Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Úterý přinese sněhové přeháňky, noc na zítřek silnější mráz

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1764 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Tak vliv nevliv životního prostředí, ten virusek už mutuje...https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clan... Více

Zasláno 31.03.2020 08:37 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: TommyAstZačátek června fakt jo... přidávám i obrázek z aktuální "předpovědí" plus jsou tam dlouhodobé průměry...myslel ... Více

Zasláno 31.03.2020 08:18 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: charlieNaprosto stejné hodnocení, dnešní "pocukrování" je třetí za uplynulou zimu, jinak spíš setrvalý podzim, ... Více

Zasláno 31.03.2020 08:09 Zima - Jaká bude zima 2019/2020?

palma: otaNo, nevím, tohle mi spíš připomíná začátek června... Více

Zasláno 30.03.2020 21:13 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: TutugonNo okolo 10 dubna +20.. jako je to příjemné, ale v normě to není, stejně jako ty noční mrazy furt.. Více

Zasláno 30.03.2020 20:26 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: YurriTo nikdo nezruší, protože by nemocnice museli na noc zavřít, neměl by tam kdo pracovat, plus další provozy, zrovna tak ... Více

Zasláno 30.03.2020 15:56 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: spurdoTaky jsem na to koukal, mají to tam i jiné modely, nicméně oproti předchozí předpovědi, byť se to tam vrátilo, jsou ... Více

Zasláno 30.03.2020 14:30 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: Tak na pozadí všemožných událostí se pořád v tichosti něco oddaluje a odkládá, taky jsem pro, aby se to konečně dohodlo.. ... Více

Zasláno 30.03.2020 10:08 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: Máme tu "pocukrováno" -3,7 jasno, slunce leze ven..bezvětří.p.s. kouknul jsem na to, jak má být příští víkend po ... Více

Zasláno 30.03.2020 06:49 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: Tak jsme už pod nulou -0,8, funim fukarem zase na meruňky, pomžil jsem třešně a černej rybíz, spadlo pár vloček, ale je zatažená ... Více

Zasláno 29.03.2020 23:38 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: ROFADíky za odkaz, jen jsem se v tom utvrdil, před lety jsem bydlel na barrandově.. "náhorní planiny Barrandova" ... Více

Zasláno 29.03.2020 21:05 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: F4Nevím, já už fakt i připouštím, že se prostě otepluje, akorát, že tu nemáme a nebudeme mít moře, aby bylo zároveň vlhko, ... Více

Zasláno 29.03.2020 18:55 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: Fakt je, že +20 to tam dává už od 7.4. to jsou děsný hupy, a je to tam zatím docela nadlouho, ohledně tryskového proudění ... Více

Zasláno 29.03.2020 17:04 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: Tady zatím + 7,8 a polojasno, čerstvý vítr..tlak leze zas nahoru, na ten hlavobol z tlaku se fakt netěším..a jestli bude ... Více

Zasláno 29.03.2020 14:24 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: F4Až se zase pořádně prohřeje Alžír ( nad +40) tak to sem foukne a konečně se zase ohřejeme.., holt každé roční období má ... Více

Zasláno 29.03.2020 11:29 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: YurriTak nad tou biodiverzitou jsem se v tomhle směru nezamýšlel, ale reálný základ to mít asi bude, když nebude mít, i v ... Více

Zasláno 28.03.2020 07:45 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: SněžníkHmm nic moc u vás, u nás jsme zatím za první čtvrtletí, bez uzavřeného března, na 132% normálu, takže si neztěžuju, ... Více

Zasláno 27.03.2020 20:20 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: YurriTak jsem si zase dneska na vás vzpomněl, asi už slunko vyrábí i ten vitamin (provitamin) D, protože po třech dnech na ... Více

Zasláno 27.03.2020 20:15 Globální oteplování - Globální oteplování

palma: F4Sucho mne netrápí, dneska jsem kopal do 50cm, a všude slušné vlhko, dokopal jsem až na podklad, žížaly tlusťoučké.. a zásoba ... Více

Zasláno 27.03.2020 18:57 Články na In-počasí - Čeká nás další vpád studeného vzduchu s mrazivými nocemi

palma: otaNo, taky bude méně peněz na nové technologie, takže se bude vyrábět podle osvědčených technologií.. a nepochybuju, že ... Více

Zasláno 27.03.2020 13:13 Globální oteplování - Globální oteplování