Diskuse o počasí Vyhledávání
puma979: http://www.shmu.sk/sk/?page=1#tab Superoooossssssssssss..idem do HUmenneho a pozeram apozeram, snezenie budeeeeeeeeeee Více
Zasláno 19.03.2008 18:48 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: Košice - dnes tu bola 15-minutova snehova prehanka-silnaaa, inac nic nove, momentalen jasno, +3st.C a bezvetrie. Stav snehu v Kosicach : 0 cm snehu Podmienky na lyzovanie : nevyhovujuce ... VíceZasláno 19.03.2008 18:43 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: Kde je sneženie? Terazt ráno v Košiciach máme jasné počasie bez zrážok s teplotou -6st.C a je bezvetrrie Dufam, že sa predsa vyvinie nejaká kopovitá oblacnost, aby mohlo zasnezit ako ... VíceZasláno 19.03.2008 06:18 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: jelo15 soory a nie sry... VíceZasláno 18.03.2008 21:46 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: matejmilko NO a, vo stvrtok bude väcsia pravdepodobnost snehovych prehanok ako zajtra??Pretoze ja cestujem na vychod, tak, ako sa mam obliect, preto sa pytam! VíceZasláno 18.03.2008 21:12 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: jelo15 Intenzita zrazok ano, ale burky su najmenej pravdepodobne. NO clovek nikdy nevie!Dnes v KOsiciach boli dost silne mraky popoludni, podoba mammatus, ale bola z toho len tá spominana ... VíceZasláno 18.03.2008 21:05 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: matejmilko V Kosiciach, aspon na mojom sidlisku, osm nameral +7,4st.C pri snezeni!Je ot mozneeeeeeeeeee sneh sa ale neudrzal! Myslite, ze sa udrzi v HUmennom pocas sviatkov? VíceZasláno 18.03.2008 20:49 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: matejmilko Dakujemmmmmmmmmmm..................... Vámmmmmmm........a nieco som vam napisal do e-mailu....ake pocasie bude od velkeho piatku do velkonocneho pondelkaaa!!!! VíceZasláno 18.03.2008 20:16 Předpověď počasí - Na Nový rok blato, na Veľkú noc sneh
puma979: Budú Veľkonočné sviatky na ľade? Vpád studeného vzduchu od SZ sa dnes prejavil na celom území poklesom teploty na 0/5°C, na juhu do 7°C a snehovými prehánkami na mnohých miestach. Počas ... VíceZasláno 18.03.2008 19:56 Předpověď počasí - Na Nový rok blato, na Veľkú noc sneh
puma979: Humenné - pocas dnešného dńa tu padali Krúpy! VíceZasláno 18.03.2008 19:51 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: Anonymní jelo15 Všetci kašlite na snehové prehanky, lebo od nedele bude trvalejsie snezit, takze nerobte si na dnes zajtar nadej, potom to cez sviatky vyzera nadejnejsie!! VíceZasláno 18.03.2008 19:16 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: Košice - 06:35 hod-snehová prehánka - 16:00 hod-snehová prehánka - 17:00 hod-silná snehová prehánka Už sa teším, ked na Slovensku bude počas Veľkonočných sviatkov snežiť, pretože ... VíceZasláno 18.03.2008 19:06 Aktuální počasí - Kde je sněžení?
puma979: jelo15 Pocujte, JELOOOOOOOOOOOOOOOOO, NAOZAJ NAM to vychadza, pretoez podla aktualnych info z pocasia na Velkonocne sviatky to vyzera, zeee len v sobotu ojedinele kvapalne zrazky v ... VíceZasláno 18.03.2008 19:01 Články na In-počasí - Česko zasypává sníh
puma979: Uz dnes rano tu sneziii VíceZasláno 18.03.2008 06:40 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: V Košiciach-je momentalne zamračené, teplota +2st.C a snežíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí í....... VíceZasláno 18.03.2008 06:40 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: jelo15 ja so mdneska strasne kychal aj so spoluziakomm.. VíceZasláno 17.03.2008 22:11 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: jelo15 eeeeeee 2222222.....nie dvesto tisic, ale dvojka akozeee 2 BIO maj sa..paaa cvsetkym..ide off! VíceZasláno 17.03.2008 22:05 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: b]jelo15[/b] Teraz si tu zalozime mapohladacsky klub.... pocasi v dubnanech Byl si uz v Hradci Kralove, ja se uz loucim na dneska mi stacillo, majte se všichniiiiiiiiiiiiii a dovideniaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ... VíceZasláno 17.03.2008 21:59 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: pocasi v dubnanech VíceZasláno 17.03.2008 21:52 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách
puma979: matejmilko dík. VíceZasláno 17.03.2008 21:24 Předpověď počasí - najvasie extremy pocasia a rekordy ake ste zazili