Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno, maxima až u 20 °C

Diskuse o počasí Příspěvky - noví uživatelé

386
# 17.01.2020, 10:06

Evolve
No, v pár případech jsem zaznamenal, a zaznamenali to i někteří další, že si tam ten účet vytvoří někdo "do foroty" zcela programově, protože přichází ze záměrem prudit, ten nick pak využije později, když původní, profláknutý, přestane zcela, či částečně využívat. Nevypadá to pak nijak nápadně, protože "nový účet" má datum vzniku třeba někdy před rokem. Plus možná někdo v nadšení vytvoří účet, a pak pouze čte jiné příspěvky ale sám nepřispívá... lidé jsou různí..

42
# 17.01.2020, 10:20

Evolve
Ničeho takového sem si nevšimnul, jinak diskuze poslední dobou hodně prosperuje a příspěvků je tu velmi mnoho, což mě dost překvapuje, protože je jednak mizerná zima a poměrně nudné počasí a taky se tu psalo o tom, že všechna meteofóra/diskuze významně upadají, protože se hodně lidí přesunulo na facebook.

386
# 17.01.2020, 11:06

aura333
Teda, zkusil jsem to spočítat, když jsem napočítal 25 stran zaregistrovaných a nepřispívajících ani sem nechodících ( datum registrace bylo zároveň jejich poslední návštěvou) tak jsem toho nechal.. na jedné stránce je vždy 18 uživatelů, pro představu.. u mnoha je rok registrace 2019, 2018...takže je jich fakt hafo!:!!:

# 17.01.2020, 11:59

Většina uživatelů si bez většího významu účet vytvoří a potom ho nepoužije. To je běžné na celém internetu. Menší část uživatelů potom tyto účty používá ke spamování. Ty se následně snažíme blokovat. Hrozí pak blokace i jiných účtů daného uživatele - není totiž povolené si zakládat několik účtů - viz podmínky přispívání.

273
# 18.01.2020, 14:39

Nekteri uzivatele sem skutecne prisli prudit-spamovat. Muzou a nemusi mit vice uctu. To ze nekdo ma vice uctu se da vytusit podle Coocies, typu prohlizece vc. verze a rozliseni, typ operacniho systemu. IP adresa neni moc spolehliva, nebot u spouste operatoru (UPC) ruzne koluje mezi zakazniky, o telefonech a IPV6 ani nemluve. Ale to je asi vsude na internetu tak.

Dost uzivatelu napise kratce, ze prav prsi-snezi. Nekdy se to zacykli o tom, jakou mame radi zimu a pod. Nektere prispevky mam hotove za par minut, nektere v textovem editoru prubezne pripravuji, kdyz je cas, i po delsi dobu, vc. grafu.

Skoda, ze tu neni sekce historicke pocasi a nejaka sekce s clanky, analyzy.

Facebok a dalsi CDN znicil nejen meteorologicka fora ale i fora a webove stranky v prakticky vsech oblastech, vsude az na nektere vyjimky to upada. A soucasne lide prestavaji pouzivat i email a IM komunikator (WhatsApp je pod FB). A soucasne i lide prestavaji chodit do hospod a klubu, potkavat se spolecne. To uz je velka degenerace.

Vlakno o poklesu aktivity na meteoforech je tady:

https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-6-5050-Pokles_ak...

I kdyz na webu in-pocasi dokonce pocet prispevku roste (jak vlastne dopadl rok 2019 ?).

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.