Diskuse o počasí Vyhledávání
Ovar: ... Více
Zasláno 27.01.2015 15:25 Články na In-počasí - Sněhová bouře ochromí severovýchod USA
Ovar: Tak zase, aspoň, že trefně předpověděli sněžení . To, že předpověděla většina meteorologů špatně jeho množství je už prakticky vedlejší.. Já jako nechci vypadat nějak přechytrale, ... VíceZasláno 27.01.2015 14:53 Zima - Sněžení 27.1.2015
Ovar: Uničov, jak je tam sucho nebo sněží málo, jeho ho tu plné fórum . Když tam v létě začaly řádit bouřky, byl tu klid... Taky to o ledasčem vypovídá . A hoši, nevím kolik Vám je, ale ... VíceZasláno 25.01.2015 15:03 Zima - Sněžení na východě 24.1.
Ovar: Také si myslím, že to nebyly bouřky. Viděli jsme plno záblesků v krajině, ale všechny bych přisuzoval transformátorům a elektrickému vedení. Sami jsme viděli, jak se kousek od nás při ... VíceZasláno 11.01.2015 14:12 Bouřky - Bouřky 10.1. a 11.1.2015
Ovar: Letos je to fakt "něco", a že já na inverzní počasí moc netrpim, tak letos po 3 týdnech skoro ve tmě, už unavuje i mě . A to máme teprve listopad . Níže je srovnání počasí u nás a na ... VíceZasláno 28.11.2014 15:50 Články na In-počasí - Česko přikryla nízká oblačnost
Ovar: To ne, ale ze 3 metrů sněhu, budou 2, který koncem týdne při opětovném ochlazení ztvrdne na konzistenci betonu. Kdo si nevykope dveře během týdne, dlouho se ven nedostane . VíceZasláno 20.11.2014 16:14 Články na In-počasí - Část USA čelí extrémním přívalům sněhu
Ovar: Fuj a v pondělí tam má být 15°C s deštěm, to bude teprv kejda z tolika sněhu! VíceZasláno 20.11.2014 15:47 Články na In-počasí - Část USA čelí extrémním přívalům sněhu
Ovar: Chybička se vloudila, má tam pouze +11°C. I tak si myslím, že při této teplotě se moc bobovat nedá, zvlášť když není ani sníh . VíceZasláno 16.11.2014 14:25 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Mezi tím, co se Kuba klátil ve víru zimního orgasmu, GFS se aktualizoval a od 28.11. tam má silný jižní profuk s teplotami kolem +13. Vzhledem k orografii by tak bylo chladněji na západě ... VíceZasláno 16.11.2014 13:51 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Zajicek.. diskuzi bedlivě sleduji a nevšiml jsem si, že by se tady někdo hádal, naopak se podle mě řeší i opodstatněnější věci, než co ukazuje GFS za 14 dní. Větší trapas mě přijde, ... VíceZasláno 14.11.2014 01:04 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Mam stejný názor, chtěl jsem to již někde napsat. Léto taky začíná 1. června (pro nás) ale vedra chodí už od dubna. Komentáře typu "je listopad, a zima začíná od prosince" co to jako ... VíceZasláno 13.11.2014 16:51 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Tam je to naprosto běžné. To co u nás způsobí mediální poprask a nemluví se o ničem jiném, než že včera bylo +35°C a dnes je jen +20°C, tak v Americe a to komplet všude (tedy například ... VíceZasláno 12.11.2014 01:04 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Jo, to byl tenkrát mejdan . VíceZasláno 04.11.2014 16:31 Zima - Jaká bude zima 2014/2015
Ovar: Je zajímavé jak se v různých ročních obdobích projevují některé oblasti o kterých se jindy ani neví. Například stanice Paseka je proslulá nočními vysokými teplotami, přitom stanice ... VíceZasláno 29.10.2014 14:24 Články na In-počasí - Rána už jsou chladná a mrazivá
Ovar: U nás přesně 0,0°C takže si první mrazík letos ještě nepřipisujeme . VíceZasláno 29.10.2014 12:39 Články na In-počasí - Rána už jsou chladná a mrazivá
Ovar: Tak tady už to fláká do oken, docela síla . To bude zejtra paseka na zahradě . VíceZasláno 21.10.2014 21:57 Bouřky - Bouřky 21.10. a 22.10.2014
Ovar: Ty fotky jsou opravdu nádherné, ta první by zasloužila nějakou medaily . Co není pěkné- lesy v oblasti Plechý, to je paseka . Zase ale díky tomu je tam hezký výhled .. VíceZasláno 20.10.2014 12:25 Články na In-počasí - Hluboká níže Margit přinese teplý vzduch
Ovar: Alejandro.Marquéz "Řešit od září jaká bude zima, mi přijde opravdu ujeté. Nikdo nic konkrétního neví, přesto se tam čile diskutuje." Toto zase neberu já, počasí je někdy nepředpovídatelné ... VíceZasláno 18.10.2014 19:34 Zima - První sněžení mimo hory zimy 2014/2015
Ovar: Jednomu nerozumím a přijde mi to trochu nefér... Dramyku napsal do příslušného tématu, že jeden výstup GFS je ryze zimní, někdo z moderátorů tento příspěvek vzal a udělal z něho samostatné ... VíceZasláno 18.10.2014 16:43 Zima - První sněžení mimo hory zimy 2014/2015
Ovar: Že bude foukat a bude zima ... VíceZasláno 18.10.2014 16:05 Články na In-počasí - Silný vítr ve středu 22.10.2014