Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9522 příspěvků pro uživatele palma:

palma: ... Více

Zasláno 11.03.2024 18:51 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: ... Více

Zasláno 11.03.2024 16:01 Články na In-počasí - V úvodu týdne na východě trvalý déšť, teploty hlavně ve druhé polovině týdne porostou

palma: Ochlazení opět kompletně vymazáno, venku je nádherně, slunce, +12,6 bez větru, jdu makat na zahradu, drtič a hromada větví vedle něj čekají.. Více

Zasláno 11.03.2024 13:42 Články na In-počasí - V úvodu týdne na východě trvalý déšť, teploty hlavně ve druhé polovině týdne porostou

palma: swan1 To jo, jen jsem se ptal na to, když se tu opakuje citace nějakého zákona kompenzace za teplo, kdy se to bude kompenzovat na tom severu, ty mrazy.., jinak studený vzduch je tam ... Více

Zasláno 11.03.2024 08:41 Články na In-počasí - V úvodu týdne na východě trvalý déšť, teploty hlavně ve druhé polovině týdne porostou

palma: Leknín a No, já tu měl třeba dva roky za sebou duben bez mrazů ( 2018 a 2019) ovšem třeba před tím v tom samém roce v březnu i -12 ..no, kdo ví, třeba už doba oteplovací tak pokročila, ... Více

Zasláno 11.03.2024 07:17 Články na In-počasí - V úvodu týdne na východě trvalý déšť, teploty hlavně ve druhé polovině týdne porostou

palma: Yurri No, při čtení tohoto článku..https://www.msn.com/cs-cz/zpravy/historie/baldova-... jsem si uvědomil, jací jsme dnes hlupáci, vzhlížíme k vědě, antibiotikům, hnojivům, roundupu ... Více

Zasláno 10.03.2024 19:47 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: kuba Tak ochlazení na konci předpovědi zmizlo... je tam až +18.. jak jinak.. Více

Zasláno 10.03.2024 18:36 Články na In-počasí - V novém týdnu nejtepleji v pondělí, pak teploty klesnou

palma: kuba Tak to je tam u GFS už po 26 té od začátku zimy, furt dokola se to opakuje..třeba to vyjde... Více

Zasláno 10.03.2024 15:03 Články na In-počasí - V novém týdnu nejtepleji v pondělí, pak teploty klesnou

palma: Někdo tu říkal, že na konci výhledu je ochlazení..no je tam to i to..ale skoro letní teploty bych fakt nemusel.. Více

Zasláno 10.03.2024 13:46 Články na In-počasí - V novém týdnu nejtepleji v pondělí, pak teploty klesnou

palma: Yurri Jo, ta kniha by mohla být dobrá k pročtení...mám aspoň pro manželku nápad na dárek k mým narozeninám.. No, jinak EU zdárně pokračuje v otrávení životního prostředí... na dalších ... Více

Zasláno 10.03.2024 07:00 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: ACEOF ACES No vida, vymazal to ( šlo o anonymizovaný text, v kterém se ovšem děti poznaly) .. a propo, co mi dát odpověď, v rámci poctivosti, co falešného příště uvede manipulátoři.cz?..a ... Více

Zasláno 09.03.2024 19:48 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: ACEOF ACES A manipulují tedy manipulátoři.cz a fakty, či ne, a museli se za to opakovaně omlouvat, či ne? Ano, nebo ne.. je jednoduché odpovědět, bez nic neříkajícího odkazu na wikipedii ... Více

Zasláno 09.03.2024 16:22 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: ACEOF ACES Ostuda webu Manipulátoři.cz, který se papírově zaměřuje na „kontrolu faktů“, ale který byl opakovaně přistižen při publikování nepravdivých informací, pokračuje. https://medium.seznam.cz/clanek/ales-borovan-borov... ... Více

Zasláno 09.03.2024 15:38 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: Yurri No, opravdu Vám tam má trochu foukat...https://www.novinky.cz/clanek/pocasi-cesko-zasahne... Dle ČHMÚ i nad 65 km/h.. což je pořád jen větřík.. Více

Zasláno 09.03.2024 11:21 Články na In-počasí - V novém týdnu nejtepleji v pondělí, pak teploty klesnou

palma: swan1 Tak jsem se včera dlouho koukal na to, jak se v minulém roce, i tomto, tak nějak chovalo počasí v globále, skončil jsem dnes asi v jednu hodinu po půlnoci.. celkově mi to připadá, ... Více

Zasláno 09.03.2024 10:14 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: brezen31 Bacha na to, GFS se s tím nemaže, blíží se nějaká bestie.. skoro od východu, teda od Balkánu.. ( +35 mi ovšem připadá trošku podstřelený, asi bude víc, no ne?) Více

Zasláno 08.03.2024 20:12 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: ludvicek No, já jsem v klidu, trošku mi to připomíná u GFS ty opakující se nástřely superstudených vpádů, tak si teď střihnul nástřel na opačnou stranu spektra... a nebo... se mu zbláznily ... Více

Zasláno 08.03.2024 15:54 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: igor127 Jo, koukám na to a ráno v 6:00 na Moravě i +17.. červen.. Více

Zasláno 08.03.2024 14:09 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: kuba No, je teprve březen, takže ne, 25℃, je moc vysoko, ansámbly jsem zkouknul, tak to sem dávám, nicméně to docela hodně oteplalo, jestli sem ještě, potom něco studenýho foukne, tak ... Více

Zasláno 08.03.2024 14:07 Aktuální počasí - Jaro 2024, jaké bude?

palma: Yurri No, ode dneška to má stoupat.. já jsem hlavně zvědavej na úterý, ukazuje mi to 15mm deště, a celkově za deset dní 32 mm, a to mám pořád na zahradě docela marast a vedle na poli ... Více

Zasláno 08.03.2024 08:33 Články na In-počasí - V novém týdnu nejtepleji v pondělí, pak teploty klesnou