Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnešek opět deštivý, na jihu Čech ještě vydatné srážky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 187 příspěvků pro uživatele Filips:

Filips: Zdat Oto, asi bych si nejdříve řekl, jaký rozpočet na to mohu uvolnit a jsem ochoten do toho vrazit. Až pak bych se možná zabýval výběrem kamery. Ale možnosti tu máš. Buď bys používal ... Více

Zasláno 13.12.2018 19:55 Rady - Kamery na sledování počasí

Filips: Já zpracovávám data z více stanic. Kromě mé vlastní i z ČHMÚ, PLA a DSO (dobr. sdružení obcí). Viz obrázky - souhrn srážek za měsíc březen 2018 na vybraných stanicích a obr. 2 - akumulace ... Více

Zasláno 03.04.2018 17:22 Aktuální počasí - Množství srážek v roce 2018

Filips: Mě překvapily vysoké ranní teploty na vlastní provozované stanici. Okolo 5 hodiny ráno bych nečekal v tomto měsíci teplotu okolo 17 °C ... Více

Zasláno 16.10.2017 21:26 Články na In-počasí - Teploty se dostaly až na letních 25 °C

Filips: Zdravím, možná to sem nebude patřit ale přesto to zkusím. Pokud by měl někdo zájem, mám na prodej meteoserver Meteohub Silver DC01 a aktivní, radiační štít k teplotnímu čidlu od meteostanice ... Více

Zasláno 25.08.2017 17:23 Meteostanice - Příslušenství ke stanici

Filips: Já bych potřeboval, aby jste přepsali cestu k souboru s daty. www.pocasi-fr.../realtime.txt DÍKY Více

Zasláno 07.08.2017 18:38 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Já mám to samé, sice starší model RPI2 ale je to dobrý. Letos jsem si zakoupil kamerový modul RPI rev 2 a ten stojí za nic, snímky dělá skvělý pouze v noci ale ve dne nestojej za nic. ... Více

Zasláno 06.07.2017 20:33 Rady - Výběr IP kamery

Filips: Ale určitě nastal, pouze jsis toho nevšiml. Děje se to tam víckrát do měsíce, není to nic ojedinělého. Více

Zasláno 06.04.2017 20:27 Rady - Nezobrazení dat Wundeground.com

Filips: Jeremicz Tak nejprve je potřeba tu stanici rozchodit. Dalším bodem, připoj hlavní jednotku k nějakému počítači. Ideálně a nejlépe k takovému, který poběží 24 hodin denně .-).....Proč ... Více

Zasláno 05.04.2017 18:15 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: Mě se to taky občas stane, že tam nejsou data a nebo celej archiv. Případně tam graf je ale vykazuje nesmyslně vyplněné křivky grafu (čáry tam lítaj všude možně ). Po nějaké chvíli, ... Více

Zasláno 05.04.2017 18:11 Rady - Nezobrazení dat Wundeground.com

Filips: Ano WUčko doplnilo. Snažil jsem se kontaktovat provozovatele stanice, ale jaksi marně. To je zase tak, že si někdo pořídí stanici a dál ho to nezajímá. Neříkám, že by to i předtím bylo ... Více

Zasláno 05.02.2015 21:52 Web In-počasí - Máte meteorologickou stanici?

Filips: A co nejdřív mrknout na stránky provozovatele radaru? FCB stránky ČHMÚ tam vysvětlení mají a příčinu by ti také vysvětlili. Více

Zasláno 06.01.2015 21:14 Články na In-počasí - Sledování srážek na radaru

Filips: Osobně jsem to vážně nebral, ale samozřejmě jsem to musel reflektovat a do předpovědi na stránce to také zadat. Pak k večeru už se mi zdálo, že jsou ty srážky trošku mimo. I když mají ... Více

Zasláno 04.01.2015 12:41 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť

Filips: Mě by třeba jenom zajímalo, z čeho to má vlastně sněžit. Včera ty srážky vidět byly na radaru, ale furt tak nějak marně vyhlížím ty, které by se valily na Jizerky. Více

Zasláno 04.01.2015 12:01 Předpověď počasí - Počasí 2.1. až 5.1.2015 - sníh nebo déšť

Filips: No dobře, tak pokud chcete nějakou připojit, tak hodně záleží jakou o tom máte finanční představu, jestli do toho nechcete cpát příliš peněz, tak se budete nejspíš rozhodovat mezi Fine ... Více

Zasláno 26.11.2014 16:08 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: Milan Milane je to tak, jak jsem si přečetl tvůj příspěvek tak jsem se hned díval na jedno z čidel, které bych si rád pořídil. Normálně stál UV sensor 10tisíc, nyní už stojí 12 tisíc.Pro ... Více

Zasláno 21.11.2014 10:27 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: Divoch Novohradský Jakou stanici tedy máte, když se zároveň dotazujete, jakou byste měl mít? Více

Zasláno 21.11.2014 10:23 Meteostanice - Výběr meteostanice

Filips: Fotky a všelijaké snímky to jsou pěkné, akorát teda já osobně si něco takového nedovedu ani představit, respektive, že by se taková situace objevila tady. Takovou masou sněhu bychom ... Více

Zasláno 20.11.2014 19:19 Články na In-počasí - Část USA čelí extrémním přívalům sněhu

Filips: Tak kvalitu je určitě jedna z mnoha věcí. Ale dá se to lehce dořešit. Úplně zbytečné jsou myslím IP kamery. Kvalita jejich obrazu nic moc a z těch, ze kterých by byla dobrá jsou drahé. ... Více

Zasláno 16.09.2014 15:40 Web In-počasí - Síť webových kamer

Filips: Tak podobná věc tu už je v sekci mapa. Tam lze pak zobrazit webkamery. Ale asi myslíte vyloženě jen od uživatelů se stanicí a kamerou zároveň. Jako nápad to určitě není špatný, akorát ... Více

Zasláno 16.09.2014 12:13 Web In-počasí - Síť webových kamer

Filips: No ale pokud to potřebuje posílat na web, tak weatherlink nestačí, buď meteoserver nebo pc. To už nevím, jak to pak máte řešené Radime. Více

Zasláno 31.08.2014 12:59 Meteostanice - Výběr meteostanice