Diskuse o počasí Vyhledávání
Adamsedlak: Prady To podle mě napadne jenom na horách...při týhle intenzitě by muselo sněžit do půlnoci v kuse..dávám odhad tak těch 8-10 max u nás na jihu. Nehledě na to, že u Linze už jsou jenom ... Více
Zasláno 06.01.2021 08:42 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Tak už si srážky sedly, pěkně to jede, podle mě to za Plzeň ani nedoleze ale uvidíme VíceZasláno 06.01.2021 07:54 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Nato, že mělo nejvíce srážek padnout dopoledne, teda sněží šnečím tempem teď VíceZasláno 06.01.2021 07:43 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Popravdě, asi jsme se konečně dočkali pořádný zimní etapy VíceZasláno 06.01.2021 06:44 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Tutugon To určitě ano, hlavně se mi i začíná líbit co se pomalu kreslí na víkend a následně. Mrazy nakonec asi přetrvají déle, než se ukazovalo včera. VíceZasláno 06.01.2021 06:31 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Hlásim už 4 cm, chumelí -0,6 C a to je teprve začátek. VíceZasláno 06.01.2021 06:28 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Až sem pošleme se swanem1 zítra fotky od nás tak utřete nudli tak maximálně ale krása VíceZasláno 05.01.2021 19:00 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 Jo tak tyhle srážky, jakmile jsou to jemné kapky, stačí aby bylo lehounce nad nulou a nemá to šanci být ve sněhu. Tak ty máš krásný místo, stačí ti vyjít kousek do kopce a už ... VíceZasláno 05.01.2021 11:39 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 Přesně takhle si celou dobu myslím, že to dopadne. Ale ať si je počasí jaký je. Tady od rána mrholí tak silně, že i sníh co tu je roztál. VíceZasláno 05.01.2021 10:50 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Kokos342 V čem přesně? VíceZasláno 04.01.2021 22:28 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Venku začalo lehce sněžit, na radaru ani flek, že by se otočil vítr a návětří jede? VíceZasláno 04.01.2021 19:46 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 Hoď mi sem taky nějaký mraky už jsme na -0,5 tak může padat Tak šup aladine maluj maluj VíceZasláno 04.01.2021 16:23 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: palma Myslel jsem u nás na jihu, ne že je v Brně teď -0,7 VíceZasláno 04.01.2021 12:42 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: V Brně vůbec nedoufejte, aktuálně -0,7 a mrholí, zase led všude... VíceZasláno 04.01.2021 12:31 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 Tak asi jak kde a jak pro koho furt lepší sníh, než to co z toho vznikne po posolení... VíceZasláno 04.01.2021 12:15 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Mapka hezká, avšak...48 hodin je dost dlouhá doba. Moc nechápu proč dávají výstrahu na 5 až 10 cm naprostá pohodinda, když to napadne VíceZasláno 04.01.2021 11:54 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Aidamko No a u nás přez dvacet, tak co? realita bude 2 cm? VíceZasláno 04.01.2021 11:27 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Nechci nic říkat ale to pásmo srážek ve středu přejde přez ty Alpy až něak moc lehce ne? už jenom tohle nasvědčuje, že to nevyjde VíceZasláno 04.01.2021 00:23 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Dnešní maxima 1.3 aktuálně -1.1 sníh ani nestihl nějak pocítit ty plusové hodnoty jak je zmrzlý VíceZasláno 03.01.2021 21:51 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Aidamko No jo ale kdyby u Vás bylo chladněji celoročně tak kam bychom my ostatní jezdili na dobré vínko vsadim boty, že ještě zima i na Moravu letos přijde BTW. to víkendové sněžení ... VíceZasláno 03.01.2021 19:20 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021