Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Přechodně více oblačnosti a hlavně na západě ojediněle přeháňky nebo bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 230 příspěvků pro uživatele LadaBlatna:

LadaBlatna: U nás spadlo v noci 2mm srážek,nic moc ale i tak dobrý,venku je jak v prádelně. Více

Zasláno 06.05.2023 07:31 Články na In-počasí - Teplotně i srážkově normální začátek května, pozor si musíme dát na přízemní mrazíky

LadaBlatna: U nás píšou -1°C a realita je +0,6°C,auto omrzlé celé a tráva bílá,při zemi je -2°C.Snad to byl poslední mráz. Více

Zasláno 04.05.2023 06:20 Články na In-počasí - Teplotně i srážkově normální začátek května, pozor si musíme dát na přízemní mrazíky

LadaBlatna: Dnešní ráno krásných 9°C,zataženo a klidno,kdyby už ty rána byly jako dneska,vůbec bych se nezlobil. Více

Zasláno 02.05.2023 08:29 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: kuba Kdyby nemrzlo tak mi to je jedno,voda je potřeba ale pořád to vypadá že mrznout ještě bude. Více

Zasláno 01.05.2023 20:03 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: U nás dnes ráno slabě pod nulou přitom mělo být +5°C,jsem zvědavý jaké budou další dny. Více

Zasláno 01.05.2023 09:56 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Výhled na příští týden je opět v mínusu,ono bude fakt do půlky května po ránu pěkná zima. Více

Zasláno 30.04.2023 09:05 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Teť je suprový výhled na další týden,všechny raní teploty v plusu,večer to tam bude zase v mínusu,uš to vidím. Více

Zasláno 29.04.2023 15:06 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Na Slovensku uš pomrzla vinná réva takže mám obavy z příštího týdne protože moje réva uš taky raší. Více

Zasláno 29.04.2023 10:56 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

LadaBlatna: TheRealStormCZE Já mám příští víkend v mínusu v novém výhledu,uš to bylo v plusu a zase mínus,zítra přes den tam budu v plusu a večer zase v mínusu,nevím proč to tak je ale uš to sleduju ... Více

Zasláno 28.04.2023 20:55 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

LadaBlatna: U nás to nakonec do mínusu nešlo díky zatažené obloze,teť uš je +1,2°C a oblačnost se začíná protrhávat ale uš to nevadí,dopadlo to dobře. Více

Zasláno 27.04.2023 06:38 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Tady je oblačnosti dost a teplota +0,9°C,vítr se úplně utišil,jsem zvědavý kam to aš do rána spadne,zatím by to šlo. Více

Zasláno 27.04.2023 03:53 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Leknín Já měl dnes chvilku 12 stupňů,pak přešel mrak a zůstalo to na 11 stupňů,teť navečer je pořád ještě 10,3°C a dost mraků,mohlo by to tak zůstat celou noc. Více

Zasláno 26.04.2023 18:13 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Lerak2 Bylo tady 12 stupňů,mám čidla různě po zahradě ve stínu a na všech bylo stejně,chvilku bylo zataženo a teť je 11 stupňů Karle. Více

Zasláno 26.04.2023 12:37 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: U nás je uš 12 stupňů a docela slunečno,díval jsem se že zase upravili výhled do mínusových hodnot,asi nevědí jak bude tak to pořád střídají,psal mi kámoš z Jesenicka že u nich sněží,pro ... Více

Zasláno 26.04.2023 10:39 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Dnes u nás stupeň nad nulou,klidno a od západu jdou mraky,zatím vyjasníno,nádrž na vodu zvrchu omrzlá,zítra to bude o něco horší ale díval jsem se na výhled na další týden a ten hodně ... Více

Zasláno 26.04.2023 05:47 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: ludvicek Já uš mám taky révu pěkně narašenou,mladé sazenice nahrnu zeminou ale na starých hlavách neudělám nic. Více

Zasláno 25.04.2023 09:29 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: kuba Koukám na to,na Vysočině 5.května mínus 4 stupně,tak to snad né. Více

Zasláno 25.04.2023 07:22 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: U nás po ránu +4°C,oblačno a klidno ale má se to změnit na déšť,tak uvidíme kolik toho za dnešek spadne,zatím mám za duben 63mm srážek. Více

Zasláno 25.04.2023 06:41 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: Tady prosvítá skrz mraky slunce a je 15,4°C a trochu větřík,docela pěkný den. Více

Zasláno 24.04.2023 12:45 Články na In-počasí - V úvodu nového týdne chladněji, potom se opět oteplí

LadaBlatna: U nás dnes po ránu prší a je 9°C,ve výhledu na tento týden se ty raní teploty zvedly takže by mrznout nemuselo,bude dost mraků. Více

Zasláno 24.04.2023 06:37 Články na In-počasí - V příštím týdnu pomalý návrat k normálu, vyšší teploty až v závěru týdne