Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Příliv teplého vzduchu vrcholí, ne všude se ale projeví

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 2846 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Zachar Ona je obliba srovnávat jednotlivé roky, měsíce, situace,...je to trošku podobné lidovým úslovím, prostě, jednou za čas to vyjde, a pak se z toho udělá pravidlo, které zpravidla ... Více

Zasláno 21.10.2020 17:31 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

palma: Lištička No, možná to jde.. já poslední dobou dost jezdím po zdejším okolí, a připadá mi, že autoškoly už e-shop otevřený mají... Více

Zasláno 21.10.2020 15:39 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Prady To video vpádu je dost dobrý, připomíná mi to tlukot srdce na nějakém echu.. či tak nějak, dobrý, jak to pulzuje...a studená morna to musí bejt náramná... Více

Zasláno 21.10.2020 15:33 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

palma: Tutugon Je to asi tak dvě hodiny, byl tam i Flegr.kecali před budovou TV na Kavčích horách..Jo a bylo to na 24ČT, takže si myslím, že by to mohly opakovat.. Tady je znění z jiného článku.. ... Více

Zasláno 21.10.2020 14:15 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

palma: Yurri Hlásím z Kladna,slunce právě vylezlo! V přívalu blbých zpráv je to jako pohlazení... Více

Zasláno 21.10.2020 14:12 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

palma: Tutugon Nechci se hádat, prý se to v chladu šíří až 3x více... a je to smrtelnější, protože virus má dost "potravy"... prý je tak i vnitřně naprogramován.. říkali to, tak ... Více

Zasláno 21.10.2020 14:07 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

palma: Mike11 Nebude nic vyřizovat, obchod to bude rozvážet z velkoobchodu, .. Více

Zasláno 21.10.2020 13:46 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: A já si přeju ode dneška teplou zimu, protože si jí přejí epidemiologové, teď o tom kecali v TV, v zimě se vir má šířit daleko více než v teplejším počasí... prý díky neodpařování se ... Více

Zasláno 21.10.2020 13:42 Zima - Jaká bude zima 2020/21?

palma: Mike11 Fajn,všichni můžou mít E-shop, to beru, kdo bude živit ty prodavače sice nevím, ale je jiná doba, doba zkracování, třeba pracovních úvazků..taky můžou být pak všichni řidičema, ... Více

Zasláno 21.10.2020 13:35 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Mike11 Fakt je, že knihkupec si taky může otevřít okénko,... nebo snad ne? Fakt taky je, že konkrétně moje manželka ná z prdele kliku, jelikož zavřít veterinární provozy si niko netroufne.. ... Více

Zasláno 21.10.2020 13:24 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Mike11 Přirozený vývoj trhu na základě toho, že se přikáže ty obchody zavřít, omezit prodeje apod, zajímavá přirozenost.. Více

Zasláno 21.10.2020 12:50 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Mike11 Tohle je o něčem jiném, taky si nebudu schválně zarážet rezavý hřebík z koňského výběhu, abych zjistil, zda ještě funguje očkování (imunita) proti tetanu..ale rozhodně se nechám ... Více

Zasláno 21.10.2020 12:09 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Mike11 Tak třeba naše holky jsou dobrý příklad odolnosti, manželka je veterinářka, holky jsme od narození (po cca pěti měsících) zkrátka museli brát do ordinace, od mala tam lezly po ... Více

Zasláno 21.10.2020 11:09 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Na.Guru To je nejen nespravedlivé, ale je to přímo nevhodná distribuce slunečního záření, dostalo se mi dnes poučení o nevhodné monotónní distribuci srážek, tak jsem si, ač nemám na ... Více

Zasláno 20.10.2020 15:28 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

palma: . Trocha srandy... https://www.lidovky.cz/svet/nemecky-senior-vzal-na... Více

Zasláno 20.10.2020 13:09 Články na In-počasí - Koronavirus intenzivně zasahuje oblasti s výrazným znečištěním ovzduší

palma: Tak tady konečně slunce vykukuje, a občas i hezky zahřeje, zasvítí, prima podzimní den, konečně neprší ani nemží, tak se dá něco dělat i venku. Do dnešního dne ještě jinovatka nebyla, ... Více

Zasláno 20.10.2020 13:06 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

palma: F4 Víte co, vy mi připadáte stejně s prominutím, ujetej, jako někdo, kdo bude bydlet někde v Obřím dole v Krkonoších, a bude si stěžovat, že má málo letních dnů, že je to nespravedlivý, ... Více

Zasláno 20.10.2020 10:49 Povodně - Vydatné deště 12. až 15. října

palma: Tady zas jeden odkaz, na stejné téma, nicméně může to vyjít, neříká to vyjimečně Honsová... https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pocasi-predpove... Více

Zasláno 19.10.2020 10:26 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

palma: celyl Počasí je prostě pěknej škodolibej sadista.. Více

Zasláno 19.10.2020 10:02 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

palma: Aidamko Tak to je v pr...i, zase žádná katastrofa! Tak holt jedem dál, a znělo to učeně, od vědkyně...škrtám ze svého seznamu. Více

Zasláno 18.10.2020 20:08 Zima - Jaká bude zima 2020/21?