Diskuse o počasí Vyhledávání
Horkeypes: Šumava kupí Více
Zasláno 25.07.2025 11:56 Bouřky - Bouřky 24.-26.7.2025
Horkeypes: Francois Zatím se drží potvora ale to by se musel stát zázrak aby nechcipla VíceZasláno 22.07.2025 18:11 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: Hurec Tak být tebou bych byl rád že aspoň něco chodí že ... Na Šumavě skoro celý den propršel, ale to je dobře krajina to potřebuje. Šel jsem to checknout aji do lesa a moc hub jsem ... VíceZasláno 21.07.2025 17:45 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: Chjo tak Čechy zase out no kdo by to čekal. Fronta by musela jít o dost později... A s bouřkama se můžeme rozloučit na delší dobu. Snad aspoň zaprší VíceZasláno 21.07.2025 07:50 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: Tady ještě pohled na bouřku na Prachaticku VíceZasláno 20.07.2025 14:01 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: lukáš friedrich Též jsem se díval, každopádně systém dává klasickou trasou takže západ by zase votrel hubu VíceZasláno 19.07.2025 10:24 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: Tadeas Budu na Šumavě nějakou dobu tak doufám že se tam na mě štěstí usměje VíceZasláno 18.07.2025 19:14 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: janeee85 Slovo bouřka je jen mýtus už Icon si ale stále drží bouřky v noci ale asi je v tom jedinej, na jiný modely jsem nekoukal neboť to nemá smysl VíceZasláno 17.07.2025 21:27 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Tadeas Ale tolik positivity asi neunesu Kéž by to byla pravda.. Teď tu lehce prší ale ani z tich oranžovejch odrazů moc nepřešelo VíceZasláno 17.07.2025 20:05 Bouřky - Bouřky 21.7.2025
Horkeypes: kapr84 Buď rád... u nás na sucho dneska a jindy žádná sláva taky. VíceZasláno 17.07.2025 17:33 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Na večer, spíš skoro na noc icon dává nějaké bouřky od severu, severozápadu. No věřit mu radši moc nebudu abych pak nebyl zklamaný že nic nespadne ani se nezablejskne Kam se poděly ... VíceZasláno 17.07.2025 10:28 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: gugu92 Ano ale jedničku sem dával taky že Každá situace to stejný... prostě nic. Severozápad má právo fňukat VíceZasláno 16.07.2025 19:23 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Zase jsme v totální bezbouřkový mezeře a troufám si říct i bezsražkový protože z těch pidi preháněček sotva něco spadne.. VíceZasláno 16.07.2025 18:42 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Morfeus Prej tohle není ono. Teda podle toho co jsem četl od ČHMÚ tak má odpoledne nebo večer dorazit squall line. Ale co už necháme se překvapit, teď tady zrovna začalo pršet trochu. ... VíceZasláno 16.07.2025 12:42 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Nojo ale nezkazí to ten déšť co jde od Němců? A je celkem zima, moc bouřkově mi to nepřipadá VíceZasláno 16.07.2025 10:15 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Všude okolo mě se to tvoří ale ani blesk To je zase bouřkouvej den. Aspoň ale zapršelo trošku... A ty červený jádra před Prahou radši nejsou bleskově aktivní VíceZasláno 15.07.2025 15:39 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Bacha ČHMÚ vydal výstrahu tak aby něco vůbec bylo Pravdou je že se okolo mě kupí hezky VíceZasláno 15.07.2025 11:48 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Peter Sedlák 1 Reálně. To co jde od Němců se rozpadne jak nic VíceZasláno 14.07.2025 15:59 Bouřky - Bouřky od 13.7.
Horkeypes: Viděl jsem jen takhle okrajově nějaký náznak shelfu.. Je to tady ubohý a nadále bohužel bude asi VíceZasláno 11.07.2025 21:08 Bouřky - Ojediněle bouřky 10.7-12.7.
Horkeypes: Zatím tady za celou situaci spadlo přesně... téměř nic. Snad se to ještě zlepší. VíceZasláno 11.07.2025 18:54 Bouřky - Ojediněle bouřky 10.7-12.7.