Diskuse o počasí Vyhledávání
PatrikMO: U nás se drží teplota stále kolem 0. Respektive v rozpětí 0-1 Více
Zasláno 13.01.2026 13:20 Zima - Jaká bude zima 2025/2026
PatrikMO: Ta ledovka alespoň zakonzervuje ten sníh a bude méně odtávat. To je asi jediné pozitivum VíceZasláno 12.01.2026 20:07 Články na In-počasí - V noci na úterý se kromě severovýchodu začne tvořit až velmi silná ledovka, lokálně hrozí kalamita
PatrikMO: Peter Sedlák 1 V Litvínově sype hustě VíceZasláno 12.01.2026 14:24 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Nic z toho nepadá no, ani tady v Litvínově. Ani vločka. VíceZasláno 12.01.2026 12:02 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Peter Sedlák 1 Ty prognózy se mění několikrát denně, ani bych se nedivil kdyby tam bylo najednou 10 nad nulou nebo pod nulou. U nás je šance na inverzí v Čechách jedna z největších. ... VíceZasláno 11.01.2026 20:19 Články na In-počasí - V noci na úterý se kromě severovýchodu začne tvořit až velmi silná ledovka, lokálně hrozí kalamita
PatrikMO: F4 To až povolí, zatopí to zas cyklostezku v Rašovicích. VíceZasláno 11.01.2026 17:22 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Na Resslu v Mostě. Je nadherně venku. Sníh si sedl z 21cm na 18cm. Zítra tak pěknej nebude. Bude to zakonzervovaná krusta. Ale teploty zatím pro nás drží spíše inverzní max 0-2 přes ... VíceZasláno 11.01.2026 11:36 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Je to na lopatu než košťátko VíceZasláno 10.01.2026 12:21 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: TomasMost a pak že u muzea 4 Na Stalingradský mám 20cm a nějaké drobné. Ještě sněží tak to počítám dá také 21cm v klidu. Už je to jedno, sněhu je opravdu hodně za několik let VíceZasláno 10.01.2026 09:54 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Peter Sedlák 1 Dáme 20. Sněží pořád dost. Ještě bude tak půl hodiny VíceZasláno 10.01.2026 08:40 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: U nás pořád sněží, počítám že 19-20cm bude VíceZasláno 10.01.2026 08:13 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: In-počasí Ano, většinou začne až těsně po odchodu odrazů nebo spíše z jejich okrajů. ( U nás tedy) VíceZasláno 09.01.2026 19:05 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Většinou fake odrazy, sněží jen chvílemi VíceZasláno 09.01.2026 18:56 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Pár cvaků z centra. To je atmoška. Vedlejší silnice zatím moc protažený nejsou. Chvílemi chodí ještě sněhové přeháňky VíceZasláno 09.01.2026 18:03 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Zasypaná Souš v Mostě VíceZasláno 09.01.2026 16:14 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Kopisty mají 9mm, respektive 12-13cm ve sněhu. Tedy u Tomáše je 14cm jasných. Počítám s podobnou sumou u mě na Stalingradské. Navíc zde bylo cca. 2cm starého sněhu. + něco ještě z ... VíceZasláno 09.01.2026 11:31 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: TomasMost Bude to odpovídat, v centru mi to ukazovalo cca. 11cm. Odpo změřím na stalingradské, kde bylo 2-3cm starého sněhu. Takže těch 13-14cm tam bude VíceZasláno 09.01.2026 11:16 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: U nás leží 7cm sněhu. cca. 5-6cm napadlo už. Uvidíme, kde se to zastaví, po dnešku počítám tak 11-12cm. VíceZasláno 09.01.2026 08:34 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Podle mě napadne i dost sněhu na Klínensku, Osecku, Dlouholoukovsku a Flájsku VíceZasláno 08.01.2026 20:51 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.
PatrikMO: Teda Teplice nad Metují a okolí Adršpach už kolem -20. A to už několikátý den. Orlické Záhoří -24 v 8 večer solidní VíceZasláno 08.01.2026 19:48 Zima - Sněžení a mrazy od 9.1.