Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9628 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Yurri Po přečtení tohoto článku, jsem rád za to, kolik mi je let.. svým dětem nezávidím, a přmýšlím, kde vlastně by v budoucnu mohly svobodně dýchat a žít..díky všem aktivistům, fakt ... Více

Zasláno 16.04.2024 06:58 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: ACEOF ACES Věřím, že v příštích alespoň 10 dnech nás budete každý den zavalovat počtem stanic, kde byl v ČR překonán teplotní rekord, doufám, že nás o tom budete včas informovat! Více

Zasláno 15.04.2024 14:52 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Tak koukám na výstupy modelů GFS i ECMWF trošku oteplily a ICON zatím na dva dny drží nulu jako nejnižší teplotu (tady u nás teda..). to už by šlo.. Více

Zasláno 15.04.2024 14:32 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: swan1 Ještě jsem se kouknul co dělá předpověď ohledně blokování.. se to teda sejde pěkně, napřed ATR.. ten to hezky načne, a pak klasické blokování až do Května, plus dál (což už je ... Více

Zasláno 15.04.2024 09:43 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Něco k nastávajícímu ochlazení....https://www.severe-weather.eu/global-weather/major... Více

Zasláno 15.04.2024 07:30 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: ACEOF ACES Opravte si odpočet....protože vám do toho házejí vidle... "Jelikož v USA a Evropě skončily podle zprávy Global Energy Monitor uhelné elektrárny s výkonem 21 gigawattů, ... Více

Zasláno 14.04.2024 22:33 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: No, doufám, že ta předpověď ohledně teplot po ránu vyjde, protože teď jsem se teď prošel po zahradě a zhodnotil vývoj.. no, třešeň v plném květu, hrušky, jabka taky, broskve po odkvětu, ... Více

Zasláno 14.04.2024 11:25 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: swan1 Souhlas, jak píšu, ochlazení..navíc jsem teď koukal na 500hpa a pořád to nějakou dynamiku má, takže to pude nahoru dolu..atd..a jak tu pořád připomínáme, sice probíhá Go, ale ... Více

Zasláno 13.04.2024 11:06 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Na.Guru Rozkliknul jsem si jednotlivé dny... a.. jediná noc, kdy k ránu mají projasnění je ze středy na čtvrtek, takže sázka do loterie zní... bude se projasňovat, či nebude? plus od ... Více

Zasláno 13.04.2024 09:49 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: kuba No, já zase při pohledu na zdejší interpretaci modelů, jsem spokojen, takhle by to klidně mohlo zůstat.. Více

Zasláno 13.04.2024 09:05 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Koukal jsem na zahradě na mulč z minulých let a na jednom místě se klubou smržáci, jakpak to vypadá jinde? Prý roste leccos... https://www.idnes.cz/brno/zpravy/houby-houbari-uni... Více

Zasláno 12.04.2024 09:40 Aktuální počasí - Houby a houbaření v závislosti na ročním období, aktuálním počasí, oblasti, nadmořské výšce

palma: Dneska naprostý luxus po ránu +7,5 rosa všude, a slunce leze, paráda, výhled... uvidíme, už jen jeden den to tam dává -1 a to jen jeden model..Co bude jinde je ovšem docela průser.. ... Více

Zasláno 12.04.2024 06:57 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: ACEOF ACES Vhodná komunita pro vás...https://dontdie.bryanjohnson.com/ Více

Zasláno 11.04.2024 22:40 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri K těm lávovým kostkám.. já používám k určitým rostlinám lavamulch.. (lávový mulč) a jsem velice spokojen, je zajímavé, když se to polije vodou, jak dlouho to schne. i když je ... Více

Zasláno 11.04.2024 22:18 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri Tauto teda ukázal +1 ..a co ukazoval Tliháč? Jako pro porovnání..akorát je nutno určit, které měřidlo budeme brát jako etalon.. Více

Zasláno 11.04.2024 22:08 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Yurri Když čtu v tom příspěvku nad tím Vaším že.." Systém založený na růstu v omezeném prostoru zkolabuje." tak docházím k závěru, že ani mě, ani Vám ten růst na omezeném ... Více

Zasláno 11.04.2024 19:20 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: kuba No vypadá to zatím nedobře.. holt zmrzlíci asi budou... dneska tady máme po ránu jen +2,2, což už je varování.. někde, koukám, po ránu mrzne..No naděje, že ty ranní teploty nebudou ... Více

Zasláno 11.04.2024 06:23 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Tak další letní den ,, + 26,5 dnešní max..zítra prý max do +14 .. tak uvidíme, ve výhledech to tu zatím do mínusu jít nemá.. tak snad to bude pravda.. Více

Zasláno 09.04.2024 17:26 Články na In-počasí - Ve středu nás čeká výrazné ochlazení, ale potom se zase bude oteplovat

palma: Yurri No, mě se osvědčuje smíchání zeminy s bentonitem, nasyceným minerály.. taky dobrý materiál a vodu to jímá a uvolňuje uplně přepychově... Více

Zasláno 09.04.2024 08:35 Články na In-počasí - Ve středu nás čeká výrazné ochlazení, ale potom se zase bude oteplovat

palma: Teda ráno pěkný..+12, ale překvapila mne ta vlhkost vzduchu... orosený okna jak někde v deštnym pralese, musel jsem pustit stěrače a když jsem se rozjel, normálně se to pořád usazovalo ... Více

Zasláno 09.04.2024 07:18 Články na In-počasí - Ve středu nás čeká výrazné ochlazení, ale potom se zase bude oteplovat