Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Historické vedro, večer na severozápadě první velmi silné bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 226 příspěvků pro uživatele Adamsedlak:

Adamsedlak: Jako já Vás nemůžu pochopit už jenom z důvodu, že tu máme od Vánoc nonstop sníh a průměrnou teplotu -3,1 od toho dne no.. ale taky se to může změnit.. Více

Zasláno 03.01.2021 19:13 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: 3.1 končí zima a 20. srpna by mohlo sněžit ne? proberte se proboha Více

Zasláno 03.01.2021 19:07 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Defakto se dá říct že spíš aby sněhu přibývalo tak ubývá od 25.12 tu máme souvislou pokrývku (tam kam nepařilo slunce teda) tak snad se to zlepší, než přijdou ty mrazy Více

Zasláno 03.01.2021 17:12 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Spíš by mě zajímalo, jestli reálně něco nasněží z těch úhrnů pár desetim mm za úterý a středu, nebo to bude jenom to hnusný mokrý mrholení Více

Zasláno 03.01.2021 17:00 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Kokos342 No to je naprostá kalamita teda Více

Zasláno 03.01.2021 11:42 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Řeknu Vám, tyhle rádoby TN se srážkami od Alp mě přestávají bavit Vůběc bych se nedivil, kdyby nevyšla jediná předpověď co tam teď modely hážou... Více

Zasláno 03.01.2021 09:53 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: U nás v 580 m při -2,3 C prší tak to máte asi po srandě hoši :/ Více

Zasláno 02.01.2021 19:40 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Mrholí avšak sníh to neni, -2,5 C bude ledovka jak prase :/. Jinak dejte už pokoj s těma předpověďma na 7 dní dopředu..vždyť víte že bude prd nakonec Více

Zasláno 02.01.2021 18:20 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Lidi nevíte někdo v kolik a kolikrát denně se aktualizuje GFS? Více

Zasláno 31.12.2020 15:48 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Všechny tyhle výstupy se sněžením neberu vážně 32 hodin dopředu..bude to uplně jinak nakonec Více

Zasláno 30.12.2020 20:04 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Celkově tam má GFS docela slušný sněžení od neděle do čtvrtka a pak nástup studeného vzduchu. Uvidíme snad to klapne. Více

Zasláno 30.12.2020 18:18 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Tak to by byla paráda kdyby ty 2 vlny sněžení vyšly, avšak známe jak to je a co umí udělat Alpy. Jinak co se týče zimy od 25.12 je tu fajn zimní počasí se sněhovou pokrývkou, která ... Více

Zasláno 30.12.2020 17:52 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Aidamko Jaké modely přesně? Více

Zasláno 29.12.2020 23:06 Zima - Tlaková níže od jihu v pondělí 28.12.2020

Adamsedlak: Tomu výstupu aladina moc nevěřte...je to jedinej model, který to ukazuje ale zajímavý..jestli to vyjde tak už ani den dopředu to neumí předpovídat Více

Zasláno 29.12.2020 16:29 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021

Adamsedlak: Tak u nás paráda, sice je na nule ale krásně chumelí a už se to bez problému drží, aladin nám dává sněžení do večerních hodin Více

Zasláno 25.12.2020 08:47 Články na In-počasí - Štědrý den zpočátku bez sněhu i na horách, Boží hod situaci zlepší

Adamsedlak: Taky veselé Vánoce, hodně zdraví a pevnou vůli do dalšího snad už lepšího roku. Co nejvíce prosněžených dní do zbylé části zimy. Více

Zasláno 24.12.2020 15:29 Web In-počasí - Přání k Vánocům a PF 2021

Adamsedlak: Ať je jak chce, rozhodně nemůže být v žádný situaci hůř jak teď. Mlhy vlezlý. Více

Zasláno 20.12.2020 12:22 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Když už nevyjdou Vánoce na sněhu, mohl by alespoň zbytek svátků ať si taky můj malej brácha užije bílé radosti a pak na to vzpomínal jako já Více

Zasláno 15.12.2020 14:49 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Ta tlaková výše nad Atlantikem po Vánocích bude solidní...mohlo by to natáhnout studený vzduch ze sever a pokud nepřijde něaká silnější níže tak by toto zimní obobí mohlo i déle vydržet ... Více

Zasláno 15.12.2020 12:38 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: andy206 Asi to moc s tou tlakovou výší nevyhází co jak jsi ukazoval na obrázku na Vánoce má být přesně ten stav ale naopak teplo. Více

Zasláno 14.12.2020 20:49 Zima - Jaká bude zima 2020/21?