Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Od jihovýchodu postupně srážky, někde i zabouří

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9662 příspěvků pro uživatele palma:

palma: kuba No, já bych GSF tentokrát nezatracoval, dělají to na podkladě Jetstreamu, plus další data, a ta mrcha se má vlnit pořád, čili si myslím, že to houpání tam ještě minimálně do konce ... Více

Zasláno 06.04.2022 13:06 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: zajíc bílý GSF je na ho..o, protože ty výkyvy, pokud by to pořád tak bylo, to zabijí, tři dny teplo, něco rozkvete, pak tři dny v noci pod nulou, tak to co rozkvete, pomrzne, zrovna ... Více

Zasláno 06.04.2022 09:00 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: kuba Jasně, že to nemusí být, ale pobavilo mne to. Navíc jsem si vzpomněl na jednoho zdejšího diskutéra, který, bohužel (měl i dost dobré příspěvky) už nepřispívá, a zanevřel na nás, ... Více

Zasláno 05.04.2022 21:57 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: TommyAst Jo, pěkný příklad, jsem jen zvědav, zda to bude skutečně trendem i v příštích letech, pak by to zcela jistě s GO, se zpomalením golfského proudu apod. souviselo. Je to zacyklené ... Více

Zasláno 05.04.2022 20:51 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: ACEOF ACES Jo, jo, je hezký napsat o požárech, bez toho, aby jeden kouknul, zda za to může GO, nebo něco jiného...https://www.novinky.cz/krimi/clanek/na-hodoninsku-... Více

Zasláno 05.04.2022 13:33 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Dávám sem jeden, v současné době docela typický "snímek" jetstreamu.. pokud to takhle bude vlnit i nadále, není se co divit tomu prudkému střídání teplot..., docela větrník ... Více

Zasláno 05.04.2022 10:01 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: Jirke85 Je dobře, že si nestěžujete na chumelení, sucho, zimu, nebrečíte .. a se vším počítáte, to je prima, že jste se tu s tím svěřil, lidi, co sem přispívají, to určitě potěší, včetně ... Více

Zasláno 05.04.2022 06:16 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: Tady jsme pod zelenýma odrazama... a hádejte, můžete třikrát. padá prd, nic a ..... Více

Zasláno 04.04.2022 20:11 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: ludvicek Dnešek příjemně překvapil, už jsme přes +7,.. a docela bylo slunce, akorát teda pěknej vítr, jel jsem pro holku do školy a na dálnici, když jsem jel zpátky, tak to házelo kamionu ... Více

Zasláno 04.04.2022 13:52 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: kuba Vydržet mohly, taky dost záleží na tom, jak dlouho těch -5 bylo, uvádí se, tuším, že by květy měly vydržet až dvě hodiny do -5 stupňů, plus jestli na nich třeba byla jinovatka ... Více

Zasláno 04.04.2022 08:45 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: ludvicek tady bylo max minimum -1,2 aktuálně se zatahlo a vystoupalo to na -0,6..uvidím, co bude ráno.. Více

Zasláno 03.04.2022 23:50 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: swan1 Holt je duben, no, manželka je aktuálně kousek pod Brdama a hlásila mi před hodinou slabé sněžení... a tady občas slunce..po sněhu ani památky.. Více

Zasláno 03.04.2022 09:08 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Zase musím SW pochválit za velmi pěkné zpracování, prima počtení pro milovníky zimy...https://www.severe-weather.eu/global-weather/gulf-... Takže máme na výběr, buď se uškvařit, nebo ... Více

Zasláno 03.04.2022 09:01 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Minimum na dnešek -1,5 a to až nad ránem, takže v pohodě i se stromama, uvidíme co přinese noc na zítřek.. Výhledy mne baví, tem, skoro letní den ve výhledu mne nebaví, takový hupy ... Více

Zasláno 03.04.2022 08:16 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: ... Více

Zasláno 02.04.2022 20:04 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: kuba No, ono s těmi teplotami ve 2metrech je to dneska ošidné, skoro matoucí, alespoň tady u nás, já mám ve 2m teď -1,5 a....v 5 cm nad zemí je...+0,5.... akumulace už funguje, ve své ... Více

Zasláno 02.04.2022 09:43 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: No, tak z celého toho arktického vpádu nám tu u nás zbyly ranní teploty do -2 do pondělí, v to úterý už tam mám místo -5, ....... +2 až +4, podle modelu toho kterého.. srážky se tam ... Více

Zasláno 02.04.2022 08:08 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Kladno, leden 2022 - 18,2 mm únor 2022 - 20,4 mm březen 2022 - 15,1 mm celkem tedy 53,7 mm .. Více

Zasláno 01.04.2022 15:21 Aktuální počasí - Množství srážek v roce 2022

palma: Kladno momentálně srážky ve formě jakési lehce namrzající krupice, pohybujeme se na rozhraní mrazu..+0,3...za dnešek pak 1,4 mm vody..zatím.. Více

Zasláno 01.04.2022 09:10 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: In-počasí Mám doplňující návrh (nápad), když už to chtějí stavět, tak bych naopak obnovil návrh na ten kanál Dunaj, Odra, Labe, a nedělal bych tu dráhu u dálnice, ale u toho kanálu, ... Více

Zasláno 01.04.2022 09:06 Články na In-počasí - Prahu a Brno propojí běžecká trať, sníh se zde bude udržovat celoročně