Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Další studená fronta, od severozápadu začne pršet, na horách vydatně sněžit

Diskuse o počasí Nezobrazení dat Wundeground.com

293
# 04.04.2017, 23:03

Zdravím všechny. Netýká se to přímo tohoto webu, ale serveru wundeground.com. Hodně zdejších uživatelů, kteří mají stanici ne tomto webu mají zároveň i data na wundegroundu, kam se po 5 minutách stahují. Od víkendu mi zmizelo pod stanicí zobrazování grafů a archiv. Dokonce i mapa s umístěním stanice zmizela. Koukal jsem, že to mají i někteří další. Nevíte prosím, co se s tím stalo, že nelze zobrazit ani graf ani tabulku s měřenými údaji?

Díky

273
# 05.04.2017, 12:39

Milan

Neni to nejaky upgrade, udrzba serveru, nebo vymena webu za lepsi, novejsi ?

9
# 05.04.2017, 18:11

Mě se to taky občas stane, že tam nejsou data a nebo celej archiv. Případně tam graf je ale vykazuje nesmyslně vyplněné křivky grafu (čáry tam lítaj všude možně :D ). Po nějaké chvíli, nebo hodinách se to vrátí do normálu. A to že se stanice nezobrazuje na mapě, to bych vůbec neřešil. Tam jsou ty výpadky velice časté.

293
# 05.04.2017, 23:15

No ale u mě takový stav ještě nenastal. Když je výpadek, přijde email. Ale nyní grafy zmizely. Koukal jsem, zda není nová verze webu, ale žádná ikona s archivem tam nebyla.
Dal jsem do přílohy, jak to vypadá. Dříve vlevo od teploty byla mapa, dole pak grafy s teplotou, větrem, srážkami, tlakem. Nyní nic.
Tak mě právě zajímá, zda to i ostatním zmizelo a není to chyba mého prohlížeče či počítače.

wundeground
9
# 06.04.2017, 20:27

Ale určitě nastal, pouze jsis toho nevšiml. Děje se to tam víckrát do měsíce, není to nic ojedinělého. ;-)

293
# 07.04.2017, 11:43

No nevím, já na ty stránky chodím denně, opisuji si tam hodnoty max a min, protože je tam 5 min interval.
Každopádně včera to po 5 dnech naskočilo, tak snad bude vše ok.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.