Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Historické vedro, večer na severozápadě první velmi silné bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 396 příspěvků pro uživatele puma979:

puma979: matejmilko A kedy resp. v akej najlblizsej dobe bude mudrejsi ohlaodm tej spominanej TN?-tlak. niz Více

Zasláno 17.03.2008 21:24 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko no, ale po Velkonocnom pondelku predsa zosilnie prilev studensieho vzduchu od SZ!??? Více

Zasláno 17.03.2008 21:15 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko Minuly rok som stravil u babky pri Humennom/Kamenica n.C. a za cely jul a august sa vyskytli 3 burky, pricom jedna burka bola len taka slaba prehanka s hrmenim, a dalsie ... Více

Zasláno 17.03.2008 21:13 Předpověď počasí - najvasie extremy pocasia a rekordy ake ste zazili

puma979: jelo15 heeewjkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy Více

Zasláno 17.03.2008 21:10 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko A ze vraj v nedelu tento tyzden od 1200 m.n.m. snezenie. Tak to tvrdi markizatext. Ludia, videl som padajucu hviezdu vo vzduchu!!! Více

Zasláno 17.03.2008 21:06 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko jelo15 Priklanam sa k jelovej otazke Více

Zasláno 17.03.2008 21:04 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko Dakujem, ale budu podla vas prevazne snehove? Více

Zasláno 17.03.2008 21:03 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko MOzeme zajtar pocas dna alebo zajtra v skorych rannych hodinach pocitat so snehovymi prehankami tu v Kosiciach?Dakujem za odpoved! Více

Zasláno 17.03.2008 20:44 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko A toto vsetko mate zapisane, poznacene, alebo vychadzate z historie, ktoru ste samozrejme zazili, ako ste spomenuli!? Více

Zasláno 17.03.2008 20:40 Předpověď počasí - najvasie extremy pocasia a rekordy ake ste zazili

puma979: jelo15 ja sa chystam nakoniec nie do kamenice ale do vzdialenej dedinky od mesta Hummneeeeee!!!!!!!!!!!j..mas pravdu..Predpoveď z 17.3.2008 Celý pondelok sme mohli pozorovať, ako ... Více

Zasláno 17.03.2008 20:06 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: peto nAJDES SI TO NA www.POCASIE.SK tam si uz vyberies i mesta konkretnejsie! Více

Zasláno 17.03.2008 18:57 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: Vlani som nechal mp3 prehravac na stole vonku na dvore a ked som sa ponho vratil popoludni neskôr, tak bol uplne horúci, roztaveny až by osm to tak nazval, a uz mi viac nesiel. Více

Zasláno 16.03.2008 21:56 Předpověď počasí - najvasie extremy pocasia a rekordy ake ste zazili

puma979: jelo15 Ja som rano o 07:35 v okoli mesta Humenne v dedine Slovenska Volova nameral minuly rok na priamom Slnku až +35st.C a to bolo rano este. Pocas dna padol na teplomer tien a tak ... Více

Zasláno 16.03.2008 21:54 Předpověď počasí - najvasie extremy pocasia a rekordy ake ste zazili

puma979: matejmilko Ja budem zapadnejsie od HUmenneho, preto sa pytam, medzi Slanskymi a Vihorlatskymi vrchmi to je, ked nahodou neviete! Více

Zasláno 16.03.2008 21:43 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: jelo15 nebudu, ale zato prsat by nemuselo, sak to je este o 96 hodin dopreduu Více

Zasláno 16.03.2008 21:26 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko SV Slovenska?kamenica n. Cirochou??Prosim, mozete sa este k tomuto vyjadrit ked vas netlacii cas? Více

Zasláno 16.03.2008 20:50 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: jelo15 KOsice su sice vo vyske 250 m.n.m. ale ja byvam zapadne od Kosic pri Volovskych vrchoch, my tu mame 350 m.n.m. preto dufam aj ja nejaky prevrat v pocasi ktory sa na nas caka ... Více

Zasláno 16.03.2008 20:47 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko Aspon sa mame o com byvit, myslim tym to, ze sa nieco deje, ako ste sam vraveli raz...Neznasam ani ja, ked je marec taky uprsany, slnecny, s teplotou +10C a v noci +5C a ... Více

Zasláno 16.03.2008 20:39 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: ... Více

Zasláno 16.03.2008 20:32 Články na In-počasí - Do Česka vtrhne zima, sněžit bude i v nížinách

puma979: matejmilko hm..Tak potom v červenci, ako povedalpocasi v dubnanech Více

Zasláno 16.03.2008 20:17 Předpověď počasí - Dlouhodobá předpověď počasí