Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Od jihovýchodu postupně srážky, někde i zabouří

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9663 příspěvků pro uživatele palma:

palma: swan1 Souhlasím, povedené ráno, nejnižší teplota +3,2, ..poněkud výše, než mělo být.. ale což, kouknul jsem, co na to Dáša. a hned jsem v klidu.., https://www.novinky.cz/pocasi/clanek/bude-prset-i-... ... Více

Zasláno 18.04.2022 08:21 Články na In-počasí - Začátek nového týdne bude stále studený a na horách i se sněžením, potom se oteplí

palma: Yurri O myrobalánu jsem přemýšlel jako o alternativě po uhynuvší meruňce, akorát nevím, uhynula na spálu, snažil jsem se to "podezinfikovat, vykopal jsem kořeny, co to šlo, ale ... Více

Zasláno 17.04.2022 12:32 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: swan1 Tak nekleslo to na dnešek pod +1, takže v pohodě, mít tu skoro -6, jak u Vás, tak mi umrzne meruně, třešeň i manželka.., jo a aktuálně +4,9..plný slunce.. Více

Zasláno 17.04.2022 08:26 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: swan1 To nic není.. na 2.5. Vám tam u vás GSF kreslí okol -6.. paráda, tohle, doufám, že to je zase jen úlet.. to by byla prda, i tady to dává -3.. Více

Zasláno 16.04.2022 23:20 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: swan1 Hmm, máte +0,6 a my máme posunutou tu desetinnou čárku, takže máme +6,0.., zatím dobrý.. Více

Zasláno 16.04.2022 21:48 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Leknín Tak tady na Kladně ještě pořád jedeme na horu, aktuálně +9,2, což je docela dobrý, akorát trochu pofukuje, což pocitově sráží teplotu někam na tak +5-6 ℃.. koukám, že lámat do ... Více

Zasláno 16.04.2022 16:19 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: No, zatím na léto a další průběh jara nic povzbuzujícího...https://www.severe-weather.eu/long-range-2/summer-... I když horko nebo zima, to je naše klima.. A novinka... možná nám la ... Více

Zasláno 16.04.2022 10:14 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: ludvicek Ochlazení zatím v prd..i, a předpověď deště v haj..u, toť aktuální změna,... jo změna to je život... obzvláště v letošní předpovědi počasí.. Více

Zasláno 14.04.2022 10:48 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: kuba No, ještě jsem se podíval na kamaráda vortexe, definitivní konec má přesně na konci dubna.. studeného tam moc nezbude ani v nižších hladinách, tak snad už bude s těmi studenými ... Více

Zasláno 13.04.2022 09:19 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Yurri Jinak,.. trošku mne začíná jímat hrůza, kam až ta robotizace doleze... tohle by mne nenapadlo, že už je to v praktické fázi,.. jo sběrači už za pár let nebudou zapotřebí, naopak ... Více

Zasláno 13.04.2022 07:33 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: kuba Je mi to nějaký divný, nám to tu sedí +- 0,5℃, dneska predikovalo +4 +5, a je +4,9 .. jestli nejste v údolí, nebo pod svahem, či k severu apod..prostě nějaká anomálie, tady jsme ... Více

Zasláno 13.04.2022 07:16 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Tak po dlouhé době konečně přijatelné ráno +4,8 jasno a výhled do prosluněného dne, výhled počasí podle mého gusta (až na nějaké ty srážky) začíná to konečně vypadat, že by se to mohlo ... Více

Zasláno 13.04.2022 06:40 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: kuba Jo, vypadá v parádním stavu, taky už se mu chce za sluncem, koukám..já aktuálně řeším plíseň na jukách, příliš vlhko pro některé druhy.. Více

Zasláno 12.04.2022 15:46 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Yurri Nu, uvidíme za pár dní.. nicméně mě to tady u nás neustále, již 5 dní zasebou, ty noční mrazy zmírňuje, a poslední výstup, kdyby vyšel, tak fajn...momentálně máme +14,2 jasno, ... Více

Zasláno 12.04.2022 13:58 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: kuba Klídek, příroda něco vydrží, tahle krasavice měla dle regulí, zmrznout, a je nádherná..tak doufejme e věřte.. Více

Zasláno 12.04.2022 13:18 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: swan1 No, nakonec docela těsně nad..+0,4..a v přízemní vrstvě je jinovatka, takže tam je to v mínusu.. Více

Zasláno 12.04.2022 06:33 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Evidentně stát nepřevezme odpovědnost absolutně za nic, a když se prokáže, že dotyčný po očkování příčinně zemřel, stejně podle zákona nedostane nikdo nic, neb odškodnění může dostat ... Více

Zasláno 11.04.2022 23:14 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Koukám, že jsme zase místo se skoro nejvyšší noční teplotou, teda zatím... +6,8.. nemuselo by to jít už pod nulu, tuhle noc..zatím mi ani na zahradě nic nepomrzlo.. třešně už taky lezou, ... Více

Zasláno 11.04.2022 22:12 Články na In-počasí - V novém týdnu návrat jara, o Velikonocích ovšem opět ochlazení

palma: Tak dnešní ráno na pohodu, -0,3 , akorát mne štve v předpovědi ten velikonoční čas..přesně o velikonočním pondělí to predikuje -3.. doufám že se to zredukuje, tydle hupy z +18 apod., ... Více

Zasláno 11.04.2022 06:27 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové

palma: kuba Já vytáhnu svůj oblíbený fukar, nastavím termostat na +0,5 a děj se vůle boží, naštěstí mám meruně zasazený zasebou, tak to stačí profouknout tím jedním, když teda bude 0 nebo ... Více

Zasláno 10.04.2022 16:12 Články na In-počasí - Před námi je větrný týden, počasí bude aprílové