Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Lokálně opět přeháňky nebo bouřky, výjimečně s přívalovými srážkami nebo i kroupami

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 6 příspěvků pro uživatele rzbynek:

rzbynek: Jste mě asi nepochopil, autem nejezdím a ani nečekám u žádné aplikace, že se bude měnit se změnou polohy okamžitě. Ale poloha se nektualizuje vůbec jen po otevření nastavení widgetu ... Více

Zasláno 11.01.2021 13:07 Web In-počasí - Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

rzbynek: Tady už nikdo neodpoví na zpravy ani příspěvky aplikace ( widget) je mrtvá, nedívím se, že značná část uživatelů přechází na jinou aplikaci. Kritika na google play je stejna a bez ... Více

Zasláno 10.01.2021 21:52 Web In-počasí - Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

rzbynek: In-počasí Mám nainstalovanou novou verzi, je stale problém s místem polohy ve widgetu, datum se už mění. Na widgetu nastaveno i v programu moje pozice, v programu se pozice mění ve ... Více

Zasláno 26.12.2020 22:55 Web In-počasí - Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

rzbynek: Mám vaši aplikaci již delší dobu, telefon Xiaomi Note 7 a žena MI8. Po aktualizaci na MIUI12 zmizel widget zl plochy. Aplikaci jsem znovu nainstaloval nastavil widget. Widget uz nabízí ... Více

Zasláno 11.12.2020 07:38 Web In-počasí - Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

rzbynek: Tento týden na mobilu, také přestal fungovat widget in-počasí. Mám xiaomi 4A. Odinstaloval jsem widget i aplikaci. Vše znovu nainstaloval, ale ukazuje pouze Prahu viz obrázek příspěvek ... Více

Zasláno 16.09.2018 13:51 Web In-počasí - Nefunkční aplikace na mobilním telefonu

rzbynek: Dobrý den, také mám stejný problém jako dotaz výše. Používám telefon Xiaomi redmi note3 5,5" prostřední widget(s hodinama) je v pořádku a zmiňovaný je také namačklý na sebe a rozšíření ... Více

Zasláno 11.04.2017 23:59 Web In-počasí - In-počasí - novinka na Android