Diskuse o počasí Vyhledávání
Honza: space V Pardubicích z dopolední bouřky spadlo 15 mm, ale bylo to tak prudký, že to stejně vše odteklo, to co zase namaloval aladin, mně přijde dost přehnaný, ale pokud to opravdu spadne, ... Více
Zasláno 09.08.2013 15:03 Bouřky - Bouřky 6.8. až 9.8.2013
Honza: sokycz Líbí se mi tvůj nadhled, ta situace závání velkým průserem, podle nejnovější prognózy ty nejhorší srážky spadnou na Krkonoše a Jizerský hory, okolo 120 mm za 48 hodin, z toho ... VíceZasláno 24.06.2013 20:43 Články na In-počasí - ČHMÚ varoval před extrémním deštěm
Honza: Nystrom to se dá považovat při současným lijáku za reálný hodnoty, navíc to co sem postupuje od JV je už opravdu problém VíceZasláno 24.06.2013 20:35 Články na In-počasí - Česku hrozí další povodně
Honza: Milan http://www.we...sgfsmeur.html tam dej M-Europe a klikni na Niederschlagsummen a tam už si to mužeš přepinat buď na 24, 48....144 hodin VíceZasláno 24.06.2013 17:14 Články na In-počasí - ČHMÚ varoval před extrémním deštěm
Honza: No super, hlavně, že mám celej tejden dovolenou VíceZasláno 19.05.2013 09:51 Články na In-počasí - Příští týden bude o poznání chladnější
Honza: petr789 To se asi konat nebude, Aladin jako téměř pokaždý hodně nadsazuje a postupně už bude jen ubírat, ale vypadá to opravdu na vydatné srážky a klidně těch 40-50mm tam spadne. VíceZasláno 01.05.2013 08:00 Aktuální počasí - Velmi vydatný déšť 2.5.2013
Honza: No tak to opět vypadá dost nadějně, v úterý by mohlo celoplošně napadnout 5 až 10 cm a v dalších dnech to sice bude už slabší, ale i tak by mohlo něco málo připadnout hlavně v severní ... VíceZasláno 17.02.2013 14:35 Zima - Vydatné sněžení 19.2. a 20.2.2013
Honza: space No vše tomu zatím nasvědčuje i GFS každým výstupem potvrzuje a i dokonce přidává na srážkách, bylo by super kdyby to vyšlo a zima se ještě předvedla, když už ji někteří odepsali ... VíceZasláno 10.02.2013 18:11 Zima - Sněžení 12.2. a 13.2.2013
Honza: Vypadá to na návrat zimy příští týden, modely tu situaci potvrzují několik dní, takže na tom něco bude, a o příštím víkendu to vypadá i na solidní mrazy. Takže zimofilové snad nám ještě ... VíceZasláno 31.01.2013 20:43 Zima - Jaká bude zima 2012/2013
Honza: A je to tu, čím blíž jsme tomu sněžení, opět přichází tvrdé vystřízlivění, většina modelů značně ubrala na srážkách a pro Čechy je prakticky zrušila a to včera ještě ta situace vypadala ... VíceZasláno 20.01.2013 08:24 Zima - Sněžení 21.1. až 23.1.2013
Honza: ota Ano teď to vypadá dobře, ale težko říct co bude ukazovat večer nebo zítra, to je totiž jak ruleta VíceZasláno 17.01.2013 08:37 Zima - Jaká bude zima 2012/2013
Honza: petr789 To ale bohužel nevýjde, minimálně to sněžení určitě ne, budem rádi za pár cm a co se týká těch teplot, tak to není už vůbec o co stát VíceZasláno 15.01.2013 07:48 Zima - Sněžení od 16.1.2013
Honza: Flanker Pan vševěd se tu ukázal, asi máte doma křišťálouvou kouli, kolem 20. ledna opět Atlantik To jsem teda zvědav, ale takto brzké ochlazení jste asi nečekal že jo, Lesíček to skutečně ... VíceZasláno 07.01.2013 19:53 Zima - Jaká bude zima 2012/2013
Honza: Milan Uvidíme, ráno to ochlazení potvrdili a posunuli ještě dále na západ a je i výraznější, těm co si přejí alespoň pár dní normální zimy, nezbývá než doufat. Ono je to už jen týden ... VíceZasláno 04.01.2013 07:43 Zima - Jaká bude zima 2012/2013
Honza: logitech2300 i kdyby zítra napadlo 15 cm, tak to je o ničem při tý teplotě v pondělí z toho bude sr*ka, navíc kolem poledne začne zítra pršet i ve Vých. Čechách a na to naprší dalších ... VíceZasláno 22.12.2012 23:45 Zima - Počasí na Vánoce 2012
Honza: Jo tak je to tady, teploty 24.12. v Čechách 8-12°C a na Moravě 4-8°C, tak to je mazec a celý týden by mělo být nadprůměrně teplo, takže pohoda VíceZasláno 21.12.2012 08:33 Zima - Počasí na Vánoce 2012
Honza: Koubes74 zítra ráno je zřejmě poslední šance, jak potvrdí západní proudění, tak už to bude pomalu jistota, ale stále tu šance je VíceZasláno 20.12.2012 23:02 Zima - Počasí na Vánoce 2012
Honza: Hmm věřit tomu ochlazení okolo toho 26.12. nemá cenu, tyhle předpovědi nad 150 hodin a dál jsou k ničemu, to ještě mnohokrát obrátěj, jako jsme už zvyklí a jak tak na to koukám stejně ... VíceZasláno 20.12.2012 20:31 Zima - Počasí na Vánoce 2012
Honza: Nezbývá než doufat, ale je to až úsměvný, jak to ze dne na den otáčí o 180° a včera s klidem tvrdí, že budou bílé a mrazivé vánoce a druhý den takovýhle sra*ky, stále je to dále než ... VíceZasláno 20.12.2012 10:55 Zima - Počasí na Vánoce 2012
Honza: venca111 Uvidíme co vyplivnou modely večer, pokud potvrdí stávající situaci, tak je to celý v pr*eli, ale stále je to otevřený na obě strany, už to vypadalo jako tutovka to ochlazení ... VíceZasláno 20.12.2012 08:29 Zima - Počasí na Vánoce 2012