Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Zvlněná studená fronta přinese velkou oblačnost a srážky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 2224 příspěvků pro uživatele palma:

palma: Body_Link To je takový zvláštní, to sortování, zimomil, teplomil, vodomil.. a kdovícomil, mě se líbí prakticky veškeré stavy počasí, když to v zimě křupe, tak je to prima, když to čvachtá, ... Více

Zasláno 25.02.2019 20:37 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Sněžník Jo, má se trochu ochlazovat a na konci vidím, že se má hned zase oteplovat, takové stálé houpání, ale nějaký vpád tam nevidím, v noci do minus tří, přes den v plusu, a to že ... Více

Zasláno 25.02.2019 19:50 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Vokr Prakticky do nějakého 6-7 března nevidím náznak ochlazení,v klidu připravuju sadbu na zahradu, a těším se na další část roku.., musim ještě koupit nové sluneční brýle, ty staré ... Více

Zasláno 25.02.2019 06:12 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Když koukám na příští týden, na ty teploty a to i v noci, jsem si jistý, že na Velikonoce nebudou kvést kočičky.., ale možná budou zrát jahody..ale beze srandy , doufám, že pak nepřijdou ... Více

Zasláno 24.02.2019 12:48 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: F4 No, nic s tím nenaděláme, sám jsem zvědav na srážkové úhrny za únor, leden dopadl velmi dobře, což po dlouhé době je potěšující zpráva!, no a opravdu to vypadá (alespoň v nížinách) ... Více

Zasláno 23.02.2019 13:54 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak jsem zjistil, že už jsou konečně na ČHMÚ data za leden, jak jinak byl teplejší od průměru o jeden stupeň celkově a u nás ve středních Čechách o 1,5 v plusu čili společně Ústeckým ... Více

Zasláno 23.02.2019 13:36 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Frantis95 No, to možné je, protože jsem na uplném kraji u lesa, okolo zatím holé pole, prostě holá placka.. Více

Zasláno 23.02.2019 08:12 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Je to zajímavé, budu se muset popídit tady na Kladně, kde je umístěná ta meteostanice co z ní jdou na in počasí data, mě to po ránu dávalo -8,6 a tam to píše -6,1 .. jestli to není ... Více

Zasláno 23.02.2019 07:40 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Musím uznat, hezky to šupajdí dolu, máme tu -3,5.. ale zpomaluje to.. Více

Zasláno 22.02.2019 18:42 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Frantis95 No, je otázka co rozumíme pod pojmem zima, zda teploty minus pět šest pod nulou v noci a přes dem plus jeden a pak plus čtyry..a za dva dni šlus, jen mi to připomělo tušim ... Více

Zasláno 22.02.2019 15:35 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Yurri Teď Vás asi namíchnu, prolézám zprávy na netu, a pan ministr na svém místě (Brabec na životním prostředí, to příjmení je asi jediné co je o.k.) právě řekl, že zatím máme situaci ... Více

Zasláno 22.02.2019 09:59 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak po ránu jsme skončili na +7,2, pršelo pouze sporadicky, což je škoda, teď jsem zvědav, do jakého minusu se dostaneme v následujících dnech, pak už tam máme v předpovědích hrozné ... Více

Zasláno 22.02.2019 06:44 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Teď to u nás zase leze nahoru, +6,7, hezky se to houpe, kouknu po ránu co to udělá, odcházím spát při otevřeném oknu..dneska mi ani kotel nespínal, bylo na to teplo... Více

Zasláno 21.02.2019 23:20 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Tak poslouchám předpověď podle ČHMÚ a máme zapomenout od soboty na déšť až do minimálně 3-5 března, asi už to začíná v módu minulého roku.. Více

Zasláno 21.02.2019 18:59 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Přes noc to nekleslo pod +3 dnes přes den vystoupilo na 9,4..spadlo asi dvacet kapek vody (děkujeme) , půda už rozmrzla, to ochlazení, co má přijít tu už nic neznamená. Více

Zasláno 21.02.2019 16:16 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Přes noc to nekleslo pod +3 dnes přes den vystoupilo na 9,4..spadlo asi dvacet kapek vody (děkujeme) , půda už rozmrzla, to ochlazení, co má přijít tu už nic neznamená. Více

Zasláno 21.02.2019 16:16 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Ano, ano, nejdříve si lidé svým způsobem života způsobí třeba takový obecný nárůst alergií, prostě si zasviníme prostředí a je to, no a abychom to ve městě v létě zvládli, tak pokosíme ... Více

Zasláno 20.02.2019 20:48 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: Stranik Dokud sem nepřiletí hejna papoušků, budu si řikat, ..je to dobrý... Více

Zasláno 20.02.2019 14:28 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: No, ani bych se nedivil, kdyby těch ptáků přiletělo poskrovnu, kupříkladu jiřiček a vlaštovek je již o 30%méně, neb jim umírají mláďata hlady, není dost polétavého hmyzu, je to zjištění ... Více

Zasláno 20.02.2019 14:23 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C

palma: ota Oteplování samozřejmě je, křivka teplot je jasná, a to i ta oceánská, a z hlediska vodního hospodářství a vody v krajině vidím u nás nepatrnou novou jiskřičku v nastávající spolupráci ... Více

Zasláno 20.02.2019 10:07 Články na In-počasí - Jarní počasí, teploty překračují rekordních 15 °C