Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hodně oblačnosti, v severní polovině území postupně slunečno

Diskuse o počasí Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

302
# 30.09.2024, 00:37

Spíše než nová varianta covidu (XEC bude všude) jsou všichni na pozoru v souvislosti s mutacemi ptačí chřipky, něco mi spíš ale říká, že musím pohnout s tím zúrodňováním a přechodu na základní potraviny, což není úplně dobré znamení:
https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/priroda/g...

302
# 08.10.2024, 20:31

Do Vánoc si novou variantou COVIDU projdeme všichni, kdyby byla smrtnost vysoká, tak jsme všichni v kelu, strach samozřejmě nemám, spíš jsem zvědavej, ono bohatě bude stačit, když 1 z 10 bude z toho mít long covid, který může trvat roky.
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/pocet-nakazen...

# 18.10.2024, 15:30

Nyní v ČR s COVID-19 umírají nebo končí na JIP 4 (+1) lidé denně.

Poraďte se se svým lékařem, zda je pro vás vhodné očkování proti COVID-19.
Nevěřte zbabělým zrádcům, na jejich lži v ČR doplatilo tisíce lidí.

Očkování proti COVID-19 je dostupné bezplatně.

# 18.10.2024, 17:36

ACEOF ACES
Včera bylo na ČT “Máte slovo s M.Jílkovou” na toto téma (vakcíny proti covidu ano či ne),tak doufám,že jste sledoval názory odborníků ;-)

123
# 19.10.2024, 11:06

Yurri
Kolega tím prošel teď. 14 dní v PN, prvních 5 dní jen ležel a sotva si došel na záchod. Ročník 1988, normálně nebývá nemocnej. Dobrá zpráva je, že "přechodit" se to nedá, když to přijde, tak prostě lehnete.

302
# 20.10.2024, 09:24

ludvicek
Covid má rychlejší náběh než chřipka, horečky rychlej nástup, ale pak většinou i dřívější odeznění než u chřipky. Kolem jsou všichni v různých fázích krank, já nemám čas marodit, musím sprintovat na zahradě a nachlazení držím na uzdě doplňky. Kolega měla asi dobrou imunitu, ta se bránila aktivněji než podlehla, proto těžší průběh - můj laický názor😉.

# 20.10.2024, 09:58

Yurri
Lidé s téžkým průběhem covidu jsou vesměs staršího věku a s věkem nám imunita postupně slábne.Já si naopak myslím,že dobrá imunita to onemocnění tak eliminuje,že dotyčný (ná) ani nic nepozná a klidně bude mít negativní test na covid,protože u něj nemoc naplno ani nevypukne.Pak jsou mezi námi i lidé,kteří mají imunitní systém oslabený již od narození a ti jsou pak samozřejmě méně odolní nejen vůči covidu.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.