Diskuse o počasí Vyhledávání
Aidamkoo: Ondris Tak zde maximum zimy jsou 4cm, taky bych bral nějaký lepší vrchol zimy, ale asi to letos neklapne. Jo aspoň někde to vyšlo parádně v kombinaci s mrazy a větším zásypem. Dneska ... Více
Zasláno 05.02.2026 20:26 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026
Aidamkoo: Tak tady už sníh byl fuč večer, ostatně ho už tu bylo málo a déšť dokonal co bylo započato. No uvidíme jestli se ještě nějaké sněhové epizody dočkáme. VíceZasláno 05.02.2026 14:50 Aktuální počasí - Oteplení a srážky od 4. 2. 2026
Aidamkoo: Marek_98 Jojo, procházel jsem to tam u tebe a pak někam do Kohoutovic a shodně kolem 7cm. U nás o dost méně, ale důvod byla ta přeháňka v pátek, ale nevadí. Část Brna aspoň měla pěknou ... VíceZasláno 03.02.2026 18:16 Zima - Jaká bude zima 2025/2026
Aidamkoo: Tak vyhodnocení té situace od čtvrtka za mě takhle. Zde napadly a bylo i maximum 4cm sněhu. Upřímně se mi nechtělo včera věřit, že jižněji v Brně ho leží zejména od Komína, Jundrova ... VíceZasláno 03.02.2026 17:41 Zima - Jaká bude zima 2025/2026
Aidamkoo: Ráno hnus. V noci se to dole ve městě nad 0 dostalo, ale u nás mráz stabilně, takže ráno na brusle. Ještě dneska a dle Aladina i zítra možnost ledovky, tak snad bude klid. VíceZasláno 03.02.2026 09:46 Články na In-počasí - V novém týdnu už tepleji, občas se přidá sněžení i déšť
Aidamkoo: No venku hnus. -2°C mrholí jak sviňa, všude led. Prostě si člověk nevybere. Zítra to nad 0 půjde až odpoledne, do té doby hnus. VíceZasláno 02.02.2026 23:33 Články na In-počasí - V novém týdnu už tepleji, občas se přidá sněžení i déšť
Aidamkoo: Tady to dopadlo poměrně hrozně. Celé to pásmo jednak je moc na východ takže nic, ale hlavně opět padá mrznoucí mrholení a tvoří se ledovka. Neuvěřitelné, tak v letošní zimě sotva se ... VíceZasláno 02.02.2026 21:03 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Jenže vortex když není propojeny, tak vliv pořád má. Záleží jestli je pro danou část světa aktivnější troposférický či stratosférických, což letos bylo ku prospěchu troposférického. ... VíceZasláno 01.02.2026 13:34 Předpověď počasí - Dorazí v únoru teplejší počasí?
Aidamkoo: Tady se drží o něco méně zhruba 2cm, ale včera večer nás to hodně vzalo mimo jižně a v noci to bylo podobné. Nicméně další sněžení zítra a hlavně v pondělí odpoledne a večer. Tam bude ... VíceZasláno 31.01.2026 20:55 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: 3xA8-02 Luxusní, díky za info. Jo ten západ Brna luxus, mám radost. Tak užívejte. VíceZasláno 31.01.2026 09:05 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Francois Jo, vypadá to venku ideálně zimně a dle modelů sněžení v občasné formě až do pondělního večera. Ideální stav. Sice teda nepřekonáme to maximum 4cm letošní zimy, ale tak kdoví. ... VíceZasláno 31.01.2026 07:23 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: U nás doplním leží aktuálně 2cm. Slabounce mrzne a sněží, takže je možné, že do rána 1cm připadne. Nicméně atmoška dobrá. VíceZasláno 30.01.2026 23:53 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Jo tady je to taky celkem dobrý. VíceZasláno 30.01.2026 21:03 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Teď začíná sněžení zesilovat, jižně to musí být vánice jak sviňa, protože ani ty výškáče osvětlené jak sviňa nevidím. No snad se to silnější sněžení dostane i semka. Edit: 20:29 Nakonec ... VíceZasláno 30.01.2026 19:37 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Tady téměř nic, no škoda. Ale třeba ještě začne. Na jih mlha, tam to jede. VíceZasláno 30.01.2026 19:30 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Zejména ve východní polovině území bude ještě do neděle sněžit. Postupně se slabší sněžení začne vyskytovat z nižších pater oblačnosti díky podpoře rozhraní i v části Čech. Příbytek ... VíceZasláno 30.01.2026 17:17 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Původně jsem nechtěl reagovat, ale nemám rád když si někdo pevně nestojí za tím co napsal, natož když je to o dva řádky výše. Auro co takhle přestat s touhle komedií? Tvé rozumy ohledně ... VíceZasláno 30.01.2026 14:20 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Jojo, potvrzuji. Tady zhruba kolem 0,5-1cm sněhu, ale dole v Brně nic. No uvidíme co další hodiny. VíceZasláno 29.01.2026 18:09 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: Teď se mi to venku líbí. Ochlazení z +1,8°C na +0,4°C a celkem pěkně sype. Mělo by sněžit do noci, či brzkého rána. Že by nakonec bylo bílo zítra ráno. VíceZasláno 29.01.2026 16:12 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026
Aidamkoo: U mě se to aspoň trochu zabělalo dopoledne, ale aktuálně +1,6°C a vše pryč. Škoda. Plošné sněžení to bylo, sníh ale tentokrát napadl mimo Brno, ale velká část Čech se dneska zbělala. ... VíceZasláno 29.01.2026 13:39 Zima - Další TN a sněžení 29.1.2026