Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno s teplotami i nad 35 °C, o víkendu další oteplení

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1467 příspěvků pro uživatele Aidamkoo:

Aidamkoo: Marek_98 No u nás se to za zimu nedostalo nad 4cm, jo lokální rozdíly celkem slušné. Uvidíme jestli se během zítřka a úterka dostaneme aspoň na ty 2-3cm sněhu, což by mohlo být realistické. ... Více

Zasláno 15.02.2026 20:34 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Pro Moravu je tam u některých modelů velký dry hand ve výšce. Ostatně srovnání bohatšího Aladina s 8cm a ID2 s 1cm. Rozdíl enormní. Více

Zasláno 15.02.2026 15:19 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: No po večerních a nočních výstupech se to zase hodně liší na zítřek. Nový Aladin zatím dává celkem slušnou nadílku i semka, ale ICON a regionální varianta sníh všude kromě jihu Moravy, ... Více

Zasláno 15.02.2026 10:37 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Nakonec výsledný úhrn sněhu je 0. Slabší poprašek na autech a na 30% travnatých povrchů a střech. Další sněžení zítra, kdy by mělo být celý den pod bodem mrazu, takže určitě lepší podmínky ... Více

Zasláno 15.02.2026 04:29 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Neuro U nás to nebude patrně ani poprašek, ale zatím to neskončilo, tak uvidíme Více

Zasláno 14.02.2026 22:30 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Neuro +1,4°C a až teď začalo padat smíšeně, ale většina už sníh. Nicméně je pořád teplo. Ráno bude teda pořádné náledí. Více

Zasláno 14.02.2026 20:35 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Venku 6°C, je to fajnos. Nakonec příjemně teplý den. Slabě prší aktuálně, tak to jde. Více

Zasláno 14.02.2026 15:49 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Opravdu v téhle zimě máme největší smůlu jaká existuje. Tak od úterka se na modelech drží stabilně 5-10cm a dneska pár hodin se to jak je letos zvykem všechno smaže a je tam úplný prd? ... Více

Zasláno 14.02.2026 13:21 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: F4 No letos v zimě poprvé vyjde nějaká situace u nás na jihovýchodě. Sněhově je zima velmi špatná oproti situaci u vás. Samozřejmě škoda, že ten zítřek neklapne, ale zase pondělí a ... Více

Zasláno 13.02.2026 16:36 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: ludvicek Proto to vztahuji do mé oblasti. Více

Zasláno 13.02.2026 15:28 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: ludvicek Já určitě déle jak 5-7 dní na synoptiku nekoukám a zdejší výhled na 9 dní už vůbec ne. V ranních termínech se objevovala šance na sněžení čtvrtek a pátek, ta se sice smazala/zredukovala, ... Více

Zasláno 13.02.2026 14:01 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Taky tady bychom měli překonat dosavadní rekord téhle zimy, kterými byly 4cm z 13.ledna. Sice až na konci zimy, ale výhledy na následujících 7 dní co se sněhem něco vidí, tak konečně ... Více

Zasláno 13.02.2026 12:18 Předpověď počasí - Vydatné sněžení 14.-15.02.2026

Aidamkoo: Patrně v sobotu konečně první zimní situace, která se dá nazvat sněhově slušnou, protože celou zimu to nikdy nepřekonalo 4cm. Tak tedy snad výstupy i nadále budou optimistické. Více

Zasláno 12.02.2026 16:06 Články na In-počasí - Prší i na horách, o víkendu opět nasněží i v nížinách a vrátí se mrazy

Aidamkoo: No modely na víkend shoda, že se ochladí a něco nasněží, ale liší se to. Nový ICON z 06z vidí jen do nedělního rána (uvidíme tedy co ten 12z) a zde je OPER surově nejteplejší a zároveň ... Více

Zasláno 10.02.2026 14:02 Články na In-počasí - V novém týdnu postupně až 10 °C a déšť i na horách, v závěru se opět ochladí

Aidamkoo: Koukám na to. ICON a ECMWF sobota a neděle postupně se sněžením a plošným, takže by to byl celkem luxus. Uvidíme co další výstupy. Přeci jen GFS tam má spíše méně srážek. Více

Zasláno 09.02.2026 20:14 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Zrovna ECMWF počítá s největšími dopady vzhledem k nastavení synoptiky pro Evropu, tak uvidíme. Zejména výhodou bude dobré nastavení troposférické odezvy, která by se měla dobře šířit ... Více

Zasláno 06.02.2026 15:36 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Ondris Tak zde maximum zimy jsou 4cm, taky bych bral nějaký lepší vrchol zimy, ale asi to letos neklapne. Jo aspoň někde to vyšlo parádně v kombinaci s mrazy a větším zásypem. Dneska ... Více

Zasláno 05.02.2026 20:26 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026

Aidamkoo: Tak tady už sníh byl fuč večer, ostatně ho už tu bylo málo a déšť dokonal co bylo započato. No uvidíme jestli se ještě nějaké sněhové epizody dočkáme. Více

Zasláno 05.02.2026 14:50 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026

Aidamkoo: Marek_98 Jojo, procházel jsem to tam u tebe a pak někam do Kohoutovic a shodně kolem 7cm. U nás o dost méně, ale důvod byla ta přeháňka v pátek, ale nevadí. Část Brna aspoň měla pěknou ... Více

Zasláno 03.02.2026 18:16 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Tak vyhodnocení té situace od čtvrtka za mě takhle. Zde napadly a bylo i maximum 4cm sněhu. Upřímně se mi nechtělo včera věřit, že jižněji v Brně ho leží zejména od Komína, Jundrova ... Více

Zasláno 03.02.2026 17:41 Zima - Jaká bude zima 2025/2026