - Bouřky 5.7.2014
Honza: George Nevím z čeho usuzuješ, včera to velmi dobře vykreslil, vznik a přechod bouřek, velmi přesně odpovídal předchozím výstupům, naopak jeden z nejlepších na předpověď těchto situací. ... VíceZasláno 24.05.2014 09:34 Bouřky - Silné bouřky 23.5. až 28.5.2014
Honza: kuba Vypadá to zajímavě, srážek bude opravdu hodně, kdyby to vyšlo, tak to vypadá na 20 až 30 cm sněhu, ale moudřejší budeme až tak v pátek, ale nějakou menší kalamitku by to sneslo ... VíceZasláno 27.01.2014 21:56 Zima - Trvalé sněžení na začátku února?
Honza: logitech2300 Vypadá to tak nějak, že v půlce ledna by se to konečně mohlo zlomit, modely už to tam malují delší dobu, tak snad už to konečně vyjde a alespoň na pár týdnů sem zima zavítá, ... VíceZasláno 03.01.2014 11:07 Zima - Kdy přijde zima do Česka?
Honza: Nejsilnější bouřka co se týká úhrnu srážek byla ve středu 21. června 2006, kdy vrcholil v ČR před přechodem slabší studené fronty přiliv horkého vzduchu. V Pardubicích maximální teplota ... VíceZasláno 11.12.2013 21:34 Bouřky - Nejsilnější bouře u Vás
Honza: No nazývat inverzi jako oteplení je docela mimo, v nížinách se oproti stávajícím teplotám paradoxně spíš ochladí přes den okolo 0°C v noci slabě pod nulou, no pro hory to bude horší, ... VíceZasláno 08.12.2013 00:37 Předpověď počasí - Oteplení od 9.12.2013
Honza: ota Ano, půlnoční výstup to zase pěkně zamotal, jsem zvědav jestli to potvrdí další výstup, pak na tom něco možná bude, ale takhle je to jen jeden výstřel, ale je to zajímavý, jak dokáže ... VíceZasláno 05.12.2013 01:25 Zima - Ochlazení od 6.12.2013?
Honza: Mark Jak píšeš, nic není jistýho a už to tak nadějně s tím ochlazením nevypadá, poslední výstup už to ochlazení pomalu oddaluje a hlavně hodně zmírňuje, takže z toho opět nemusí být ... VíceZasláno 30.11.2013 10:14 Zima - Ochlazení od 6.12.2013?
Honza: Kuba.T Na Šumavě leží daleko víc sněhu a taky se bez problémů drží, jsem zvědav na zítřejší ranní teploty například na Kvildě, to bude asi síla. VíceZasláno 11.11.2013 15:41 Aktuální počasí - Sníh na horách od 10.11.2013
Honza: Těžko říct, ochladí se na maximálně 4-8°C, takže to vypadá na sníh jen pro vyšší polohy, navíc srážek moc nebude, budou hlavně v severních horských oblastech, jinde to nebude nic moc, ... VíceZasláno 07.11.2013 11:10 Zima - Ochlazení 10.11.2013
Honza: Už několik dní je nefunkční historie v počasí u nás, nevím jestli to nejde jenom mně, ale o tom pochybuju. VíceZasláno 15.08.2013 00:38 Web In-počasí - Počasí u vás