Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hodně oblačnosti, v severní polovině území postupně slunečno

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 7562 příspěvků pro uživatele Yurri:

Yurri: Docela by mě zajímalo, kde je hlavní zdroj těchto emisí metanu: https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/mikrobi-... Pobyt ve vesmíru bych moc dobře neviděl, bohužel nám nic jiného ... Více

Zasláno 23.10.2024 01:00 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Aidamko. Ten zmiňovaný výzkum nemají takhle vymakaný ani v Německu, je to nový typ bioreaktoru, paní Zábranská nás chytráky strčí všechny do kapsy, ale zase to pohnojí stát, neexistuje ... Více

Zasláno 22.10.2024 22:12 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Tady za poslední 3 dny jen dnes dopo zataženo, takže naprostý luxus, teď už to poslední dekádu října nebude asi tak slavné, ale nehážu flintu do žita, první mrazy čekám až po 5.11., ... Více

Zasláno 22.10.2024 19:19 Články na In-počasí - V úterý od severozápadu dorazí slábnoucí fronta a pak zase nastoupí tlaková výše

Yurri: Aidamko. Když jsi nakousl ten vodík, tak bezemisní palivo pro ČR bude a jak jsem už řekl, líbí se mi anaerobní fermentace na biometan, využije se přes 500 bioplynek a čistírenské kaly ... Více

Zasláno 22.10.2024 09:08 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Aidamko. Jo on je takovej srandista, teorii má ale načtenou jako málokdo, v praxi mu v tom jiné disciplíny udělají trochu jiný výsledek, ale to všem ekonomům, holt ještě mlaďas, ale ... Více

Zasláno 21.10.2024 21:27 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Aidamko. Aidi já na rozdíl od tebe dal poslední 2 odkazy přímo do souvislosti s tématem, ale tenhle posílám přímo pro budoucího ekonoma od našeho dobře známého T.S. (ať jsme genderově ... Více

Zasláno 21.10.2024 18:08 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: ... Více

Zasláno 21.10.2024 12:52 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Aidamko. Že se používá v ekonomické teorii neznamená že odpovídá realitě, paní ekonomka to shrnula dobře a opravdu ví o čem mluví, mně to nevysvětluj, měli jsme to na škole. Už jsem ... Více

Zasláno 21.10.2024 12:36 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: palma Přečtěte si ten článek od Švihlíkové ještě jednou a to je naše TOP ekonomka, Aidi s tím svým že je HDP důležitý index má při vší úctě ještě co dohánět😉. Vypovídací schopnost ... Více

Zasláno 21.10.2024 10:45 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: ... Více

Zasláno 21.10.2024 09:42 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Aidamko. Máš to moc dlouhý a nudný, jsem zvědav... mám obavy... nepíšeš vůbec nic nového co bychom nevěděli, jako ekonom je HDP nuda a nic moc vypovídající údaj, viz můj článek výše, ... Více

Zasláno 21.10.2024 06:33 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Nechci brát vědcům iluze, ale ty 2 metry terra prety tam budou dost podstatný předpoklad pro práci níže uvedených bakterií: https://vikend.hn.cz/c1-67242580-zachrani-amazonsk... https://ekonom.cz/c1-67280920-byznys-budoucnosti-s... ... Více

Zasláno 20.10.2024 15:19 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: ludvicek Covid má rychlejší náběh než chřipka, horečky rychlej nástup, ale pak většinou i dřívější odeznění než u chřipky. Kolem jsou všichni v různých fázích krank, já nemám čas marodit, ... Více

Zasláno 20.10.2024 09:24 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

Yurri: Ráno krásně jasno, ale hned bylo sotva +6°C, teď se opět od východu rozšiřuje NO, ale zdaleka tolik nefouká jako minulé dny. Více

Zasláno 19.10.2024 08:57 Články na In-počasí - V novém týdnu tlaková výše, přinese slunečné dny

Yurri: ludvicek Sugeruju si konec srpna a docela to funguje, u nás vyjasnění od 10 hod., aktuálně jsem v Mikulově při +15°C a opalovačka luxusní, zatím fakt nebyl snad jeden celý den s inverzí, ... Více

Zasláno 18.10.2024 12:25 Články na In-počasí - V novém týdnu tlaková výše, přinese slunečné dny

Yurri: palma Bohužel, závislost na dotacích je třeba u zemědělců obrovská, jen to podporuje byrokracii a státní aparát, jako na drogách, tohle změnit je nad možnosti jednotlivého státu uvnitř ... Více

Zasláno 18.10.2024 09:19 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Dnes po ránu skoro +10°C, to je pecka, ještě by se mohlo brzy vyjasnit a byl by to ideální den, pojistím si to Pálavou, budu většinou v autě, takže vítr mi vadit fakt nebude, mám rád ... Více

Zasláno 18.10.2024 06:58 Články na In-počasí - V novém týdnu tlaková výše, přinese slunečné dny

Yurri: Tak už je tady mulda nenávratně a Tmax. byla dle předpokladu na +12°C a jdeme dolů, vítr jako prase kolem poledne na 15 m/s a hotovej listopad. Více

Zasláno 17.10.2024 15:17 Články na In-počasí - V novém týdnu tlaková výše, přinese slunečné dny

Yurri: palma No však jsem vám říkal už dávno, že to domácí kvašení bude lepší než všechna ta riziková předražená chemie. Jinak ohledně ekonomiky, brát si příklad z autokratické Číny bych ... Více

Zasláno 17.10.2024 12:54 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Tady aktuálně na chvíli parádně jasno, jinak dopo hodně proměnlivo, vidíme kdy bude NO kompaktní. Více

Zasláno 17.10.2024 12:12 Články na In-počasí - V novém týdnu tlaková výše, přinese slunečné dny