Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Více oblačnosti ale ještě poměrně teplo, hlavně na západě i přeháňky a bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 6834 příspěvků pro uživatele Yurri:

Yurri: Srážky se zatím vůbec nedostavily, v Jihlavě crcalo celou noc a k nám sousední Jihočeši nepustili vůbec nic, snad se to změní, ale tady je srážkový stín jak od Z, tak od SZ, tak od ... Více

Zasláno 20.04.2024 06:33 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné ochlazení, na horách opět napadne sníh a sněžit může i mimo hory

Yurri: palma Jinak k tomu Iráčanovi, mám podobné vyvýšené záhony a ty moje kostky z bahna bych uspořádal podle doporučení Výzkumného ústavu bramborářského, který má ty hrůbky vymyšlené do ... Více

Zasláno 19.04.2024 15:22 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: palma On málokdo si uvědomí, že se nemůžeme k atmosféře chovat stejně jako před 30 lety, tenhle papiňák už nemůžete dráždit stejně jako tenkrát (to by třeba prošlo), jak jsem řekl, ... Více

Zasláno 19.04.2024 12:07 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: palma Na hodnocení nemáme data, podle mě je při těchto bouřkových situací rozhodující prvotní impuls, pokud tu kondenzaci spustíte na příliš velké ploše, vyleje se vám to tam pak všechno ... Více

Zasláno 19.04.2024 11:47 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Počasí se dá při vhodné konstelaci již docela solidně ovlivnit, však už jsme to tady diskutovali a SAE nepodepsaly mezinárodní dohodu ze 70. let o nepoužívání k vojenským účelům, testují ... Více

Zasláno 19.04.2024 11:10 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: U nás ráno všude zamrzlo a všude kolem -2 -3, včera jsem měl ve 2m -3,4 a ořešák namrzl, ostatní se ještě uvidí, kdybych chtěl nepáchat co největší škody, tak to líp nevymyslím, vegetace ... Více

Zasláno 19.04.2024 06:35 Předpověď počasí - Hrozba mrazů 17.4 až 26.4

Yurri: Naúčtoval bych jim za tohle neúrodu ve všech oblastech způsobenou suchem za celý letošek, ony by ty Arabáče tyhle kreténské nápady přešly, Čínu a Rusko jakbysmet, tyhle imperiální státy ... Více

Zasláno 18.04.2024 21:05 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: m_univ Jahody lepší pořádné zalejt, dát netkanku, ta pomůže tak do -2, no a přes to tu zelenou plachtu co seženete všude, ten den bez slunce to ty jahody zvládnou, klidně 2, když to ... Více

Zasláno 18.04.2024 17:10 Předpověď počasí - Hrozba mrazů 17.4 až 26.4

Yurri: Celej den slunečno a větrno, jakákoliv vláha i kdyby na povrchu byla, tak je nenávratně pryč, spadlo pár kapek z 1 přeháňky a nutně je potřeba aspoň 20-30mm, jinak jsme v pytli, zemědělcům ... Více

Zasláno 18.04.2024 16:12 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné ochlazení, na horách opět napadne sníh a sněžit může i mimo hory

Yurri: Nejhorší bude NE+PO ráno a pak ještě ST, dnes to byla 1. várka ze 4, schovám révu dovnitř a ještě nezasázené stromky taky, nestíhám to pač na zahradu musím dojíždět a občas nemám auto, ... Více

Zasláno 18.04.2024 15:09 Předpověď počasí - Hrozba mrazů 17.4 až 26.4

Yurri: palma Já s tím počítám, takže pod oknama mám pro jistotu trampolínu, akorát má 1 nedostatek, není natažená, takže ty tyče to jistí, ale pro nás nematerialisty je to spíše vysvobození ... Více

Zasláno 18.04.2024 14:51 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: palma Na tyhle vychcánky (bytostně nesnáším) bych si posvítil jako první a podobně s firmami mající sídlo kvůli daním úplně jinde Bahamy apod., tzv. daňové ráje, tohle všechno musí ... Více

Zasláno 18.04.2024 14:12 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Šumava luxus, tam ten JZ Čech jsou srážky pořád nějaké, tady jasno a sucho, chtělo by se říci krásné počasí, ještěže mám zásoby vody z toho 8. března, samozřejmě že mám taky zimní pneumatiky. ... Více

Zasláno 18.04.2024 08:46 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné ochlazení, na horách opět napadne sníh a sněžit může i mimo hory

Yurri: Tutugon Tady podobně viz foto ze stanice ČHMÚ, je ale pod kopcem v chladnější části města, na zahradě dám vědět, mám tam min/max čidlo ve 2m, každopádně o dost horší než se čekalo. Více

Zasláno 18.04.2024 07:34 Předpověď počasí - Hrozba mrazů 17.4 až 26.4

Yurri: charlie Beton musí pryč, přesně jak je zmíněno v článku, ale aby byla obnovená funkčnost vodních toků, tak to znamená celý soubor opatření a žádné nesmí chybět, je to v souladu s mojím ... Více

Zasláno 17.04.2024 11:19 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: ... Více

Zasláno 17.04.2024 08:30 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: JohnBattler Mýlíte se, ČR už se otepluje o 2,2°C a jsme 2x rychlejší než celosvětový průměr, zimní srážky jsou typické pro středomoří, zatím jsme měli v létě spíše štěstí, ale brzy ... Více

Zasláno 17.04.2024 07:17 Předpověď počasí - Hrozba mrazů 17.4 až 26.4

Yurri: Obecně situaci s vláhou máte níže, lokální aktuální stav je irelevantní, dojde na všechny, dříve nebo později, až to někteří pochopí, bude dávno pozdě s tím něco dělat (ale nejste sami, ... Více

Zasláno 16.04.2024 21:23 Články na In-počasí - V novém týdnu výrazné ochlazení, na horách opět napadne sníh a sněžit může i mimo hory

Yurri: palma S pár nadšenci to kosou fakt nezachráníme, víc škody než konvenční zemědělství už udělat nemůžeme, přešel bych na rakouský model, vymlouvat se na historii donekonečna nelze, dnes ... Více

Zasláno 16.04.2024 15:57 Globální oteplování - Globální oteplování

Yurri: Bouřky zase v Čechách, jak jinak, tady si o nich můžeme nechat jenom zdát, už zesiluje i ten pitomej vítr. Více

Zasláno 16.04.2024 10:09 Bouřky - Bouřky 15.4 - 17.4