Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Odpoledne většinou přes 30 °C, noc na zítřek výjimečně tropická

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 239 příspěvků pro uživatele Ovar:

Ovar: Věř nebo ne, ale bouřku v místě pozorování jsme tu ještě neměli . Ale je to strašně lokální, naše oblast je na bouřky chudá, ale o kousek dál byly jen dnes 2 po sobě, vždyť to znáte, ... Více

Zasláno 09.05.2015 21:48 Bouřky - Bouřky 8.5. v noci až 10.5.2015

Ovar: Tak tak, chodí to po stejných trasách jako vždy. My dnes 2 přeháňky, o pár kilometrů dál pořádný šupec a to dnes 2x za sebou. Stejné je to každý rok, že se vůbec někdo vzrušuje.. A ... Více

Zasláno 09.05.2015 18:37 Bouřky - Bouřky 8.5. v noci až 10.5.2015

Ovar: U nás taky bída, až v noci bylo slyšet pár hromů v dálce, déšt v noci přešel na trvalý stav, střední intenzity napršelo něco kolem 17 mm. Takže zalito parádně, ale tak bouřka nebyla ... Více

Zasláno 06.05.2015 14:57 Bouřky - Bouřky 5.5. a 6.5.2015

Ovar: Tak to věřím, i přes oblačnost bylo vedro, teplo bylo i ve výšce, takže tam kde oblačnost nebyla, logicky muselo být ještě tepleji. Více

Zasláno 05.05.2015 23:42 Články na In-počasí - Úterní teploty mohou vystoupit až na 30 °C

Ovar: Kdo se díval na oblačnost, tak jistě věří . U nás bylo +28,3°C i přes vrstvu oblačnosti. Více

Zasláno 05.05.2015 22:59 Články na In-počasí - Úterní teploty mohou vystoupit až na 30 °C

Ovar: Mno, Němci si s těmi bouřkami pěkně pohrávají, celý včerejší den měli oranžovou výstrahu prakticky pro všechny oblasti kolem ČR, tedy se dalo odvodit že i něco v Čechách a teď to totálně ... Více

Zasláno 05.05.2015 01:13 Bouřky - Bouřky 5.5. a 6.5.2015

Ovar: Já myslím, že tohle si Němci za obrázek taky nedají. Byla vydána výstraha prvního stupně a místo toho se objevily na nemalé ploše odrazy takové intenzity, která je spíše typická pro ... Více

Zasláno 27.04.2015 18:02 Bouřky - Bouřky 27.4. a 28.4.2015 + prudké ochlazení

Ovar: Já tam teda rozdíl nevidím . To je dobře, jsou šikovní . Více

Zasláno 27.04.2015 14:22 Rady - Letošní výměna radarů

Ovar: Si dělaj prdel ne, zrovna má přijít fronta . Více

Zasláno 27.04.2015 00:37 Rady - Letošní výměna radarů

Ovar: Začíná se to rýsovat, v tomhle ohledu se dají dobře sledovat Německé předpovědi, obvykle jsou nejpřesnější. V současné chvíli to vypadá, že pás bouřek vznikne na jihovýhodě Německa ... Více

Zasláno 24.04.2015 12:00 Bouřky - Bouřky 27.4. a 28.4.2015 + prudké ochlazení

Ovar: Teda ta laina je docela hustá a vůbec chod srážek je velmi nezvyklý. Jen docela smutné, že tady nepršelo vůbec, jen pár kapek . Přitom o pár kilometrů dále to vypadá na pěkné zalití ... Více

Zasláno 23.04.2015 00:15 Bouřky - Bouřky 22.4. až 24.4.2015

Ovar: No myslím, že v porovnání s CA jsme na tom ještě dobře: http://www.we...2015-04-22-ca U nás je na polích až 10 cm vrchní vrstva na prach, pak už je půda vlhká. Více

Zasláno 22.04.2015 15:41 Bouřky - Bouřky 22.4. až 24.4.2015

Ovar: To je stejně nářez, přišla bouřka a bylo 7 tornád . U nás se vyskytne 1 pořádnější za 3 roky a mluví se o něm dalších 5 let . Více

Zasláno 26.03.2015 23:23 Články na In-počasí - V USA řádila tornáda, začala jejich sezona

Ovar: Díky . Více

Zasláno 26.03.2015 16:53 Bouřky - Bouřky na severu Afriky

Ovar: To je hezké, ale nemáte někde záznam, jak to vypadalo, když to bylo aktuální? Také bych to rád viděl, ale na toto fórum tak často nechodím.... a vložit link, napsat že na Sahaře je ... Více

Zasláno 26.03.2015 16:07 Bouřky - Bouřky na severu Afriky

Ovar: Tak GFS už ztahuje . Na tom prvním extrémním výstupu je nad Šumavou až 202 mm, jsem slepý, nebo to tak je? Další dnešní výstup, je už mnohem mírnější, většinou dává o polovinu menší ... Více

Zasláno 26.03.2015 16:00 Články na In-počasí - Začíná deštivé počasí, bude i sněžit

Ovar: No vida, za sněhem do Istambulu . Více

Zasláno 20.02.2015 23:22 Články na In-počasí - Turecko zasáhlo další husté sněžení

Ovar: A nebolí jí hlava? Více

Zasláno 29.01.2015 01:48 Aktuální počasí - Aktuální tlak v ČR

Ovar: A vůbec, je to tak trapný. Napadne 5 cm sněhu, a to ještě jen někde a lidi se můžou po.... Jako když hlásí frontu s 20 cm, to už je jiná, v tom se i blbě chodí, ale tohle je naprosto ... Více

Zasláno 27.01.2015 19:44 Zima - Sněžení 27.1.2015

Ovar: Jarda, čteš vůbec co píšeš, a čteš vůbec co píší ostatní? Já si tu nechci s nikým slovíčkařit, ale tuto si neopustím. Čti pozorně, u nás napadlo 2,5 cm.. podobná hodnota napadla na ... Více

Zasláno 27.01.2015 19:31 Zima - Sněžení 27.1.2015