Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a hlavně v Čechách letní den, místy ale větrno a zvýšené nebezpečí požárů

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 710 příspěvků pro uživatele :

alka: Tomamir koukal jsem na web kamery.Sněhu tam maj požehnaně.Můj oblíbený Adelboden (CH) 1350 m.n.m byl takřka bez sněhu a mají novou zimu.Dolů to tam ale půjde už rychle.Touhle dobou ... Více

Zasláno 05.04.2019 13:19 Články na In-počasí - V Alpách napadne přes 150 cm sněhu

alka: Tomamir přidej 5mm Do naší přehrady stále přitéká voda z hor,ale nechápu,proč se Jablonecká přehrada nesmí naplnit víc.Udělat si zásobu na suché léto aby se mohlo odpouštět až bude ... Více

Zasláno 04.04.2019 17:24 Články na In-počasí - V Alpách napadne přes 150 cm sněhu

alka: Fero V pohodě,každý máme nějaký názor.Já dnešním mocným na tomto světě už nevěřím vůbec nic.Je to asi 2-3 roky co na TV ARD mluvil nějaký chemik.Až někomu lupne v bedně a bude třeba ... Více

Zasláno 26.03.2019 11:31 Rady - Jak reagovat na zastance chemtrails

alka: mnohé tu bylo řečeno,ale kdo má na 100% jistotu , že chemtrails je výmysl ? Jinak souhlasím s tím,že nesmyslnné omezení asi 9% řidíčů (vozů v Evropě) celého světa ,výroba turbem hnaných ... Více

Zasláno 26.03.2019 05:20 Rady - Jak reagovat na zastance chemtrails

alka: ROFA netuším,ale takové Nové Město pod Smrkem (nedaleko) 1032hPa Více

Zasláno 23.02.2019 10:14 Články na In-počasí - Krátké ochlazení a nezvykle vysoký tlak vzduchu

alka: Jablonec 1047hPa,-7°C, Smržovka 7km východně 1046hPa, Liberec 10km západně pouze 1030hPa. Více

Zasláno 23.02.2019 09:19 Články na In-počasí - Krátké ochlazení a nezvykle vysoký tlak vzduchu

alka: Tomamir sněhovou pokrývku ještě snad máme Nebo ty dole už ležíš na trávníku? Hodně toho už uteklo,ale po sněhu bude tak za týden.Byl jsem kouknout na přehradu a nějaká voda se už doplnila.S ... Více

Zasláno 22.02.2019 14:15 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

alka: In-počasí občas se Smržovka sekne a den - dva nejde.Možná že info potom berete jinde.Jde o prd,ale pak vypadá divně,když já napíšu,že máme -2°C a rýpalové mi píšou,že aktuálně má Jablonec ... Více

Zasláno 21.02.2019 14:19 Aktuální počasí - Přesnost předpovědi

alka: In-počasí Smržovka jak jsem už psal dává "poctivá" data.Pak ale nechápu,proč v aktuální teplotě pro dané místo je někdy rozdíl i 5°C oproti mejm hodnotám i hodnotám ze Smržovky. ... Více

Zasláno 21.02.2019 12:46 Aktuální počasí - Přesnost předpovědi

alka: vapanc na to se nedá koukat.Psal jsem asi před vánoci adminoj v soukromé zprávě,že se teploty liší o víc jak 4-5°C Odpovědi jsem se nedočkal.Ta aktualní teplota pro dané místo, v mém ... Více

Zasláno 21.02.2019 08:50 Aktuální počasí - Přesnost předpovědi

alka: In-počasí to místo sleduju.Když tam napadne sníh,je to téměř zázrak a nyní všude slunečno a tam třetí den mlha a teplota lehce kolem nuly. Počasí ale i u nás je nenormální k datu které ... Více

Zasláno 18.02.2019 11:06 Články na In-počasí - Doksany hlásí jedny z nejnižších teplot v Evropě

alka: 13.9°C Neuvěřitelná teplota.Jablonec patří dnes k nejteplejším místům.Pochyboval jsem o čidle na teplotu,dal klasický teploměr do stínu a tam 13.5, tak to odpovídá a čidlo je v pořádku ... Více

Zasláno 16.02.2019 13:37 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: 9°C Umyté auto a navoskované.To v únoru nepmatuju Více

Zasláno 15.02.2019 15:33 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: palma minerálky tu netankujem a spor nevedu.Je to debata aby byla sranda.Když z nás má srandu počasí,tak přistopíme na podobnou hru.Hádat se kvůli počasí nemá smysl.Bude tak , nebo ... Více

Zasláno 15.02.2019 11:34 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: palma jistě že se tady u nás zima ještě ukáže.Bude sněžit a mrznout.Je jen otázkou kdy.Sázím lahvinku skotské: v Jablonci ještě spadne 20cm sněhu a v noci budou teploty pod -8°C Když ... Více

Zasláno 15.02.2019 10:19 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: Tomamir ono to může blbnout klidně i v dubnu Pamatuju takové měsíce,ale dnes můžeme napsat jen jedno : To nejhorší je už snad pryč.Já vím,že dole je podstatně tepleji,ale ti co tam ... Více

Zasláno 15.02.2019 10:14 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: zima ještě zcela jistě neřekla své poslední slovo.Počasí poslední roky normální není,ale aby nastalo v půlce února předjaří a už se zima neozvala, nevěřím.Myslím,že si ještě užijeme ... Více

Zasláno 15.02.2019 04:41 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: Ondra83 kéž by to byla pravda.Srážky asi nebudou,ale to sluníčko už má sílu. Více

Zasláno 12.02.2019 17:55 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: když koukám na teploty co budou i na horách,tak chudáci lidi kolem řek.Nebudou mít klidné spaní.Toho sněhu je letos na kopcích víc jak dost. Tady u nás určitě zima končit nebude.Březen ... Více

Zasláno 12.02.2019 15:42 Články na In-počasí - Úvod týdne zimní, potom oteplování

alka: tady padá mokrý sníh při teplotě -0.2°C a fouká čerstvý vítr v nárazech 30km/h Více

Zasláno 11.02.2019 08:46 Předpověď počasí - Sněžení a silný vítr od 10.2.2019