Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Proměnlivé počasí s přeháňkami, v noci na zítřek naposledy mráz

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1223 příspěvků pro uživatele Mark:

Mark: No kdyby se ti nebožtíci probudili co naříkali před sto lety, tak by je z toho co je dnes trefil šlak a zas by asi raději umřeli. Viděl jsem graf kde minule doby meziledové byli kratší ... Více

Zasláno 13.02.2023 20:19 Články na In-počasí - Nad málem sněhu se už před 100 lety zamýšlel Karel Čapek, dnešní zimy jsou ještě teplejší

Mark: In-počasí Chci se zeptat docela mě to zarazilo, jak je ta statistika počet dni v Doksanech se sněhovou pokrývkou přes 10cm v poslední dekádě pouze 3 dny, tak to se jedna o roční průměr ... Více

Zasláno 09.02.2022 10:24 Globální oteplování - "Úbytek" sněhu na stanici v Doksanech za posledních 60 let

Mark: No já byl kolem jedné hodiny noční mile překvapený když mě v noci probudila blížící se bouřka vůbec sem to v Ostravě nečekal A i když sem měl na mobilu jen 16% baterky tak sem šel ... Více

Zasláno 30.06.2021 15:06 Články na In-počasí - Českem se prohnalo derecho, způsobilo rozsáhlé škody

Mark: Na.Guru To by se asi neodvalo ale pravděpodobnost nízké oblačnosti by pak asi byla podobná v tuzemsku jako v zahraničí u našich sousedů, prostě ČR je taková miska s údolím uprostřed ... Více

Zasláno 22.02.2021 12:37 Články na In-počasí - Na Šumavě se za týden oteplilo o 45 °C, teploty dnes překonaly rekordy

Mark: Na.Guru No nedivím se lidem v české kotlině ale tady opět máme nádherné slunečno Více

Zasláno 22.02.2021 11:27 Články na In-počasí - Na Šumavě se za týden oteplilo o 45 °C, teploty dnes překonaly rekordy

Mark: Slunečný den jsme si včera užili i na Ostravsku a zlatou výjimkou byl třeba i Frýdlantský výběžek, to jsou oblastí, kde se obecně daří slunci Více

Zasláno 22.02.2021 06:13 Články na In-počasí - Na Šumavě se za týden oteplilo o 45 °C, teploty dnes překonaly rekordy

Mark: In-počasí No dá se říct že leden 2021 bude v podobném duchu jako rok 2020, který byl mimořádně bohatý na srážky Více

Zasláno 28.01.2021 10:01 Zima - Teplotní rozhraní, déšť, sněžení a ochlazení 28.1. až 31.1.2021

Mark: aura33 No když zhrnu letošní zimu, tak letos mají obecně lepší zimu spíš v Čechách než na Moravě. Tady nasnežilo až minulý týden v noci na středu první pět cm a včera jsme se dostali ... Více

Zasláno 18.01.2021 12:00 Články na In-počasí - Ostrava-Mošnov hlásila -20,2 °C, bylo zde nejchladněji za devět let

Mark: Tak i v Ostravě napadlo nutno dodat že tolik sněhu jsem tu naposledy viděl v únoru 2019 takže už je to celků doba Více

Zasláno 13.01.2021 06:24 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021

Mark: No tak snad se konečně dočkáme sněhu i v Ostravě Naposledy jsem viděl sněhovou pokrývku, která by stala zato mimo výjezd na hory před dvěma lety. Více

Zasláno 10.01.2021 06:20 Předpověď počasí - Sněžení 12.1. až 15.1.2021

Mark: No letošní sezóna je opravdu mimořádná z pohledu TS již rekordní. A je zřejmé, že se k patnáct let starému rekordů přiblíží i z pohledu hurikánu. Naštěstí narozdíl od sezóny 2005 hurikány ... Více

Zasláno 15.11.2020 05:18 Články na In-počasí - Nad Karibským mořem vznikne cyklóna Iota, letošní třicátá tropická bouře

Mark: U nás to včera celý den vypadalo asi nějak takhle. Takže jsme jeli na stejné vlně jak většina ČR. Píšou že se prý může dnes nízká rozpouštět zejména na východě republiky výjimečně, ... Více

Zasláno 10.11.2020 03:50 Články na In-počasí - Po celý týden nízká oblačnost a mlhy

Mark: Zatímco včera jsme si užívali ještě celý den azuro, tak dnes je mlha i zde ještě v ráno než se rozednilo bylo možné skrze tu mlhu vidět hvězdy na obloze, ale teď už je mlhavo jako na ... Více

Zasláno 09.11.2020 09:46 Články na In-počasí - Po celý týden nízká oblačnost a mlhy

Mark: Pokrytí nízkou oblačnosti teď brzo ráno Čechámi postupuje od jihu i nějaká vysoká oblačnost, takže tu nízkou překrývá Více

Zasláno 09.11.2020 05:52 Články na In-počasí - Hory hlásí slunečno a průzračný vzduch, z Šumavy jsou vidět Alpy

Mark: No takhle to například dnes ráno a vlastně i celý den vypadalo v Ostravě Více

Zasláno 08.11.2020 23:02 Články na In-počasí - Hory hlásí slunečno a průzračný vzduch, z Šumavy jsou vidět Alpy

Mark: celyl Já na tom komentáři neviděl nic tak zlověstného a to třeba právě já sem z Moravy a je pravda že kdyby přišlo po těch deštích pár slunečných dní tak by to nebylo nad škodu, protože ... Více

Zasláno 19.10.2020 08:17 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

Mark: Na.Guru Já mám vysledováné co se Moravy týče tak obecně častěji bývá nízká oblačnost v oblastí Vysočiny a naopak lokalita, která má větší štěstí na slunce je Ostravsko, ale nemusí tomu ... Více

Zasláno 19.10.2020 06:17 Články na In-počasí - Čeká nás výrazné oteplení, naměříme i přes 15 °C

Mark: Já si říkal jestli se něco neděje, protože i přes jasnou oblohu co byla tak nebe bylo také zakalené, jenže nikde sem nic neslyšel, protože o ničem jiném než COVID 19 se nemluví Více

Zasláno 30.03.2020 05:55 Články na In-počasí - Kvalita ovzduší se v Evropě výrazně zhoršila, může za to prach z Asie

Mark: Je možné že by v tom příštím týdnu mohla nastat situace která je letos nevydaná že by za SF nemusela hned nasledovat anticyklona od jihozápadu, ale že bysme mohli byt letošní zimu poprvé ... Více

Zasláno 30.01.2020 16:21 Předpověď počasí - Ochlazení? Ano či Ne

Mark: Valep Nám ty srážky zas pokradou Jeseníky Více

Zasláno 30.01.2020 12:18 Předpověď počasí - Ochlazení? Ano či Ne