Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Po studeném ránu odpoledne citelně tepleji, další oteplení přinese víkend

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9655 příspěvků pro uživatele palma:

palma: kuba Jo, teď už je to fuč uplně, mám tam +1 jako minimum.. jo, jo.. Více

Zasláno 29.03.2023 17:21 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: No, koukám, že už to propsalo, jak jsem předpokládal v dalším výstupu, tady u nás na příští týden minimum opět do -1.. pokud to tak bude, paráda, holt už je to začátek dubna, takže ... Více

Zasláno 29.03.2023 14:46 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: No, tady už pokukuje slunko, venku +2,8 a na ten příští týden mi to minima už zase stahlo do -1 minima, což by bylo totožné s proběhlými dvěma dny, to by šlo.., akorát už by mohlo přestat ... Více

Zasláno 29.03.2023 08:50 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak já asi koukám vedu.. přes noc minimum +0,5 a teď aktuálně +1,5.. asi dobře pracuje místní teplárna, fouká to tam odtud....takže oba dva uplynulé dny v pohodě.. Více

Zasláno 29.03.2023 06:32 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: ... Více

Zasláno 28.03.2023 17:39 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: No, tak ochlazení na ten příští týden se mi zase zmírnilo, takže snad to bude jako tohle, co probíhá, pod nulu jsme tu zatím ve 2 metrech nespadli.. Více

Zasláno 28.03.2023 15:49 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Yurri Tak třeba tady, na Kladně už má tak čtvrtina "chytrých" řidičů přezuto na letňáky, taky to podle toho po ránu vypadalo, ze Švermova až k nám na kulaťák fronta, zácpa, ... Více

Zasláno 28.03.2023 13:42 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak po 14 dnech vyšla nová prognóza pro jaro ( spíše léto) 2023, s předpokladem do přechodu El Nino... a tak podobně..https://www.severe-weather.eu/long-range-2/summer-... Zatím mne ... Více

Zasláno 28.03.2023 08:43 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

palma: Jo, duben už tu mám tak 14 dní... teď dosněžilo a hned do toho pere slunce..jsme spolehlivě v plusu, na chodníku už to taje, teda ten cca 1 cm.. Více

Zasláno 28.03.2023 08:35 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak v noci na dnešek jsme se zastavili prakticky přesně na nule, takže dobrý..co bude za ten týden, je otázné, v předpovědi mám další "zvýšení" teplot, čili teď do -1, což ... Více

Zasláno 28.03.2023 06:30 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: kuba No, uvidíme, mě to teď ty mrazy zmírnilo, už jen jen 4.4. to po ránu má jít k -3, tak uvidíme za dva dny, co budou předvídat.. Více

Zasláno 27.03.2023 14:54 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak jsem kouknul na ansámble.. a GFS s ECMWF se shodují, no co se dá dělat.. Více

Zasláno 27.03.2023 11:04 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak už vše roztálo, od včerejška celkem 9.2 mm a za březen zatím v součtu 35.3mm, což je teda nadprůměr.. sejří mne ten příští týden, zatím se tam u nás objevuje až -3, takže na zahradě ... Více

Zasláno 27.03.2023 10:07 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tak oprava. už sněží, ale samozřejmě to taje po dopadu.. Více

Zasláno 27.03.2023 07:04 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: No, pěkný, od včera 8,2 mm.. docela jsem to nečekal, a ještě nám to sem něco tlačí..jo a venku +1,9..sníh zatím nikde. Více

Zasláno 27.03.2023 06:47 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: kuba No, asi jak kde, já tam mám až do středy, podle aktuálního Aladina, pořád nejnižší teplotu +-0 ℃.. takže jsem zatím v pohodě.. a reál uvidím za tři dny.. Více

Zasláno 26.03.2023 13:51 Články na In-počasí - Nový týden začne zimou, sněžit bude i v nížinách

palma: Tohle mne docela zaujalo, trošku by to vysvětlovalo, proč se v Evropě oteplilo a otepluje poněkud více, než v globále.. "Globální oteplování a tání arktické ledové pokrývky má ... Více

Zasláno 26.03.2023 12:56 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri No, problém budete mít třeba jako já, k tetě co bydlí pod Brdy se jinak než autem či tak, nedostanu, místní lokálku zrušily ( jezdila stejně třikrát za den), a místní autobusová ... Více

Zasláno 25.03.2023 09:54 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Leknín Tak on na pondělí ráno, má tady u nás třeba Aladin okolo +2, úterý je tam zatím do 1:00 a ukazuje mi to 0 stupňů.. takže tak, hol počkáme a se dočkáme..to kolísání je fakt na ... Více

Zasláno 25.03.2023 08:47 Články na In-počasí - V novém týdnu jarní teploty, ale hodně oblačnosti a objeví se i srážky

palma: Dobré porovnání elektro versus nafta.. už nyní vychází provoz elektroauta dráž, než naftovéno, a to je nafta pod spotřební daní, a auta bez dotace, a to elektro je i z dotací pořád ... Více

Zasláno 25.03.2023 08:40 Globální oteplování - Globální oteplování