Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Deštivo, ve vyšších polohách trvalé sněžení a na Moravě i zabouří

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9628 příspěvků pro uživatele palma:

palma: ... Více

Zasláno 02.04.2022 20:04 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: kuba No, ono s těmi teplotami ve 2metrech je to dneska ošidné, skoro matoucí, alespoň tady u nás, já mám ve 2m teď -1,5 a....v 5 cm nad zemí je...+0,5.... akumulace už funguje, ve své ... Více

Zasláno 02.04.2022 09:43 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: No, tak z celého toho arktického vpádu nám tu u nás zbyly ranní teploty do -2 do pondělí, v to úterý už tam mám místo -5, ....... +2 až +4, podle modelu toho kterého.. srážky se tam ... Více

Zasláno 02.04.2022 08:08 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Kladno, leden 2022 - 18,2 mm únor 2022 - 20,4 mm březen 2022 - 15,1 mm celkem tedy 53,7 mm .. Více

Zasláno 01.04.2022 15:21 Aktuální počasí - Množství srážek v roce 2022

palma: Kladno momentálně srážky ve formě jakési lehce namrzající krupice, pohybujeme se na rozhraní mrazu..+0,3...za dnešek pak 1,4 mm vody..zatím.. Více

Zasláno 01.04.2022 09:10 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: In-počasí Mám doplňující návrh (nápad), když už to chtějí stavět, tak bych naopak obnovil návrh na ten kanál Dunaj, Odra, Labe, a nedělal bych tu dráhu u dálnice, ale u toho kanálu, ... Více

Zasláno 01.04.2022 09:06 Články na In-počasí - Prahu a Brno propojí běžecká trať, sníh se zde bude udržovat celoročně

palma: ROFA Tady zatím pohoda +4.. jestli bude klouzavo, bude sranda, tady už fůra lidí v předstihu, aby pak nečekala, přezula na letňáky.. Více

Zasláno 31.03.2022 19:12 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: JohnBattler Díky za nápady, mělo by nás to vyjít docela gut v penězích, protože v centrále firmy našeho souseda budou dělat docela velkou sestavu na halách, a ta firma by to vzala v ... Více

Zasláno 31.03.2022 18:46 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: ROFA No, uvidíme, jen na baráku, díky ploché střeše, máme k disposici 320m2 plochy, nikde nic nestíní, plus u vnitřního parkoviště dalších 40m2, což by mohlo stačit.., no bazén by šlo ... Více

Zasláno 31.03.2022 18:36 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri Taky si dovolím odkaz, tohle je přesně napsané, jako když mluvím s tím svým známým z Ruska, to nemá řešení, "necítím k tobě nenávist, jsme vlastně kamarádi, jen holt stojíme ... Více

Zasláno 31.03.2022 18:24 Aktuální počasí - Počasí na Ukrajině v souvislosti s válkou

palma: ROFA Toho dřeva bude daleko víc, prostor mám 3x2,6x5 metrů.. takže když se to zaplní.. tak dobrý.., elektroautíčko mne napadlo, protože kdyz jsme byly na horách na chalupě, tak klasicky ... Více

Zasláno 31.03.2022 17:45 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri Mě jde jen o to, zazálohovat si základní potřeby, to je to hlavní, čili, topení mám vyřešené, vodu taky, ze studny, elektřinu.. no uvidíme, rozjíždí se tu návrh na spoluúčast ... Více

Zasláno 31.03.2022 17:12 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri No, mám dojem, že dojde ke snížení výroby napříč EU apod. dneska ruský vůdce podepsal dekret o platbách za plyn a ropu v rublech, teď to všude píšou, EU v tom platit nechce, takže ... Více

Zasláno 31.03.2022 16:18 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: , a pro porovnání.. nový výstup... kdepak je to oteplení na konci období.. Více

Zasláno 31.03.2022 09:39 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: ludvicek No, přetrvávat mohou sporadické vpády cca až jeden měsíc od rozpadu., navíc, ještě k polovině dubna se to pořád točí, byť v obráceném směru, ale má to pořád okolo -50℃, takže ... Více

Zasláno 31.03.2022 08:59 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: A jedno počtení přímo k této situaci..https://www.severe-weather.eu/global-weather/sprin... Více

Zasláno 31.03.2022 07:30 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Ondris Jo, jo, v Květnu bývaj po ránu větší mrazy.. jinak bezva výhledy, ty hupy nahoru dolů, ještě se to párkrát vystřídá a máme tu léto.. tohle houpání je fakt bezva, pro přírodu ... Více

Zasláno 31.03.2022 06:24 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: , koukám, že výhled na duben zase a zase přichladil.. ale jo, dobrý, jen mrznout by nemuselo... Více

Zasláno 30.03.2022 21:04 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Tak na Kladně už přes hodinu docela pěkný deštík..2mm to dalo..zatím. Jinak minima nám to sem háže v dnech budoucích do -3..na tři dny asi... tak to by ještě šlo, akorát tu už rozkvetly ... Více

Zasláno 30.03.2022 15:08 Články na In-počasí - V novém týdnu se výrazně ochladí, vrátí se i sněžení

palma: Yurri No, jsem zvědav, zítra možná bude poslední den s Ruským plynem a ropou, pokud EU nezačne platit rublama... hned vedle nás prořezávají teď souše, zašel jsem a slovo dalo slovo.. ... Více

Zasláno 30.03.2022 12:16 Globální oteplování - Globální oteplování