Diskuse o počasí Vyhledávání
Ovar: Domažlicko, za noc 6 mm a to můžeme být ještě rádi a pokračujeme tak v zoufalém srážkovém deficitu, který se začal prohlubovat již od zimy (a začal loni v srpnu ). Nicméně není každý ... Více
Zasláno 31.07.2014 16:38 Články na In-počasí - V Česku spadlo i přes 70 mm srážek
Ovar: Preboha, to počasí se mě snad zdá . Celej den se motaj doslova za kopcem pořádný buřiny a tady totální prdlajs, místo toho přijde navečer pokapávání že se sotva umyjou okna. A ten ... VíceZasláno 30.07.2014 19:57 Bouřky - Bouřky 22.7. až 1.8.2014
Ovar: No a tady už přesně týden ani nekáplo . Bydlím na Domažlicku a tady je to poslední týden totál bez deště, prakticky celý okres. Všechno díky Šumavě. Aladin co si čmárá až na čtvrtek, ... VíceZasláno 29.07.2014 17:37 Bouřky - Bouřky 22.7. až 1.8.2014
Ovar: Jsem teďka kousek nad Boskovicemi a bylo tu teďka pořádné krupobití, kroupy kolem 1cm a padaly v silné intenzitě. Naštěstí byly odlehčené, takže škody snad žádné. Jen dodám, že to bylo ... VíceZasláno 23.07.2014 15:27 Bouřky - Bouřky 22.7. až 1.8.2014
Ovar: Jsem nyní na boskovicku, kolem třetí tady za 30 minut spadlo 28 mm srážek. Musím říct, že tak silný přívalový déšť jsem velmi dlouho neviděl, nicméně aby lilo takovým způsobem tak dlouho, ... VíceZasláno 21.07.2014 16:32 Bouřky - Silné bouřky 20.7. a 21.7.2014
Ovar: Vsak toto je husté teda. Jako 2x, 3x za léto prosim, ale když je to v jednom kuse, to už je pak k pláči, to je fakt. VíceZasláno 15.07.2014 17:06 Bouřky - Bouřky 13.7. až 18.7.2014
Ovar: No ještě se to obnovuje a ze seveerozápadu jde na Uničov další bouřka . Kde v tom Uničově bydlíš? Jen směr vůči středu města. VíceZasláno 15.07.2014 17:03 Bouřky - Bouřky 13.7. až 18.7.2014
Ovar: No já s napětím sleduji, jestli už v tom Uničově zaprší , ta situace je tam z pohledu meteorologie zajímavá. VíceZasláno 15.07.2014 16:13 Bouřky - Bouřky 13.7. až 18.7.2014
Ovar: Tento úkaz byl před pár okamžiky vidět zde na Domažlicku, můžete si porovnat odrazy z radarů, míjela nás malá bouřka s tím že z jihu prosvítal měsíc a v okamžiku, kdy měsíc svítil nejvíce ... VíceZasláno 14.07.2014 00:40 Rady - Měsíční duha
Ovar: Má sestra bydlí ve Stodě (za benzínkou směrem na Plzeň), říkala že měly vytopenou garáž a jejího přítele tchyně, která bydlí na proti, měla zase garáž a sklep plný bláta. No byla to ... VíceZasláno 09.07.2014 15:41 Bouřky - Silné bouřky 7.7. a 8.7.2014
Ovar: To by mě zajímalo jak to vypadá v Praze po dnešních bouřkách, dle radaru to musí být docela síla. Ta Praha to letos pěkně vyžírá . VíceZasláno 08.07.2014 12:49 Články na In-počasí - Bouřky zasáhly Česko, dnes se vrátí
Ovar: Několikrát se tu omlívá západ Čech, to je od Vás milé, ale ujišťuji Vás, že tu je akorát takový vedro a vlhko už od rána, co sem tu dlouho nezažil, ale jinak ani náznak deště. VíceZasláno 07.07.2014 18:26 Bouřky - Silné bouřky 7.7. a 8.7.2014
Ovar: Já jsem tento jev vyfotil včera kolem 23 hod nad severo-západním obzorem. Bydlím na Domažlicku. Moc krásná podívaná, taková "letní polární záře" . VíceZasláno 04.07.2014 17:09 Články na In-počasí - Pozorovatelná byla noční svítící oblaka
Ovar: Bylo to regulérní tornádo, ale bylo trochu neobvyklé, protože vzniklo pravděpodobně před srážkovou činností a trychtýř tak nasával ohromné množství prachu z vyprahlé krajiny . Překvapil ... VíceZasláno 02.07.2014 23:18 Tornáda - Tornádo v Alžírsku
Ovar: Tak v tom případě jestli považuješ rok 2010 za dobrou sezónu, tak je Tvá oblast srážkově velice zajímavá. U nás (západ čech) bylo léto 2010 snad nejhorší co si pamatuji, mimo neustálého ... VíceZasláno 02.07.2014 12:34 Články na In-počasí - Od čtvrtka návrat letního počasí
Ovar: Já si zase myslím, že to pouze moc prožíváš . Ano, letošní rok je sušší, než jiné roky, ale stejně neustálé naříkání nic na této situaci nezmění. Rád bych Ti připomněl léto 2010, kdy ... VíceZasláno 02.07.2014 09:45 Články na In-počasí - Od čtvrtka návrat letního počasí
Ovar: No já jsem celkem zklamaný, jednak déšť v Čechách stojí za starou belu a druhak jdou srážky opět a ne jinak (letos) nešťastně, že vše "vyžírá" šumava. Tady na Domažlicku celý den občas ... VíceZasláno 29.06.2014 20:38 Bouřky - Silné bouřky a déšť 29.6.2014
Ovar: Tak tady pás bouřek právě "řádí", ale jsme trochu z ruky, zatímco hlavní pás je teď už u Prahy, tak se ten nejjižnější cípek vznikajících bouřek doloudal k nám do jihozáopadního cípu ... VíceZasláno 25.06.2014 13:08 Bouřky - Bouřky 25.6.2014
Ovar: Tak to bydlíte asi v deštných pralesech ne? Zde na Domažlicku od začátku roku jsem naměřil do teď 123 mm. To že je sucho, zde pociťujeme již od března (vyschly podzemní prameny). ... VíceZasláno 16.06.2014 20:23 Články na In-počasí - Výhled počasí na příští týden