Diskuse o počasí Vyhledávání
Adamsedlak: Tak už u nás začalo solidně chumelit, akorát je +0,2 no tak to moc nepřibývá Více
Zasláno 09.12.2020 19:55 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: Kouknětě se na numerický model tady na stránkách a přetočte uplně nakonec...to je starej výstup nebo co, že je to tak rozdílný vývoj najednou VíceZasláno 08.12.2020 20:08 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: V nížinách ať si třeba prší...ale to, že ani na horách neni sníh a ani do konce prosince nebude, to je opravdu smutné VíceZasláno 08.12.2020 18:37 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: Tyjo...uplně jsem teď na předpovědi rezignoval a ejhle, středa čtvrtek zatím nevypadá špatně ale známe to jak tohle většinou dopadá VíceZasláno 07.12.2020 19:29 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: Na mapě to ukazuje, že by u nás mělo být +2 reálně je ale -4,3...tak už ani aktuální počaší to neumí XD VíceZasláno 05.12.2020 00:02 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: Co je tohle zase za téma proboha.. to už je z nouze cnost ne? Dělat téma na něaký cmrdy co pošlou Alpy za 2-4 cm sněhu a ještě k tomu hodně možná VíceZasláno 04.12.2020 20:12 Zima - Teplotní rozhraní - Zvlněná studená fronta 6.12.
Adamsedlak: Jsem fakt zvědavý, jestli ten teplý vítr zvedne z aktuálních -3.7 st na +7 do 3:00... VíceZasláno 04.12.2020 19:53 Zima - Sněžení 3.12.2020
Adamsedlak: Já furt nedokážu pochopit jednu věc. Extrémní sněžení do Alp předpovídají modely, pokud se nemýlím téměř 10 dní...Proč teda nedokážou předpovědět počasí u nás ani na 4 dny dopředu ... VíceZasláno 04.12.2020 16:39 Zima - Sněžení 3.12.2020
Adamsedlak: Aktuálně -3,7 st, nízká oblačnost. Bezvětří. Sem zvědav, kdy to sem foukne ten teplý vzdhuch VíceZasláno 04.12.2020 11:26 Zima - Sněžení 3.12.2020
Adamsedlak: No..-9,1 st. vypadá to na první noc s mrazem pod -10 nejspíš VíceZasláno 03.12.2020 20:52 Zima - Sněžení 3.12.2020
Adamsedlak: Máte někdo něaké info, jak to teda bude letos vypadat na Vánoce? VíceZasláno 03.12.2020 16:52 Zima - Jaká bude zima 2020/21?
Adamsedlak: Kokos342 Přesně, už má hodinu zpoždění..asi mu došly pastelky VíceZasláno 01.12.2020 17:04 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020
Adamsedlak: Představte si, že by za 48 hodin napadlo přez 150 cm sněhu...Když se podíváte na výšku sněhu ve městě Lienz v Rakousku a výstup na pondělí ráno tak si to člověk ani nedokáže představit ... VíceZasláno 01.12.2020 16:30 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020
Adamsedlak: Vy tady furt fňukáte jak máte teplo (2-3 stupně). U nás je krásně jasno a +5st. Nejtepleji z celé Čr XD VíceZasláno 01.12.2020 13:14 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020
Adamsedlak: To mi neříkejte, že ta horda srážek sem ani nedojde...to snad ani nejde ne? VíceZasláno 30.11.2020 23:09 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020
Adamsedlak: Dneska už to bude jiná jízda když je uplně jasno VíceZasláno 30.11.2020 14:25 Zima - Přechod studené fronty a ochlazení 27.11.2020
Adamsedlak: Jakmile slunce přestalo hřát ze země se jak trpaslík vynořila mlha hustá jak mlíko. Valilo se to doslova jako vlna v moři. (v pozadí je vidět hora Kleť) VíceZasláno 27.11.2020 16:36 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat
Adamsedlak: Yurri Tady je přesně místo kde se to láme..o 5 km severněji už mlha leží...Hodně to láme kleť (1086 mnm.) VíceZasláno 27.11.2020 11:12 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat
Adamsedlak: U nás byla mlha jenom ve středu, jinak krásně jasno a slunce hřeje VíceZasláno 27.11.2020 10:44 Články na In-počasí - Nový týden doprovodí často mlhy, na silnicích budou i namrzat
Adamsedlak: Myslim si, že k novému výstupu netřeba komentáře XD VíceZasláno 25.11.2020 19:19 Zima - Jaká bude zima 2020/21?