Diskuse o počasí Vyhledávání
Adamsedlak: Tutugon Odrazy jsou zelené, ale sněží podle mě mnohem vyšší intenzitou... Více
Zasláno 13.01.2021 18:31 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Tak u nás poprvé od minulé středy solidně kydá, za 15 minut zelené odrazy 2-3 cm nového sněhu. Paráda!! VíceZasláno 13.01.2021 18:21 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Musím Vám říct, projíždím si komentáře 3 stránky dozadu. Hnus velebnosti, pořád si někdo stěžuje, támhle je víc zima, tady nesněží, zimy nejsou co bývaly. Ani nemam chuť sem cokoliv ... VíceZasláno 12.01.2021 11:51 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: U nás aktuálně -12,9 !! VíceZasláno 11.01.2021 09:14 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Kokos342 Stromy jsou vůči tomu naprosto imunní, horší je to s keři, musel jsem z nich ten sníh shodit jinak by praskly pod tou tíhou. A co si budeme zas tak moc sněhu neni VíceZasláno 08.01.2021 19:39 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Aidamko Nic proti, ale chtělo by to trochu pozitiva do života a nepsal denně 30 komentářů jak v nížině nemáte sníh a všechno stojí za prd To je jak kdybych já chtěl v zimě 60 ledových ... VíceZasláno 07.01.2021 23:53 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Kokos342 Ty umíš vytočit člověka , jinak tady dneska neměla padnout ani vločka, ale hodinku popadává a poprašek je všechno se počítá VíceZasláno 07.01.2021 23:29 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021
Adamsedlak: Zimoblb Tak sluníčko pere, sníh si lehce sedne, v noci přimrzne a pak bude odolnější v případném oteplení. VíceZasláno 07.01.2021 11:53 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Tak u nás dneska parádní podívaná... 17 cm a sluníčko pere VíceZasláno 07.01.2021 11:32 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Těžko říct co ta nedělo/pondělní TN, modely si to tam přehazujou už pěknou dobu. Vždycky to uplně smažou, pak zase daj. Ale čim blíž tomu jsme tím větší šance. pokecáme o tom v pátek ... VíceZasláno 06.01.2021 19:35 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Co ta TN v neděli, se to furt nemůže rozhodnout VíceZasláno 06.01.2021 18:50 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Tak jsem byl měřit, celkově nový sníh zatím 12 cm + 2 cm od Vánoc. Uvidíme kolik ještě nakydá do půlnoci VíceZasláno 06.01.2021 17:28 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Všimněte si, že jsme aktuálně ve středu TN ! to se moc často nestává, díky tomu by se měli ty srážky stáčet zpět, intenzita zatim nic moc ale třeba to ještě přijde VíceZasláno 06.01.2021 16:36 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Řekl bych, že to pásmo vyjelo trochu více na sever, už teď jsem spokojený a to se to pásmo ještě ani nepřetáčí zpátky. VíceZasláno 06.01.2021 12:10 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Tak já taky, když provokujete VíceZasláno 06.01.2021 11:23 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 U nás uplně to samý typl bych, že máme na chlup stejně cm. Foto pošlu odpoledne VíceZasláno 06.01.2021 11:18 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Ježiši, kdyby jen se ještě ta níže v neděli jak ukazuje GFS vysunula do jižních čech, to bychom tu měli nejvíce sněhu za 5 let Jinak odrazy jakékoliv barvy, intenzita sněžení furt ... VíceZasláno 06.01.2021 09:32 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Aidamko Jak kde, nám to vychází všechno jak predikovaly už 4 dny dozadu VíceZasláno 06.01.2021 08:57 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: swan1 Jestli má aspoň trochu nasněženo a mrzlo mu v noci tak pohoda, u nás je dobrý, že jsme měli sníh už z Vánoc, takže ze spodu to tát nemůže VíceZasláno 06.01.2021 08:52 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021
Adamsedlak: Kokos342 Tak otevři mrazák ať to jde pod nulu a netaje to.. tady v pohodě -1.1. VíceZasláno 06.01.2021 08:45 Zima - Další tlaková níže 3.1. až 6.1.2021