Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Přechodně více oblačnosti, ale srážky nepřinese

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 9688 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Tak dneska jsme tu měli +16,6, což je poměrně dost. a koukal jsem na 24 ČT, pánové z ČHMÚ ukazovali grafík, a podle něj by měl být únor 2019 v porovnání z únorem 2018 o 5 stupňů teplejší, ... Více

Zasláno 27.02.2019 17:24 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: ota I pro mne by byl pozvolnější příchod jara přijatelnější, teď jsem koukal na meruňku, počítám, že do týdne bude kvést, pupeny se nalejvají přímo před očima, černej rybíz už má malinký ... Více

Zasláno 26.02.2019 11:47 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Body_Link Tenhle pohled taky chápu, včera jsem byl z holkama zase u koní, dost dobrá proměna, ještě před týdnem znuděná zvířata, co sotva sem tam žvejkla kus sena, a včera, ty sviňárny ... Více

Zasláno 26.02.2019 07:46 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Body_Link No jo, a vo vo votom toje, ani vy ani já nemůžeme za to, jaké je počasí včera, dnes a zítra, ale někomu se zdá, že za to můžete, asi to jednoho musí i dráždit k tomu, rejpnout ... Více

Zasláno 25.02.2019 20:51 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Body_Link To je takový zvláštní, to sortování, zimomil, teplomil, vodomil.. a kdovícomil, mě se líbí prakticky veškeré stavy počasí, když to v zimě křupe, tak je to prima, když to čvachtá, ... Více

Zasláno 25.02.2019 20:37 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Sněžník Jo, má se trochu ochlazovat a na konci vidím, že se má hned zase oteplovat, takové stálé houpání, ale nějaký vpád tam nevidím, v noci do minus tří, přes den v plusu, a to že ... Více

Zasláno 25.02.2019 19:50 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Vokr Prakticky do nějakého 6-7 března nevidím náznak ochlazení,v klidu připravuju sadbu na zahradu, a těším se na další část roku.., musim ještě koupit nové sluneční brýle, ty staré ... Více

Zasláno 25.02.2019 06:12 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Když koukám na příští týden, na ty teploty a to i v noci, jsem si jistý, že na Velikonoce nebudou kvést kočičky.., ale možná budou zrát jahody..ale beze srandy , doufám, že pak nepřijdou ... Více

Zasláno 24.02.2019 12:48 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: F4 No, nic s tím nenaděláme, sám jsem zvědav na srážkové úhrny za únor, leden dopadl velmi dobře, což po dlouhé době je potěšující zpráva!, no a opravdu to vypadá (alespoň v nížinách) ... Více

Zasláno 23.02.2019 13:54 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak jsem zjistil, že už jsou konečně na ČHMÚ data za leden, jak jinak byl teplejší od průměru o jeden stupeň celkově a u nás ve středních Čechách o 1,5 v plusu čili společně Ústeckým ... Více

Zasláno 23.02.2019 13:36 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Frantis95 No, to možné je, protože jsem na uplném kraji u lesa, okolo zatím holé pole, prostě holá placka.. Více

Zasláno 23.02.2019 08:12 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Je to zajímavé, budu se muset popídit tady na Kladně, kde je umístěná ta meteostanice co z ní jdou na in počasí data, mě to po ránu dávalo -8,6 a tam to píše -6,1 .. jestli to není ... Více

Zasláno 23.02.2019 07:40 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Musím uznat, hezky to šupajdí dolu, máme tu -3,5.. ale zpomaluje to.. Více

Zasláno 22.02.2019 18:42 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Frantis95 No, je otázka co rozumíme pod pojmem zima, zda teploty minus pět šest pod nulou v noci a přes dem plus jeden a pak plus čtyry..a za dva dni šlus, jen mi to připomělo tušim ... Více

Zasláno 22.02.2019 15:35 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Yurri Teď Vás asi namíchnu, prolézám zprávy na netu, a pan ministr na svém místě (Brabec na životním prostředí, to příjmení je asi jediné co je o.k.) právě řekl, že zatím máme situaci ... Více

Zasláno 22.02.2019 09:59 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak po ránu jsme skončili na +7,2, pršelo pouze sporadicky, což je škoda, teď jsem zvědav, do jakého minusu se dostaneme v následujících dnech, pak už tam máme v předpovědích hrozné ... Více

Zasláno 22.02.2019 06:44 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Teď to u nás zase leze nahoru, +6,7, hezky se to houpe, kouknu po ránu co to udělá, odcházím spát při otevřeném oknu..dneska mi ani kotel nespínal, bylo na to teplo... Více

Zasláno 21.02.2019 23:20 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak poslouchám předpověď podle ČHMÚ a máme zapomenout od soboty na déšť až do minimálně 3-5 března, asi už to začíná v módu minulého roku.. Více

Zasláno 21.02.2019 18:59 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Přes noc to nekleslo pod +3 dnes přes den vystoupilo na 9,4..spadlo asi dvacet kapek vody (děkujeme) , půda už rozmrzla, to ochlazení, co má přijít tu už nic neznamená. Více

Zasláno 21.02.2019 16:16 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Přes noc to nekleslo pod +3 dnes přes den vystoupilo na 9,4..spadlo asi dvacet kapek vody (děkujeme) , půda už rozmrzla, to ochlazení, co má přijít tu už nic neznamená. Více

Zasláno 21.02.2019 16:16 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C