Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Studená fronta přinese místy přeháňky a bouřky a do Čech i mírné ochlazení

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 7109 příspěvků pro uživatele Yurri:

Yurri: Novorolák1 Vždycky to bylo a bude, že politika bude určovat a rozhodovat o prioritách, rudá, hnědá nebo zelená, já bych raději viděl modrou spojenou s vodou. Na GD bych zaútočil úplně ... Více

Zasláno 16.07.2024 22:04 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: TommyAst Jinak scénáře pro klima přizpůsobené ČR a vypočítané dle aktuálního chování atmosféry do r. 2100 lze nalézt zde: https://www.perun-klima.cz/scenare/index.php Více

Zasláno 16.07.2024 19:36 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: palma Bohužel obávám se posledního odstavce, protože úředník umí jednu věc dokonale a tou je všechno zkur zkazit: https://hlidacipes.org/green-deal-fuj-lide-casto-v... Více

Zasláno 16.07.2024 18:24 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Astroman Srovnávat krátkodobé i střednědobé předpovědi s klimatickým modelováním a jeho scénáři nelze, to si najdi. Jsou známá fakta, že pozorovaný trend oteplování byl velmi slušně ... Více

Zasláno 16.07.2024 15:39 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: Celej okres Třebíč má aktuálně v průměru +28°C, takže úplnej ideál, zvlášť když ráno byla teplota na +20°C, tohle je vzorový letní den, včera ty tropy a úplné jasno už bylo trochu moc, ... Více

Zasláno 16.07.2024 14:47 Články na In-počasí - Před námi je další teplý týden, srážky se objeví v úterý a v závěru týdne

Yurri: palma V rámci adaptace na klimatickou změnu bych takové pobyty v teplejších oblastech u zranitelné části populace začal proplácet ze zdravotního pojištění, myslím že bych si nahnal ... Více

Zasláno 16.07.2024 12:23 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: U nás v sobotu nebyl ani letní den, včera Tmax. cca. 27,5°C, minima kolem +17+18, naprosto ideální stav, tropické třicítky se spíše jen dotkneme jestli ne už dnes, tak pak až o víkendu, ... Více

Zasláno 15.07.2024 08:09 Články na In-počasí - Před námi je další teplý týden, srážky se objeví v úterý a v závěru týdne

Yurri: A s tímhle materiálem řešte stromy a pohlcování CO2😄, sto litrů týdně no tak šup šup a to je jen voda, co půdě podnože na míru, pravidelný řez a za 14 dní bez dohledu vám to sejme monilióza ... Více

Zasláno 15.07.2024 07:55 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Celkově poslední měsíc je první, který mi nabídl konečně teplo i vlhko zároveň a je to na zelenině sakra poznat, všemu se daří až trochu na ty plísně u okurek, ale tomu pomohly díry ... Více

Zasláno 14.07.2024 13:16 Články na In-počasí - Před námi je další teplý týden, srážky se objeví v úterý a v závěru týdne

Yurri: TommyAst GP jako takový nezkolabuje, jen se přesměruje, už jsme to tady řešili, jsou i mapky poklesu průměrných teplot v Evropě, je to v podstatě jistota, jen se neví kdy to nastane, ... Více

Zasláno 14.07.2024 09:17 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: TommyAst Tommy jaro jak ho známe nebude téměř existovat a polostep je jistota, kolaps severní větve AMOC ty extrémy krásně zvýrazní, logicky co chceš uprostřed střední Evropy a mimochodem ... Více

Zasláno 14.07.2024 01:01 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: Jihočeši to pěkně rozjeli + zbytek Vysočiny a VČechy, jestli v tomhle neměl někdo ráno jasno, tak sorry ale asi nějakej ztracenej případ, naše část dostala včera, stejně jsem zalejval, ... Více

Zasláno 13.07.2024 22:20 Bouřky - Bouřky od 9.7. do 13.7.

Yurri: TommyAst Tommy Tommy ty takovej statistik a neznáš budoucnost? https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/klimaticke-zmen... Více

Zasláno 13.07.2024 21:49 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: Andre Loni měl Vranov v půlce září na koupání +24°C a ani noha, ti důchodci mě taky dost odrazují, ale na prodloužení sezóny by ten V. Meder stál za to, asi tam zajedu, mám tam dost ... Více

Zasláno 13.07.2024 17:20 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: Zeu Taky si říkám, nejbohatší stát světa a neumí si poradit s větrným vírem, kdyby to nebylo často tragické, tak v podstatě k smíchu, ale chápu, kukuřice je levná a baráky dřevěné, ... Více

Zasláno 13.07.2024 17:06 Bouřky - Bouřky od 9.7. do 13.7.

Yurri: Andre Tam bude asi lepší v září ne? Děckám je to celkem jedno kde se koupou, teď jsme byli 4 koupaliště za 4 dny v ČR a nebýt dnes zataženo, jdeme na 5., ale už se jim ani nechce, na ... Více

Zasláno 13.07.2024 16:51 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: TomasMost Říkám, že by to šlo dnes za pusu, vždycky vojenské inovace udávaly směr, koneckonců i internet vznikl jako armádní síť, podle mě by toho dnes šlo udělat ještě mnohem víc, ... Více

Zasláno 13.07.2024 16:11 Bouřky - Bouřky od 9.7. do 13.7.

Yurri: TomasMost Jo tam na JV Moravě budou mít týden tropů jistej, vždycky si vzpomenu na tchána tam pod rovnou plechovou střechou u frekventované silnice, večer pravidelně v ložnici +29 +30 ... Více

Zasláno 13.07.2024 16:00 Články na In-počasí - V novém týdnu tropické teploty i další silné bouřky

Yurri: John Deere Někde jsem četl jak ty Cb bombardují vinaři nějakými děly, aby se spustilo krupobití dříve a jinde mimo vinici, v dnešní dronové době mě napadlo hned využití pomocí kanadských ... Více

Zasláno 13.07.2024 15:31 Bouřky - Bouřky od 9.7. do 13.7.

Yurri: John Deere Tak ji má v mrazáku ne? Takže není problém přeměřit, tak blbá, aby nevěděla, že je to rarita určitě není. Více

Zasláno 13.07.2024 15:10 Bouřky - Bouřky od 9.7. do 13.7.