Diskuse o počasí Vyhledávání
Honza: zajicek001 No dá se říct, že z tý středy může něco spadnout na J a JV ale víc než 5 cm to stejně nebude a co bude v pátek je ještě ve hvězdách, ale stejně to žádná hitparáda nebude, ... Více
Zasláno 02.02.2015 18:08 Zima - Vydatné sněžení na začátku února?
Honza: Djs.Mc.Roberto Přesně a to už je pak úplně jedno jestli bude pršet nebo nic... VíceZasláno 01.02.2015 07:16 Zima - Vydatné sněžení na začátku února?
Honza: Tlakoměr-Barometr Ty teploty zatím nemá cenu řešit, uvidíš, že další výstup bude zase dost odlišnej, tady se to bude ještě hodně měnit... VíceZasláno 31.01.2015 21:40 Zima - Vydatné sněžení na začátku února?
Honza: matous160 Jo ty srážky tam vypadají opravdu dost vydatně, ono taky co čekat z několikadenního sněžení, tam už to nebude o centimetrech, ale spíš o decimetrech , v lednu roku 2010 od ... VíceZasláno 31.01.2015 20:50 Zima - Vydatné sněžení na začátku února?
Honza: matous160 Až do posledního výstupu GFS jsem si tohle taky říkal, ale už se to začíná opět komlikovat, je tam jasné teplotní rozhraní, které bude hrát zásadní roli v jakém budou srážky ... VíceZasláno 31.01.2015 20:39 Zima - Vydatné sněžení na začátku února?
Honza: Je to těžký, pak těm předpovědím opravdu věřte, ještě včera hlásili na dnešek -1 až 3°C a dnes už to změnili na 1 až 5°C a zítra 0 až 4°C, tady dokonce před chvílí už jen čistě pršelo ... VíceZasláno 30.01.2015 11:19 Články na In-počasí - Vývoj sněžení v dalších dnech
Honza: logitech2300 Je to zřejmě opravdu takhle, ale vnucovat to tady nikomu nebudu, polohy do 600 m. n. m. tvoří naprostou většinu území ČR a to rozmezí tomu jednoznačně odpovídá, ale když ... VíceZasláno 28.01.2015 17:49 Rady - Kvalita předpovědí počasí
Honza: Jarda. Pokud sledujete alespoň občas předpověď počasí, tak to tam občas moderátor uvádí, já sem to tam slyšel už několikrát, mluvili o tom i v tom pořadu o počasí, jak dříve dávali ... VíceZasláno 28.01.2015 11:23 Rady - Kvalita předpovědí počasí
Honza: tom-791 Nechci se tu nikoho zastávat, ale ta předpověď se sestavuje zhruba na polohy do 600 m. n. m. a pokud tu tvrdíte že bylo dnes ráno ve většině těchto poloh 0 až -3°C, tak tady ... VíceZasláno 28.01.2015 10:52 Rady - Kvalita předpovědí počasí
Honza: Fstorm Tak na tu níži můžeš zapomenout, vůbec bych už do tý letošní zimy nevkládal žádný naděje, pro polohy pod 400 m.n. m. je to odpiskany, leden končí a únor už to zachránit nemůže, ... VíceZasláno 28.01.2015 10:33 Předpověď počasí - Hluboká níže na konci ledna
Honza: Sněžení bylo k ničemu i tady na Pardubicku, začalo sněžit chvíli po půlnoci, před tím ale bylo díky oblačnosti teplo 2°C, během sněžení se sice rychle ochladilo na 0°C, jenže zem není ... VíceZasláno 27.01.2015 11:19 Zima - Sněžení 27.1.2015
Honza: mizdase Něco napadne, určitě okolo 5 cm by to mohlo být, ale polohy pod 400 m. n. m. si toho sněhu moc neužijí, navíc bude foukat, takže i to zrychlí tání, středa a čtvrtek bude to ... VíceZasláno 25.01.2015 19:49 Zima - Sněžení 27.1.2015
Honza: Mark Jasný není nikdy nic, to sem asi přehnal, ale už i poslední výstup Aladina tam jasně maluje celoplošně sněžení na sobotní večer a noc na neděli, teploty by měly být lehce pod nulou, ... VíceZasláno 02.01.2015 00:00 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť
Honza: lukkyno11 Tak srážek bude hodně, teploty budou okolo nuly, vypadá to nadějně, ale bohužel na příští pátek už tam zase modely plánují oteplení, takže to zase bude asi jen na pár dní, ... VíceZasláno 01.01.2015 21:45 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť
Honza: Pája1 V pátek na studený frontě zpočátku déšť, po frontě se už bude ochlazovat a sněžit už bude nad 400 m. n. m. V sobotu na další frontě by mělo sněžit už ve všech polohách, teploty ... VíceZasláno 01.01.2015 21:23 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť
Honza: Přesně tak, pokud by to bylo ve sněhu, tak by to bylo asi dost zajímavý, tam by mohlo napadnout i okolo 10 cm a více, ale problém bude v teplotách, dá se říct, že Čechy a zejména J ... VíceZasláno 01.01.2015 09:40 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť
Honza: Podle posledního výstupu to bude v nížinách tak mezi 2-7 cm, na horách hlavně severních možná tak do 15 cm, víc asi těžko, ta fronta bude postupovat dost rychle, takže budeme muset ... VíceZasláno 27.12.2014 23:58 Zima - Sněžení v pondělí 29.12 a v úterý 30.12.14
Honza: Peter Lenčéš Kéž by to šlo opravdu severněji, ale už třetí výstup za sebou to vše maluje směr JV a sotva by to mohlo lízat JZ ČR a ani tam by z toho nějaká nadílka nebyla, zbývá 48 ... VíceZasláno 25.12.2014 09:03 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: Tak další výstup GFS ještě více ubral z toho sobotního sněžení, takže to bohužel vypadá že z toho nic nebude. Holomrazy budou o ničem... VíceZasláno 25.12.2014 00:12 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Honza: logitech2300 Jak v půlnoční aktualizaci ty srážky nevrátí, tak už bych to s tím sněžením moc dobře neviděl, ono to zase už tak daleko není bohužel... byla by to škoda, když už k tomu ... VíceZasláno 24.12.2014 19:53 Články na In-počasí - Vánoční předpověď: na Štěpána začne zima