Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Historické vedro, večer na severozápadě první velmi silné bouřky - sledujeme on-line

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1491 příspěvků pro uživatele Aidamkoo:

Aidamkoo: Ondris Tak zde maximum zimy jsou 4cm, taky bych bral nějaký lepší vrchol zimy, ale asi to letos neklapne. Jo aspoň někde to vyšlo parádně v kombinaci s mrazy a větším zásypem. Dneska ... Více

Zasláno 05.02.2026 20:26 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026

Aidamkoo: Tak tady už sníh byl fuč večer, ostatně ho už tu bylo málo a déšť dokonal co bylo započato. No uvidíme jestli se ještě nějaké sněhové epizody dočkáme. Více

Zasláno 05.02.2026 14:50 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026

Aidamkoo: Marek_98 Jojo, procházel jsem to tam u tebe a pak někam do Kohoutovic a shodně kolem 7cm. U nás o dost méně, ale důvod byla ta přeháňka v pátek, ale nevadí. Část Brna aspoň měla pěknou ... Více

Zasláno 03.02.2026 18:16 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Tak vyhodnocení té situace od čtvrtka za mě takhle. Zde napadly a bylo i maximum 4cm sněhu. Upřímně se mi nechtělo včera věřit, že jižněji v Brně ho leží zejména od Komína, Jundrova ... Více

Zasláno 03.02.2026 17:41 Zima - Jaká bude zima 2025/2026

Aidamkoo: Ráno hnus. V noci se to dole ve městě nad 0 dostalo, ale u nás mráz stabilně, takže ráno na brusle. Ještě dneska a dle Aladina i zítra možnost ledovky, tak snad bude klid. Více

Zasláno 03.02.2026 09:46 Články na In-počasí - V novém týdnu už tepleji, občas se přidá sněžení i déšť

Aidamkoo: No venku hnus. -2°C mrholí jak sviňa, všude led. Prostě si člověk nevybere. Zítra to nad 0 půjde až odpoledne, do té doby hnus. Více

Zasláno 02.02.2026 23:33 Články na In-počasí - V novém týdnu už tepleji, občas se přidá sněžení i déšť

Aidamkoo: Tady to dopadlo poměrně hrozně. Celé to pásmo jednak je moc na východ takže nic, ale hlavně opět padá mrznoucí mrholení a tvoří se ledovka. Neuvěřitelné, tak v letošní zimě sotva se ... Více

Zasláno 02.02.2026 21:03 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Jenže vortex když není propojeny, tak vliv pořád má. Záleží jestli je pro danou část světa aktivnější troposférický či stratosférických, což letos bylo ku prospěchu troposférického. ... Více

Zasláno 01.02.2026 13:34 Předpověď počasí - Dorazí v únoru teplejší počasí?

Aidamkoo: Tady se drží o něco méně zhruba 2cm, ale včera večer nás to hodně vzalo mimo jižně a v noci to bylo podobné. Nicméně další sněžení zítra a hlavně v pondělí odpoledne a večer. Tam bude ... Více

Zasláno 31.01.2026 20:55 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: 3xA8-02 Luxusní, díky za info. Jo ten západ Brna luxus, mám radost. Tak užívejte. Více

Zasláno 31.01.2026 09:05 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Francois Jo, vypadá to venku ideálně zimně a dle modelů sněžení v občasné formě až do pondělního večera. Ideální stav. Sice teda nepřekonáme to maximum 4cm letošní zimy, ale tak kdoví. ... Více

Zasláno 31.01.2026 07:23 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: U nás doplním leží aktuálně 2cm. Slabounce mrzne a sněží, takže je možné, že do rána 1cm připadne. Nicméně atmoška dobrá. Více

Zasláno 30.01.2026 23:53 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Jo tady je to taky celkem dobrý. Více

Zasláno 30.01.2026 21:03 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Teď začíná sněžení zesilovat, jižně to musí být vánice jak sviňa, protože ani ty výškáče osvětlené jak sviňa nevidím. No snad se to silnější sněžení dostane i semka. Edit: 20:29 Nakonec ... Více

Zasláno 30.01.2026 19:37 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Tady téměř nic, no škoda. Ale třeba ještě začne. Na jih mlha, tam to jede. Více

Zasláno 30.01.2026 19:30 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Zejména ve východní polovině území bude ještě do neděle sněžit. Postupně se slabší sněžení začne vyskytovat z nižších pater oblačnosti díky podpoře rozhraní i v části Čech. Příbytek ... Více

Zasláno 30.01.2026 17:17 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Původně jsem nechtěl reagovat, ale nemám rád když si někdo pevně nestojí za tím co napsal, natož když je to o dva řádky výše. Auro co takhle přestat s touhle komedií? Tvé rozumy ohledně ... Více

Zasláno 30.01.2026 14:20 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Jojo, potvrzuji. Tady zhruba kolem 0,5-1cm sněhu, ale dole v Brně nic. No uvidíme co další hodiny. Více

Zasláno 29.01.2026 18:09 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: Teď se mi to venku líbí. Ochlazení z +1,8°C na +0,4°C a celkem pěkně sype. Mělo by sněžit do noci, či brzkého rána. Že by nakonec bylo bílo zítra ráno. Více

Zasláno 29.01.2026 16:12 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026

Aidamkoo: U mě se to aspoň trochu zabělalo dopoledne, ale aktuálně +1,6°C a vše pryč. Škoda. Plošné sněžení to bylo, sníh ale tentokrát napadl mimo Brno, ale velká část Čech se dneska zbělala. ... Více

Zasláno 29.01.2026 13:39 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026