Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Historické vedro, večer na severozápadě první velmi silné bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 226 příspěvků pro uživatele Adamsedlak:

Adamsedlak: Tak už u nás začalo solidně chumelit, akorát je +0,2 no tak to moc nepřibývá Více

Zasláno 09.12.2020 19:55 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Kouknětě se na numerický model tady na stránkách a přetočte uplně nakonec...to je starej výstup nebo co, že je to tak rozdílný vývoj najednou Více

Zasláno 08.12.2020 20:08 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: V nížinách ať si třeba prší...ale to, že ani na horách neni sníh a ani do konce prosince nebude, to je opravdu smutné Více

Zasláno 08.12.2020 18:37 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Tyjo...uplně jsem teď na předpovědi rezignoval a ejhle, středa čtvrtek zatím nevypadá špatně ale známe to jak tohle většinou dopadá Více

Zasláno 07.12.2020 19:29 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Na mapě to ukazuje, že by u nás mělo být +2 reálně je ale -4,3...tak už ani aktuální počaší to neumí XD Více

Zasláno 05.12.2020 00:02 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Co je tohle zase za téma proboha.. to už je z nouze cnost ne? Dělat téma na něaký cmrdy co pošlou Alpy za 2-4 cm sněhu a ještě k tomu hodně možná Více

Zasláno 04.12.2020 20:12 Zima - Teplotní rozhraní - Zvlněná studená fronta 6.12.

Adamsedlak: Jsem fakt zvědavý, jestli ten teplý vítr zvedne z aktuálních -3.7 st na +7 do 3:00... Více

Zasláno 04.12.2020 19:53 Zima - Sněžení 3.12.2020

Adamsedlak: Já furt nedokážu pochopit jednu věc. Extrémní sněžení do Alp předpovídají modely, pokud se nemýlím téměř 10 dní...Proč teda nedokážou předpovědět počasí u nás ani na 4 dny dopředu ... Více

Zasláno 04.12.2020 16:39 Zima - Sněžení 3.12.2020

Adamsedlak: Aktuálně -3,7 st, nízká oblačnost. Bezvětří. Sem zvědav, kdy to sem foukne ten teplý vzdhuch Více

Zasláno 04.12.2020 11:26 Zima - Sněžení 3.12.2020

Adamsedlak: No..-9,1 st. vypadá to na první noc s mrazem pod -10 nejspíš Více

Zasláno 03.12.2020 20:52 Zima - Sněžení 3.12.2020

Adamsedlak: Máte někdo něaké info, jak to teda bude letos vypadat na Vánoce? Více

Zasláno 03.12.2020 16:52 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

Adamsedlak: Kokos342 Přesně, už má hodinu zpoždění..asi mu došly pastelky Více

Zasláno 01.12.2020 17:04 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020

Adamsedlak: Představte si, že by za 48 hodin napadlo přez 150 cm sněhu...Když se podíváte na výšku sněhu ve městě Lienz v Rakousku a výstup na pondělí ráno tak si to člověk ani nedokáže představit ... Více

Zasláno 01.12.2020 16:30 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020

Adamsedlak: Vy tady furt fňukáte jak máte teplo (2-3 stupně). U nás je krásně jasno a +5st. Nejtepleji z celé Čr XD Více

Zasláno 01.12.2020 13:14 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020

Adamsedlak: To mi neříkejte, že ta horda srážek sem ani nedojde...to snad ani nejde ne? Více

Zasláno 30.11.2020 23:09 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020

Adamsedlak: Dneska už to bude jiná jízda když je uplně jasno Více

Zasláno 30.11.2020 14:25 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020

Adamsedlak: Jakmile slunce přestalo hřát ze země se jak trpaslík vynořila mlha hustá jak mlíko. Valilo se to doslova jako vlna v moři. (v pozadí je vidět hora Kleť) Více

Zasláno 27.11.2020 16:36 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat

Adamsedlak: Yurri Tady je přesně místo kde se to láme..o 5 km severněji už mlha leží...Hodně to láme kleť (1086 mnm.) Více

Zasláno 27.11.2020 11:12 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat

Adamsedlak: U nás byla mlha jenom ve středu, jinak krásně jasno a slunce hřeje Více

Zasláno 27.11.2020 10:44 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat

Adamsedlak: Myslim si, že k novému výstupu netřeba komentáře XD Více

Zasláno 25.11.2020 19:19 Zima - Jaká bude zima 2020/21?