Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Postupně přeháňky, hlavně na pomezí Moravy a Čech bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 159 příspěvků pro uživatele sokycz:

sokycz: Že je ještě daleko. Srážky se vůbec předpovídaj ze všeho nejhůře. Ve čtvrtek budeme mnohem moudřejší. Mrznout bude také v USA, na severovýchod opět zavítá arktický vzduch a nízké teploty ... Více

Zasláno 21.01.2014 21:59 Zima - Tlaková níže ze středomoří v pátek 24.1.2014

sokycz: To už je to 7 let? Toto letí.. U nás to servalo střechu u sportovní haly, co je naproti našemu baráku. Ale tady v Mostě, v ďolíku, to zas tak hrozné nebylo, jako nahoře.. Více

Zasláno 18.01.2014 15:39 Bouřky - Orkán Kyrill (2007)

sokycz: space Příští týden je ještě daleko. Dobrým příkladem je ten aktuální - původně mělo mrznout no a jak to nakonec dopadlo Více

Zasláno 14.01.2014 16:58 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Podle aktuálního výstupu GFS se sem žádný mráz nedostane.. jak nečekané Mrazy se vlejou do východní Evropy a odejdou na východ.. docela reálný scénář Více

Zasláno 12.01.2014 18:28 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Carda Jak v jednom rozhovoru uvedla Honsová: "V Česku každý rozumí nejlíp fotbalu, televizi a počasí." Před pár dny to vypadalo, že se k nám studený vzduch dostane, ale taky bylo zřejmé, ... Více

Zasláno 10.01.2014 13:53 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Ještě nikdy se mi nestalo, abych šel 8. ledna venku jen v krátkých kalhotách, košili a pražilo do mě slunce. K tomu jsem viděl pár mušek a dokonce masařku. Mě by osobně takový průběh ... Více

Zasláno 08.01.2014 17:30 Články na In-počasí - Teploty se v Čechách šplhají přes 13 °C

sokycz: Všechno je ještě daleko, ochlazení teď přijde, ale nebude extra výrazné. Ledový vzduch se k nám během zimního období dostat musí, otázka je jak moc a na jak dlouho. GFS tam v posledním ... Více

Zasláno 07.01.2014 22:19 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Modely zatím vlastně nedávají zimnímu počasí moc šancí ani v lednu.. aby to takhle nebylo pořád dokola a najednou nebyl březen. Více

Zasláno 06.01.2014 20:42 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Tak zatím je jisté, že k nám po pátku vnikne nějaký ten chladnější vzduch ze severozápadu až severu, ale na zimní počasí to zatím rozhodně nevypadá. Teploty v nižších nadmořských výškách ... Více

Zasláno 06.01.2014 19:50 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Už měsíc je to vlastně severozápad vs. jihovýchod, resp. tlaková níže na SZ vs. tlaková výše na JV. Zatím to na žádnou výraznou změnu nečeká, žádná TN od jihu či severu, žádné delší ... Více

Zasláno 05.01.2014 20:21 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Letos to myslím bude vypadat tak, že přijde několikadenní ochlazení, ale převážně beze srážek, a pak se počasí vrátí do kolejí, v kterých už jede od 9. prosince.. Více

Zasláno 05.01.2014 17:13 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Já zatím na vlastní oči viděl pouze 2 metrové vlny, a to na Krétě. Neumím si představit 20 metrů vysokou vodní stěnu Východ USA zasypal sníh, Britské ostrovy bičuje silný vítr a záplavy, ... Více

Zasláno 05.01.2014 17:11 Články na In-počasí - Níže Christina vzedmula až 20 metrové vlny

sokycz: Vypadá to, že by druhá polovina ledna mohla být akčnější, ale na nějaký stabilní zimní ráz počasí to nevypadá. Spíš se možná na chvíli "proběhnou" tlakové útvary, ale aby se pak nevrátily ... Více

Zasláno 04.01.2014 22:30 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Takto daleké výstupy nemá cenu sledovat I když je pravda, že je pravděpodobnější nástup zimy než pokračující stávající průběh počasí. Nicméně stát se může cokoliv, zatím je jisté to, ... Více

Zasláno 03.01.2014 16:27 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: brhel Stát se může cokoliv. Sice varianta, že už se celodenní mrazy se sněhem na celém území alespoň na pár dní neobjeví, je velmi nepravděpodobná, ale ne nemožná. Zatím to ale do ... Více

Zasláno 03.01.2014 16:08 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Ono se taky může stát, že ani žádná zima nepřijde. A jeden případný týden, který by mrzlo a byl sníh prostě celou zimu nezachrání. Od 9. prosince je rozložení tlakových útvarů nad Evropou ... Více

Zasláno 02.01.2014 21:05 Zima - Kdy přijde zima do Česka?

sokycz: Pár stupňů nad nulou a zataženo nízkou oblačností. Mé typické Vánoce Více

Zasláno 24.12.2013 16:52 Články na In-počasí - Teploty stoupají nad 10 °C, do Čech přišlo jaro

sokycz: Nejlepší je si počasí předpovídat sám Více

Zasláno 23.12.2013 20:45 Rady - Interpretace předpovědi

sokycz: Já tam teda žádné vydatné sněžení nevidím. Jsou tu 2 problémy - Alpy jako srážkový stín a pak teplota vzduchu. Nížin se to určitě netýká, ale hory podle mě v dalších dnech čeká spíše ... Více

Zasláno 22.12.2013 11:01 Zima - Vydatné sněžení 26.12. na horách?

sokycz: Nádhera. Nic víc k tomu říci nejde Více

Zasláno 21.12.2013 12:03 Články na In-počasí - Silná námraza na Vysočině