Diskuse o počasí Vyhledávání
Horkeypes: Meteorolog 2011 Omyl. Nejsem z Příbrami. To my v Praglu taky sušíme huby. Daniel Moudrý Aspoň by bylo na co koukat Více
Zasláno 22.06.2026 14:28 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Jestli ta buňka u Rokycan nezeslabne tak je Příbram uvařená absolutně VíceZasláno 22.06.2026 14:05 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: No nečekal jsem výstrahu až na Prahu, ale nemyslím si že by tu něco bylo aspoň dneska... aspoň deštík Západ hezky jede VíceZasláno 22.06.2026 12:22 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Daniel Moudrý Člověk by řekl že po těch vedrech který budou následovat by něco mělo bejt ale v týhle době už to neplatí radši VíceZasláno 21.06.2026 22:01 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Peter Sedlák 1 Extrémně rare event Jinak samozřejmě bouřky ze Saska už slábnou neboť se nadechly krásného vzduchu v Čechách.. VíceZasláno 21.06.2026 19:29 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Meteorolog 2011 Přes foťák, dobrá je funkce 4k kde se točí video, které vytváří hromadu snímku a to z toho pak jen vyberu co chci. Za mě fakt dobrá funkce při správném nastavení. ... VíceZasláno 21.06.2026 17:53 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Abych tu furt jen nefňukal podařilo se mi ulovit tyhle tři krásy z tý buňky co se vytvořila u toho systému. Jinak vůbec nezapršelo podle očekávání VíceZasláno 21.06.2026 17:28 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: F4 Tak pořádná bouřka tu nebyla vlastně ani nepamatuju a zachránil nás ten tejden dešťů jinak tu neleje. Za červen přesná 0 bouřek a výhled nic. To i minulý jaro na tom bylo líp než ... VíceZasláno 21.06.2026 16:09 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Praha skip nojo Hrozně doufám že dojde ten déšť jinak zhebnu VíceZasláno 21.06.2026 15:14 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: JUGOCV Tak uvidíme... Oni včera modely taky předpovídaly bouřky tady a čiču takze je asi jedno co ukazujou. Hlavně to preju vám na SZ VíceZasláno 21.06.2026 07:48 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: JUGOCV Kam myslíš že ta linie až dojde? Jestli to bude stát za to nějak vyhlížet. VíceZasláno 21.06.2026 07:18 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Ja mám tady strašně majestic výhled VíceZasláno 20.06.2026 21:04 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: No Pražáci máme smůlu všechno moc jižně... Kdyby aspoň byla tma tak by to byl randal VíceZasláno 20.06.2026 18:49 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: John Deere Což jsou střední Čechy 🥀 Ne ale tak takový bouřky jsou prostě těžko předvídatelný VíceZasláno 20.06.2026 17:03 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Ondris Jn. Teď se něco západně ještě děje ale že by to vypadalo živě se říct nedá. Pohled na západ je skoro čistý kromě trocha cirrostratusu. VíceZasláno 20.06.2026 16:29 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: janeee85 Tady taky zatím nic ...chcipá to kolem bohužel, ale vedro je úmorný. Uvidíme co další hodiny VíceZasláno 20.06.2026 15:27 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: lukáš friedrich No za mě to nevydrží až sem, plus jestli je to supercela začne se moc stáčet pod Prahu VíceZasláno 20.06.2026 14:10 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Od kámoše z Kožlan VíceZasláno 20.06.2026 14:04 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Omg? VíceZasláno 19.06.2026 22:47 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026
Horkeypes: Daniel Moudrý Též to pozoruju VíceZasláno 19.06.2026 21:10 Bouřky - Bouřky 20-21-22. 6 2026