Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Mírné ochlazení a bouřky hlavně v jihozápadní polovině Čech, ojediněle silné

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 145 příspěvků pro uživatele Honza:

Honza: space V Pardubicích z dopolední bouřky spadlo 15 mm, ale bylo to tak prudký, že to stejně vše odteklo, to co zase namaloval aladin, mně přijde dost přehnaný, ale pokud to opravdu spadne, ... Více

Zasláno 09.08.2013 15:03 Bouřky - Bouřky 6.8. až 9.8.2013

Honza: sokycz Líbí se mi tvůj nadhled, ta situace závání velkým průserem, podle nejnovější prognózy ty nejhorší srážky spadnou na Krkonoše a Jizerský hory, okolo 120 mm za 48 hodin, z toho ... Více

Zasláno 24.06.2013 20:43 Články na In-počasí - ČHMÚ varoval před extrémním deštěm

Honza: Nystrom to se dá považovat při současným lijáku za reálný hodnoty, navíc to co sem postupuje od JV je už opravdu problém Více

Zasláno 24.06.2013 20:35 Články na In-počasí - Česku hrozí další povodně

Honza: Milan http://www.we...sgfsmeur.html tam dej M-Europe a klikni na Niederschlagsummen a tam už si to mužeš přepinat buď na 24, 48....144 hodin Více

Zasláno 24.06.2013 17:14 Články na In-počasí - ČHMÚ varoval před extrémním deštěm

Honza: No super, hlavně, že mám celej tejden dovolenou Více

Zasláno 19.05.2013 09:51 Články na In-počasí - Příští týden bude o poznání chladnější

Honza: petr789 To se asi konat nebude, Aladin jako téměř pokaždý hodně nadsazuje a postupně už bude jen ubírat, ale vypadá to opravdu na vydatné srážky a klidně těch 40-50mm tam spadne. Více

Zasláno 01.05.2013 08:00 Aktuální počasí - Velmi vydatný déšť 2.5.2013

Honza: No tak to opět vypadá dost nadějně, v úterý by mohlo celoplošně napadnout 5 až 10 cm a v dalších dnech to sice bude už slabší, ale i tak by mohlo něco málo připadnout hlavně v severní ... Více

Zasláno 17.02.2013 14:35 Zima - Vydatné sněžení 19.2. a 20.2.2013

Honza: space No vše tomu zatím nasvědčuje i GFS každým výstupem potvrzuje a i dokonce přidává na srážkách, bylo by super kdyby to vyšlo a zima se ještě předvedla, když už ji někteří odepsali ... Více

Zasláno 10.02.2013 18:11 Zima - Sněžení 12.2. a 13.2.2013

Honza: Vypadá to na návrat zimy příští týden, modely tu situaci potvrzují několik dní, takže na tom něco bude, a o příštím víkendu to vypadá i na solidní mrazy. Takže zimofilové snad nám ještě ... Více

Zasláno 31.01.2013 20:43 Zima - Jaká bude zima 2012/2013

Honza: A je to tu, čím blíž jsme tomu sněžení, opět přichází tvrdé vystřízlivění, většina modelů značně ubrala na srážkách a pro Čechy je prakticky zrušila a to včera ještě ta situace vypadala ... Více

Zasláno 20.01.2013 08:24 Zima - Sněžení 21.1. až 23.1.2013

Honza: ota Ano teď to vypadá dobře, ale težko říct co bude ukazovat večer nebo zítra, to je totiž jak ruleta Více

Zasláno 17.01.2013 08:37 Zima - Jaká bude zima 2012/2013

Honza: petr789 To ale bohužel nevýjde, minimálně to sněžení určitě ne, budem rádi za pár cm a co se týká těch teplot, tak to není už vůbec o co stát Více

Zasláno 15.01.2013 07:48 Zima - Sněžení od 16.1.2013

Honza: Flanker Pan vševěd se tu ukázal, asi máte doma křišťálouvou kouli, kolem 20. ledna opět Atlantik To jsem teda zvědav, ale takto brzké ochlazení jste asi nečekal že jo, Lesíček to skutečně ... Více

Zasláno 07.01.2013 19:53 Zima - Jaká bude zima 2012/2013

Honza: Milan Uvidíme, ráno to ochlazení potvrdili a posunuli ještě dále na západ a je i výraznější, těm co si přejí alespoň pár dní normální zimy, nezbývá než doufat. Ono je to už jen týden ... Více

Zasláno 04.01.2013 07:43 Zima - Jaká bude zima 2012/2013

Honza: logitech2300 i kdyby zítra napadlo 15 cm, tak to je o ničem při tý teplotě v pondělí z toho bude sr*ka, navíc kolem poledne začne zítra pršet i ve Vých. Čechách a na to naprší dalších ... Více

Zasláno 22.12.2012 23:45 Zima - Počasí na Vánoce 2012

Honza: Jo tak je to tady, teploty 24.12. v Čechách 8-12°C a na Moravě 4-8°C, tak to je mazec a celý týden by mělo být nadprůměrně teplo, takže pohoda Více

Zasláno 21.12.2012 08:33 Zima - Počasí na Vánoce 2012

Honza: Koubes74 zítra ráno je zřejmě poslední šance, jak potvrdí západní proudění, tak už to bude pomalu jistota, ale stále tu šance je Více

Zasláno 20.12.2012 23:02 Zima - Počasí na Vánoce 2012

Honza: Hmm věřit tomu ochlazení okolo toho 26.12. nemá cenu, tyhle předpovědi nad 150 hodin a dál jsou k ničemu, to ještě mnohokrát obrátěj, jako jsme už zvyklí a jak tak na to koukám stejně ... Více

Zasláno 20.12.2012 20:31 Zima - Počasí na Vánoce 2012

Honza: Nezbývá než doufat, ale je to až úsměvný, jak to ze dne na den otáčí o 180° a včera s klidem tvrdí, že budou bílé a mrazivé vánoce a druhý den takovýhle sra*ky, stále je to dále než ... Více

Zasláno 20.12.2012 10:55 Zima - Počasí na Vánoce 2012

Honza: venca111 Uvidíme co vyplivnou modely večer, pokud potvrdí stávající situaci, tak je to celý v pr*eli, ale stále je to otevřený na obě strany, už to vypadalo jako tutovka to ochlazení ... Více

Zasláno 20.12.2012 08:29 Zima - Počasí na Vánoce 2012