Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a kromě severovýchodu už zase často tropické teploty

Diskuse o počasí Bouřky 20-21-22. 6 2026

# 22.06.2026, 12:58

MatyX
U nás to stejné..
V sobotu 3,2mm, včera zero.
Dnes jsou ale v Pošumaví šance solidní, tak snad to cestou nechcípne..

# 22.06.2026, 13:00

Tady zatím nad 31°C, zatím klídek. :)

# 22.06.2026, 13:09

Tak český les paráda:blesk: chci se zeptat nevite zda bude este v tehle oblasti?

40
# 22.06.2026, 13:13

Tadeas
Tady burácelo oba dny, spadla desetina mm vody... Aktuálně jsme na 31°C a jdeme hore.

200
# 22.06.2026, 13:18

Doufám že to bílé jádro zeslabne než nás to zasáhne,vypadá hodně silně.

66
# 22.06.2026, 13:19

Neuro
A nebude to zas jen v PL? Jako předchozí dny :D

5
# 22.06.2026, 13:22

U mě nakonec nic až na mírné mrholení. Oblast Stříbra dostala pěknou bouři a teď Plzeň sever.. V podstatě se kopíruje včerejší trajektorie

# 22.06.2026, 13:26

Jak se ta buňka nenápadne natahuje směr Příbram :zz:

# 22.06.2026, 13:30

kuba
To jádro vás asi těsně mine severně..
Daniel Moudrý
Bohužel to klidně může klapnout..

5
# 22.06.2026, 13:31

Daniel Moudrý
K tomu ještě daleko. Postupuje to hodně pomalu. Jsem na to zvědav. Jestli to dostanou třetí den za sebou v takové intenzitě, tak chudáci lidi tam

# 22.06.2026, 13:46

Tak se to uhýbá pryč a i to celkem pod svým vlastním deklem chcípe..
Český les ale další dvě nové buňky, tak třeba dojde později něco z toho..

200
# 22.06.2026, 13:47

Francois
Jo to bílé jádro nás minulo ale už máme 5mm a asi jen tak nepřestane, tvoří se to kolem nás pořád.

1152
# 22.06.2026, 13:50

U nás před chvílí obrovská rána, bylo slyšet u takové to šustění, takže opravdu někde hrozně blízko. Bohužel nevím, kde to přesně zjistit, kam to uhodilo

# 22.06.2026, 13:56

Nemá to moc výdrž ty buňky, bohužel.. až na ojedinělé výjimky..
Rychle to vyžene nahoru, celkem rychle to ale i pak slábne a zaniká..

# 22.06.2026, 14:05

Tendenci smer východ to pořád má, tak uvidime, škoda ze tady aspon nesprchne pred tema vedrama

130
# 22.06.2026, 14:05

Jestli ta buňka u Rokycan nezeslabne tak je Příbram uvařená absolutně

# 22.06.2026, 14:20

Horkeypes
U nás zase vůbec nic. A vy si tam jedete celé tři dny v bourkach

209
# 22.06.2026, 14:21

Klasika rozpad předemnou, ale co mně nejvíc naštvalo je to že jsem zachytil ještě větší blesk víc blízko CG a já v tu chvíly nenatáčel

# 22.06.2026, 14:21

Meteorolog 2011
Z nějakého důvodu se to vytvoří a hned chcípne

# 22.06.2026, 14:24

To možná ještě tu Příbram obejde a pujde to jižně pod Prahou :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.