Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno s teplotami i nad 35 °C, o víkendu další oteplení

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1465 příspěvků pro uživatele Aidamkoo:

Aidamkoo: 14°C, prostě paráda. Slunce svítí, semtam mrak, ale ideálka. Po té včerejší mlhavé depce ideální přechod do nového týdne. Více

Zasláno 23.02.2026 14:10 Články na In-počasí - Zima končí, v příštím týdnu nastoupí jarní počasí

Aidamkoo: Čeká nás náhlé SSW a zároveň velká odezva = Split vortexu. Je nutné dodat, že jedno jádro vortexu se přesune nad Evropu a to i jeho nejchladnější sektor, což teoreticky ochlazení přinést ... Více

Zasláno 23.02.2026 11:24 Předpověď počasí - Jaké bude jaro 2026?

Aidamkoo: U nás to bude téměř každý den ráno a dopo trochu limitovat nízká oblačnost a mlhy. Takže pak se sluncem od oběda a maxima oproti Čechám relativně nižší. Více

Zasláno 22.02.2026 14:17 Články na In-počasí - Zima končí, v příštím týdnu nastoupí jarní počasí

Aidamkoo: Je to fajn. 1°C a i slunce se ukázalo. Paráda. Jen teda ten přízemní opar by mohl vymizet, ale holt to je klasika u těchto situací. Více

Zasláno 21.02.2026 15:25 Články na In-počasí - Zima končí, v příštím týdnu nastoupí jarní počasí

Aidamkoo: No nakonec 2cm, stále slabě mrzne a hlásím, že na těch přeháňkách co postupují Brněnskem zpočátku se sněhem, ale postupně rychle do deště. Více

Zasláno 21.02.2026 12:27 Články na In-počasí - Zima končí, v příštím týdnu nastoupí jarní počasí

Aidamkoo: Tady to jde -7°C, hádám asi dost pravděpodobně poslední takto nízké minimum do příští zimy, snad. Dopo trochu posněží, aby to pak roztálo a vzhůru do tepla. Více

Zasláno 21.02.2026 03:23 Články na In-počasí - Zima končí, v příštím týdnu nastoupí jarní počasí

Aidamkoo: Marek_98 Letos bych řekl, že po nějaké delší době hodně velká smůla, protože víceméně 16 tlakových níží od listopadu do února co mohla přinést nějaké větší množství sněhu nepřineslo ... Více

Zasláno 20.02.2026 20:44 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Tak u mě nejvyšší pokrývka v zimě 8cm, druhá nejvyšší 4cm, což v kontextu jiných nížin bylo v maximu méně než jsem popravdě ještě před zimou čekal, ale to je dáno i tím, že pro nás ... Více

Zasláno 20.02.2026 00:39 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Koukám další týden tam ICON některé dny cpe chladnější Moravu a teplejší Čechy, tak jsem zvědav. Chladno se nám prodloužilo do neděle, ale od pondělí kolem 10°C na pohodu, v Čechách ... Více

Zasláno 19.02.2026 13:53 Předpověď počasí - Jaké bude jaro 2026?

Aidamkoo: Jo proto čekám do zítřka, ta nejistota v modelech je poměrně dost značná. Více

Zasláno 17.02.2026 17:16 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Jo slehlo to dost, ale určitě se sníh udrží i přes noc, kdy by mohl 1-2cm připadnout, takže fajn. Akorát teda v takovém centru je z toho voda totální. Tady nahoře pohoda. Více

Zasláno 17.02.2026 13:35 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Koukám minimálně na čtvrtek shoda, že zejména jih si dá další kolo sněžení a některé modely to docela dost zesilují v pátek. Jo za celou zimu se nám hezky ten sněhový deficit dohání. ... Více

Zasláno 17.02.2026 11:41 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Tak tady u nás dokonce dohromady až 8cm sněhu, což je dvojnásobek dosavadního maxima zimy, kterým byly 4cm. Krásnej sníh, parádní. Odpo to půjde lehounce nad 0, ale něco sněhu vydrží. ... Více

Zasláno 17.02.2026 08:23 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: palma No palmou odpo to vidím ještě na 1-2cm, ale v noci to bude asi jiná liga. Konvektivní balík, tak to by taky mohlo dát ty 2cm, do rána 6-8cm reálných, aisni více. Více

Zasláno 16.02.2026 15:01 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: U mě už 4cm nového sněhu, tedy tato situace už dosáhla prozatímního maxima letošní zimy. Více

Zasláno 16.02.2026 14:49 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Přechodně zesláblo, ale západně mlha a stěna slušná. Tedy nekončíme a z jihu Čech další hezký boban. Paráda. Ostatně už zas hezky zesiluje. Jo tohle je konečně pěkná sněhová situace. ... Více

Zasláno 16.02.2026 14:29 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Aktuálně asi nejsilnější sněžení za celou zimu, paráda. Jdeme pomalu k 1cm. Když se dobře trefí ty noční přeháňky, tak maximum letošní zimy bude překonáno. Konečně první situace za ... Více

Zasláno 16.02.2026 13:00 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Za mě lepší vyblbnutí teď než v dubnu, takže proč ne. Koukám máme v současné zimě snad i první výstrahu na sněžení, takže trochu sněhu neuškodí. Lepší než s tím strašit na jaře. Nicméně ... Více

Zasláno 16.02.2026 11:39 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Marek_98 No u nás se to za zimu nedostalo nad 4cm, jo lokální rozdíly celkem slušné. Uvidíme jestli se během zítřka a úterka dostaneme aspoň na ty 2-3cm sněhu, což by mohlo být realistické. ... Více

Zasláno 15.02.2026 20:34 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026

Aidamkoo: Pro Moravu je tam u některých modelů velký dry hand ve výšce. Ostatně srovnání bohatšího Aladina s 8cm a ID2 s 1cm. Rozdíl enormní. Více

Zasláno 15.02.2026 15:19 Zima - Sněžení 16.-18.2.2026