Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a po chladnějším ránu odpoledne často přes 20 °C

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 10192 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Aidamko1 Jen tak pro info, koukal jsem i na NOAA a další dalekozraké, a už tu níži okolo 5.3. posílají čistě vrchem a směrem na východ, bude to boj.. Více

Zasláno 19.02.2023 13:38 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

palma: zimník1 No, zahrávají si, vždyť ta data a předpovědi na delší období mají jiné modely zcela normálně dostupné, pro mne Windy nějak ztrácí smysl, stejně na něj nekoukám.. Více

Zasláno 19.02.2023 13:33 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

palma: Tady hezkých +9,5 a docela pěkně prší, duben jak vyšitej..Chtěl jsem dál dělat na zahradě, tak jsem to změnil na dělám doma a čaj z medem k tomu.... Více

Zasláno 19.02.2023 09:04 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: No, zajímavě se to začíná rýsovat okolo 7.3. modely tam zatím ve shodě malují studený vpád, operují s oblastí nízkého tlaku, kterou ze severu šoupou prudce směrem k jihu přes střední ... Více

Zasláno 19.02.2023 08:33 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

palma: swan1 Ono, predikuju za sebe, že něco bych čekal někdy okolo toho 20. března, nicméně letošní zima je spíš o dojmech.. jestli je tohle předzvěst příštích zim ( zoufalé čekání na rozpad ... Více

Zasláno 18.02.2023 21:19 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: charlie1 Našel jsem při brouzdání twitterem takovou meteorologickou zajímavost, zajímalo by mne, jestli je to upravený video, nebo ne..dějou se věci..https://twitter.com/its_the_Dr/status/162647071942... ... Více

Zasláno 18.02.2023 17:55 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: No, na to, že je únor, tam nějaký studený hrůzy nevidím, spíše naopak.. Aktuálně tu máme +12,6.. Více

Zasláno 18.02.2023 14:53 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Tak se koukám na různé obrázky a zaujalo mne toto.. Jak je vlastně celé jaro predikováno jako studenější (nebo v normálu) na jihu Evropy... Španělsko apod, zatímco počínaje střední ... Více

Zasláno 18.02.2023 13:55 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

palma: Yurri Přesně zadělal jsem na chleba, upeču chleba a hurá na zahradu apod.. Tady začíná i prosvítat slunko, vítr sice nějaký je, ale díky tomu, že už tu mám +10,8 tak docela dobrý..mokro ... Více

Zasláno 18.02.2023 09:50 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: swan1 Já bych to téma nepřivolával... co to nahradit třeba tématem.. kam zmizelo východní proudění? p.s....Doufám, že to nepadne na "úrodnou" půdu.. Více

Zasláno 18.02.2023 09:39 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: No...+10 po ránu, pecka, vítr funí, jsem zvědav na ta maxima dneska, ochlazení ve výhledech GFS se nám pomalu koriguje a opět přesouvá na konec výhledu.. Více

Zasláno 18.02.2023 07:41 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Tak tady rovných +11, vítr 50 - 55 km/h... Více

Zasláno 17.02.2023 21:23 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: charlie1 Jo, jo, čím víc proužků tím víc adidas.., nicméně je to samozřejmě nejistota, nevím zda modely mohou kalkulovat s tím, co se děje ve stratosféře, či jsou pak překvapeny tím, ... Více

Zasláno 17.02.2023 15:27 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: charlie1 Hmm, GSF jeden výstup, co sem dát pro srovnání ještě stejný výstup ECMWF.. třeba? Více

Zasláno 17.02.2023 15:14 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Aidamko1 No, koukám, leze nový aladin, na zítra mi ti dává +14, docela dost, teda.. dneska už jsme na +8,5 ale ani mi to nepřipadne, trochu pofukuje a je zataženo, takže pocitově někde ... Více

Zasláno 17.02.2023 11:25 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Takže, výstuppy, které jsou střednědobé už dávám sem, neb se týkají již jara. ECMWF nově ukazuje následující.. Ohledně frekventovaného PV.. druhé oslabení je datováno na přelomu únor ... Více

Zasláno 17.02.2023 08:15 Předpověď počasí - JARO 2023 - jaké bude?

palma: Tak tady je aktuálně +6, což je docela dost, do toho lehce prší a začíná funět vítr..Když vidím ty teploty na deset dní dopředu, no trochu níž by to mohlo jít, ať se ještě chvíli neprobudí ... Více

Zasláno 16.02.2023 22:45 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Jinak ještě tady je měsíční vyhodnocení za leden.. silně teplotně nadnormální..https://www.chmi.cz/files/portal/docs/hydro/sucho/... Za střední Čechy jsem měl odchylku +4,1, což je ... Více

Zasláno 16.02.2023 14:56 Zima - Jaká bude zima 2022/2023

palma: No, koukám na to, v současné chvíli to nic moc nenaznačuje až do 4.3. a podle postavení PV a situace v 500hpa to vypadá bez většího chladu až někam k 10.3. nu uvidím zítra, až vyjdou ... Více

Zasláno 16.02.2023 13:28 Články na In-počasí - Začátek týdne ve znamení nízké oblačnosti a mlh, potom dorazí srážky. Teploty budou nadprůměrné

palma: Yurri Díky za odkaz, katalog jsem si stáhnul.., je to masakr, má to 232 stran.. Více

Zasláno 16.02.2023 10:32 Globální oteplování - Globální oteplování