Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Od jihovýchodu postupně srážky, někde i zabouří

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 23 příspěvků pro uživatele Adi:

Adi: Ahoj, Výběžek výše od Grónska bude příliš slabý, aby rozdělil/zpomalil níže z Atlantiku. Tak vznikne klasický vláček níží a díky přeci jen silnějšímu výběžku nahoře a absentující výši ... Více

Zasláno 15.12.2022 20:13 Zima - Vánoce 2022 - počasí

Adi: Ahoj, Ano, ať už chcete či nikoliv, čeká nás týden teplejšího počasí, kde druhá půle bude opravdu a zejména na východě teplejší. Nějakou šanci na změnu vidím až někde po příští neděli, ... Více

Zasláno 03.12.2022 09:06 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Ahoj, Já bych to tak příznivě neviděl Ono stačí se podívat na ecákové výstupy a optimismus přejde. Abych nebyl za škarohlída - ono GFS zrovna v tom čase, tedy za cca 9 dní má naordinován ... Více

Zasláno 28.11.2022 20:47 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Yurri a Palma, skvělé příspěvky, děkuji Jinak obávám se, že EU věrchuška/úřednictvo půjde časem po samostatných/alternativních rolnících/lidech/komunitách. Už nyní se to snaží sešněrovat, ... Více

Zasláno 02.11.2022 20:37 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Zachar Já neříkám, že nebude žádná zima, jen tvrdím, že může být zima opět mizerná. Nevím jestli horší nebo lepší než ta loňská, ale rozhodně ne ladovská. Zima se nemusí ani moc snažit, ... Více

Zasláno 18.10.2022 09:23 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Ahoj, John Battler má do značné míry pravdu. Ono i s tím sněhem na Sibiři taky nemusí být výhra, ono v roce 2015 tam bylo jej na rozdávání a zima trvala měsíc i s inverzí v lednu. Ono ... Více

Zasláno 17.10.2022 17:49 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Kokos342 Já se generátoru náhodných slov vůbec nezastávám,a le to, co je nyní ve vládě je o level horší A to, co je nyní, je teprve začátek. Ehm.-... odborně de-idustrializace? Začátek. ... Více

Zasláno 14.10.2022 14:50 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Evropa je pytel blech. Ono to někdy bylo jednotné? OMG Jo, Hitler se snažil okovanou botou Wermachtu "sjednotit", tedy dobýt Evropu, nyní se Němci snaží podmanit Evropu ... Více

Zasláno 13.10.2022 01:20 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Ahoj, Gréta tohle tvrdila už předtím, nicméně asi dostala po ušach, resp, byla na PŠM - tedy politickém školení mužstva a obrátila desku, že jádro je fuj Skvělý komentář zde: V kostce ... Více

Zasláno 13.10.2022 00:58 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Ahoj, Pokud mohu vstoupit do této diskuse, tak hodně rozhoduje o budoucí zimě prochladnutí východní Evropy. Všimněme si, že u podařených zim, dochází v pádům studeného luftu (opakovaným) ... Více

Zasláno 09.10.2022 16:19 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

Adi: Česká republika - normální počasí, sem tam bouřky, trochu zapršelo Jinak k diskusím stran úspor energií souhlas. Ono Fialova diletanská pseudovláda se o toto vůbec nestará, tudíž ... Více

Zasláno 04.06.2022 16:03 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Ahoj, Výhledy jsou zajímavé a opět jsou vidět prognostické vidle na příští týden. Takhle - zde bude poměrně teplo do pátku, ani v sobotu nepůjde o vyloženou zimu, pak do pondělka přechodně? ... Více

Zasláno 06.04.2022 12:11 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

Adi: K počasí v této těžce zkoušené zemi. Příliv studeného luftu končí a nad Ukrajinu se nasouvá vysoký tlak, který v dalším týdnu, podobně jako i u nás přinese slunné, jarní počasí s ranními ... Více

Zasláno 18.03.2022 23:06 Aktuální počasí - Počasí na Ukrajině v souvislosti s válkou

Adi: Stranik Je to tak, Je třeba pracovat na dlouhodobé strategii energetické nezávislosti. Ovšem to nespočívá v tom, že ze dne na den se odpojíme od Rusa, spočívá v posílení prvně naší ... Více

Zasláno 05.03.2022 18:47 Aktuální počasí - Počasí na Ukrajině v souvislosti s válkou

Adi: Ahoj, Dnes ráno jsem zaznamenal zprávu, že Ukrajinci jsou vděční za sníh, protože mohou mít vodu. Leckde tam napadl čerstvý sníh. Dodávky vody jsou na mnoha místech narušeny. Když ... Více

Zasláno 05.03.2022 18:24 Aktuální počasí - Počasí na Ukrajině v souvislosti s válkou

Adi: Yurri Ahoj, Díky za reakci, takhle, s tou agrovoltatikou nemám velkého sporu, před pár léty jsem byl na severu Itálie, prostě sbírat jablka, nechal jsem se na prahu padesátky vyhecovat. ... Více

Zasláno 19.01.2022 17:00 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Yurri Na to mám jednoduchou odpověď. A tu sem psal v posledním příspěvku - ještě není doladěna bezpečnost, materiál může být nestabilní, ovšem reaktoty na to už jsou a taky jsou provozovány. ... Více

Zasláno 18.01.2022 23:33 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Jinak děkuji moc za pěknou diskusi o permakulturním zemědělství, moc měn to zajímá, zejména ty pasáže spojené se zúrodňováním půdy, díky velice Mám zahradu, kterou se snažím držet ... Více

Zasláno 18.01.2022 20:38 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: ACEOF ACES 40-roky to byla druhá světová válka. Válečné hospodářství. Hlad a bída, 50 milónu duší pryč. Podle některých výpočtu až 80 mil. Gigantická válka diktátorů a pak toho zbytku. ... Více

Zasláno 18.01.2022 20:34 Globální oteplování - Globální oteplování

Adi: Yurri Moc se nezměnilo. V sovětském vtipu si zklamaný občan stěžuje Brežněvovi, že SSSR sice úspěšně kráčí ke komunismu, ale není co jíst. „Nikdo nesliboval vás po cestě krmit!“ odpovídá ... Více

Zasláno 18.01.2022 20:20 Globální oteplování - Globální oteplování