Diskuse o počasí Vyhledávání
Horkeypes: Na Zlín jde pořádná bouřka... Asi se z ní brzo stane supercela jestli už teda není. Snažil jsem se donutit kámoše aby mi něco zdokumentoval ale bouřky ho bohužel moc nezajímaj Více
Zasláno 05.06.2025 17:55 Bouřky - Silné bouřky 5.6. 2025
Horkeypes: Nádherná podívaná ale snad to nenapáchalo moc škod VíceZasláno 05.06.2025 00:06 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Ta blesková aktivita je fakt extrém. Takhle aktivní bouřku jsem snad neviděl. VíceZasláno 04.06.2025 23:09 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: To už fakt není možný... Ale tak aspoň zaprší víc VíceZasláno 04.06.2025 21:47 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: John Deere V Praze jsou dobré podmínky, nehledě na to že je to teprve u hranic a může to udělat cokoliv VíceZasláno 04.06.2025 20:56 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: janeee85 Nemělo by ?... VíceZasláno 04.06.2025 20:35 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Tereza z českého ráje Nikdo tu o škody nestojí, nýbrž o pořádný bouřky konečně VíceZasláno 04.06.2025 20:28 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Nádhera VíceZasláno 04.06.2025 19:51 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: In-počasí Možná trochu hloupější dotaz, mohl bych se podívat na nějaký modely ale přijde mi lepší se zeptat. Očekává se že by ta supercela od Němců došla až do středních Čech nebo dokonce ... VíceZasláno 04.06.2025 19:32 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Tak touhle rychlostí by to vážně mohlo být okolo 21:00 u hranic. Aspoň to co jde od Mnichova VíceZasláno 04.06.2025 19:12 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: schuby Jestli vůbec... Vypadá to všechno zdechle VíceZasláno 04.06.2025 17:02 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: frenki12 Tak modelům bych fakt už nevěřil v tuhle dobu VíceZasláno 04.06.2025 16:36 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: janeee85 Taky mi přijde. Ale nejspíš se vývoj urychlí, vzniknou nový buňky a nebo ten systém přejde rychleji do Německa? Tímhle tempem by sem totiž do večera nedošel VíceZasláno 04.06.2025 14:37 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: JUGOCV To spíš zamezí těm předfrontálům. Nemyslím si že by to se systémem mělo něco udělat. VíceZasláno 04.06.2025 13:06 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Myslím že nemá smysl už moc hledět na ty modely, zejtra už jen radar. VíceZasláno 03.06.2025 20:50 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Negan Neříkám že chci škody a extrémy ale už by tu něco bejt mohlo. Skoro nikdy tu nic nevychází, to je docela vopruz. Na modely už moc nedam, stejně to bude jinak vzhledem k tomu ... VíceZasláno 03.06.2025 09:01 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Kristián Laššo Majestic. Povedený fotky VíceZasláno 02.06.2025 22:11 Bouřky - Silné bouřky - 31.5 - 2.6. 2025
Horkeypes: JUGOCV Do středy ještě času... Bude se to měnit X krát a doufám že zrovna cin trochu zmizí VíceZasláno 02.06.2025 20:38 Bouřky - Přechod mohutného bouřkového systému 4. - 5. 6.
Horkeypes: Dokonce i bouřky na Moravě mi dneska přišli spíš jen na silnou výstrahu a v Rakousku teda nevidím že by se tvořil systém který by měl večer dojít na jihovýchod. Včera i dnes ,navíc ... VíceZasláno 02.06.2025 18:41 Bouřky - Silné bouřky - 31.5 - 2.6. 2025
Horkeypes: Škoda tak malého cape tady v Čechách, to z Německa by jinak mohlo dojít VíceZasláno 02.06.2025 15:02 Bouřky - Silné bouřky - 31.5 - 2.6. 2025