Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: V noci od západu dorazí výrazná studená fronta

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 186 příspěvků pro uživatele Filips:

Filips: Zdravím, chci se zeptat jestli tu není mezi Vámi někdo, kdo umí zhotovit vyhřívání pro srážkoměr. Viz foto. Aby tam byl termostat, který se sepne když teplota spadne třeba na 5 °C, ... Více

Zasláno 28.08.2024 17:38 Meteostanice - Srážkoměry - vyhřívání

Filips: TommyAst Měření tropické noci neprobíhá do 7.30 hodin, tyto minima již nelze brát v potaz (21-7hod). Minimum v Bílém Potoce bylo 24.7 °C, Jindřichovice p. S. 22.2 °C (v 22.20 29.6.), ... Více

Zasláno 30.06.2024 14:44 Předpověď počasí - Tropická noc z 29. na 30.6.

Filips: Misteryc Na naší stanici neklesla pod 25.8 °C. Je to sice jen půl stupně, ale to je znát. Více

Zasláno 30.06.2024 09:06 Předpověď počasí - Tropická noc z 29. na 30.6.

Filips: TommyAst Na wundergroundu ta stanice je, našel jsem stejný úhrn srážek, stanice je pojmenována Pyramidy, Frýdlant n. o. , od IMORAVAF3 Více

Zasláno 04.06.2024 11:18 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: ota Ucpaný nebyl, po testu jsem přišel na to, že ta průtrž byla asi tak silná, že pokud spadne do srazkomeru velký množství vody, tak to volně proteče, to vahadlo se není schopný vrátit ... Více

Zasláno 01.06.2024 11:00 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: No ale abyste si tu případně nemysleli, že stanice Davis jsou bez chyby....včera jak byly přívalové srážky, tak moje stanice se zasekla - naměřila pouze při příchodu srážek 0.2 mm, ... Více

Zasláno 01.06.2024 08:44 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: A nestačilo by třeba jen, aby mělo měření alespoň informativní charakter o kvalitě dat tak, že by bylo povinné mít u stanice vyplněno, v jakých výškách a nad jakým terénem se měří (třeba ... Více

Zasláno 28.05.2024 18:36 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Zdravím všechny, mů dotaz směřuje především na majitele stanic Davis Vantage 2 Pro, především těch s novou konzolí. Měl jsem v plánu pořídit druhou stanici pro jednu obec, nicméně jsem ... Více

Zasláno 07.02.2024 20:40 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Jak se dívám, zmizela mi tu stanice z mapy. Taky jsem Vám psal, že soubor, ze kterého čerpáte data je v pořádku. Lze dohledat, že celý den data odcházela na všechny servery, kromě tohoto. ... Více

Zasláno 07.09.2022 18:27 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: In-počasí Vidím že stanice patří Petrovi. On teda, jestli to chápu dobře, zrušil stanici v Novém Městě p. S. a nyní ji provozuje v Dobroměřicích? Více

Zasláno 21.11.2021 16:24 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: ACEOF ACES Jo díky moc. Moje blbost, že jsem k tuhle část textu přehlédl. Ale nečekal bych, že nové baterie se hned projeví tímto způsobem. Mohlo mě to ale napadnout, protože Daviska ... Více

Zasláno 21.11.2021 16:23 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Ahoj, jenom bych se rád zeptal na jednu věc, která se týká meteostanic Garni Arcus 2055. Týká se to tedy majitelů těchto stanic. Všiml jsem si něčeho, k čemu dochází při měření teploty, ... Více

Zasláno 19.11.2021 10:49 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Zdravím, chci se zeptat, zda přidáte i stanice v LBC kraji - Hrádek n. N., Česká Lípa a Mníšek. Jsou to stanice z produkce Warioweather. Nebo se nelze s majiteli těchto stanic nějak ... Více

Zasláno 25.08.2021 16:40 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Ahoj, mě by celkem zajímalo, jakým způsobem se přebírají data z dnes populárních wifi stanic. Ve většině případů umí zasílat data na WU a na WeatherCloud. Data se tedy přebírají odsud ... Více

Zasláno 26.02.2021 08:30 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Osobně se řadím mezi těch pár lidí, kterým se nová podoba stránek vůbec nelíbí. Sice chápu, že nová podoba stránek obnáší nějaký ten čas i peníze, změna je ve vaší pravomoci ale... ... Více

Zasláno 11.05.2019 21:34 Web In-počasí - Nové In-počasí

Filips: ROFA Jo je to tak jak píšeš, vždy šlo spíš o kombinaci se srážkami, ne že by teda anemák "zamrzl" kvůli mrazu, ale spíš to způsobily srážky (nebo obsah vody ve vzduchu). Mě ... Více

Zasláno 20.03.2019 20:15 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: ROFA Však v pořádku. Neupřesnil jsem to jen z toho důvodu, že se mi nenabízela zrovna tato situace. Co jsem viděl, tak došlo k zamrznutí při běžných podmínkách (no tedy v zimě při cca ... Více

Zasláno 19.03.2019 21:33 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: draza Tak nevím jestli ti už někdo odpověděl, ale jinak si můžeš odpovědět na otázku sám. Je to velice jednoduché...Conrad, Tom..,NationGeo, WH__90-80, Viking, Garni etc. jsou jen různé ... Více

Zasláno 19.03.2019 20:27 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: Případně zde další situace z kamer. Více

Zasláno 13.12.2018 20:03 Rady - Kamery na sledování počasí

Filips: Zdat Oto, asi bych si nejdříve řekl, jaký rozpočet na to mohu uvolnit a jsem ochoten do toho vrazit. Až pak bych se možná zabýval výběrem kamery. Ale možnosti tu máš. Buď bys používal ... Více

Zasláno 13.12.2018 19:55 Rady - Kamery na sledování počasí