Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Od jihovýchodu postupně srážky, někde i zabouří

Diskuse o počasí Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

182
# 11.01.2021, 01:25

Já jsem spokojen ... Na novém telefonu Xiaomi Redmi 9C s Android 10 (MIUI 12) to jede zdá se pěkně v pořádku. :) +1

# 11.01.2021, 09:37

rzbynek
Widget mění polohu sám jednou za cca 30-60 minut. Nejde ji načítat při každé změně - pokud byste jel autem, tak by se musela měnit skoro každou minutu a to by nadměrně vybíjelo baterii. Ono vám u nějakého widgetu funguje to, aby se měnila okamžitě?

# 11.01.2021, 13:07

Jste mě asi nepochopil, autem nejezdím a ani nečekám u žádné aplikace, že se bude měnit se změnou polohy okamžitě. Ale poloha se nektualizuje vůbec jen po otevření nastavení widgetu a uložení. Mám Xiaomi Note 7Android 10 MIUI 12. Mám vše povoleno. Je divné, že když jsem kvůli tomuto problému hledal na internetu kde je problém, tak widget má asi s tímto problém. Nejsem sám kdo to řeší. Aplikace se mi líbí proto to tady řeším ať máte zpětnou vazbu jinak bych v tichosti přešel jinam. Problémy jsou od toho,aby se řešily. Držím vám palce k vyřešení problému. Můžu vám i testnout nějakou variantu pokud budete chtít.

# 11.01.2021, 14:43

rzbynek
Děkuji za informaci, podíváme se na to. Na přelomu února a ledna chystáme novou verzi.

# 12.01.2021, 09:26

Zdravím, nechodí mi předpovědi počasí i když mám zvolené město a čas.
Děkuji za odpověď

0
# 15.02.2021, 16:51

Na widgetu se mi nemění poloha, pro kterou se zobrazuje předpověď počasí. V nastavení je aktivovaná automatická Moje poloha. I po dni pobytu v práci se mi zobrazuje předpověď stále pro město, kde bydlím, a ne města, kde pracuji.

Používám Xiaomi A2 lites s AndroidOne (verze 10), systémový jazyk mám anglický, a tak se mi i rozhraní aplikace zobrazuje anglicky. Zkoušel jsem i vypnout systémovou optimalizaci baterie, ale nepomohlo to.

Víte, kde je problém? Díky.

# 15.02.2021, 17:01

ghonza
To pozorujete až od dnešní verze? V minulém týdnu to bylo v pořádku?

# 04.04.2021, 16:48

Dobrý den, chci se zeptat, zdali byste mi pomohli vyřešit můj problém s aplikací In počasí v telefonu. Nejde mi rozjet widget na ploše. Což foto, vždy po načítání vyskočí hláška : stahování dat neproběhlo. Opakujte. Ale nikdy se to nepovede. Děkuji vám za odpověď, Ovčařiová Daniela


1
# 04.04.2021, 23:01

Planujete v nejakem blizsim casovem horizontu aplikaci in-pocasi na apple watch? Vyuzivam s oblibou aplikaci na iphone a je blbe, ze na apple watch musim mit naparovanou jinou aplikaci na pocasi. Urcite je takova absence nedostatek a spousta lidi by synchronizaci s apple watch uvitala. Zvlast dnes, kdy obecne chytre hodinky zazivaji velky boom. Diky za info.

# 05.04.2021, 16:06

Daniela Ovčařiová
Děkujeme za informaci, podíváme se na to. Zkuste zatím aplikaci přeinstalovat.

rar2
V blízké době to bohužel neplánujeme. Jaké funkce / data o počasí byste tam nejvíce chtěl?

1
# 05.04.2021, 21:29

In-počasí
To je velka skoda, jelikoz absence aplikace pro apple watch v dnesni dobe vyrazne ubira na jeji vyuzivani. Jako majitel iphonu a apple watch hledam jednu aplikaci, kterou vyuziji jak na telefonu, tak i na hodinkach a byla-li by ni apka in-pocasi, neni co resit, protoze jsem s ni byl v telefonu spokojeny. Nyni po porizeni hodinek budu urcite hledat alternativu, a co si budeme, kvalitni se tezko hleda... Je x aplikaci, ale maji spoustu ruznych chyb a nedostatku... Apple watch mam z duvodu propojenosti s iphone, takze to stejne pozaduji i od aplikaci, ktere chci vyuzivat na sto procent i za cenu placenych verzi a nikoliv z pulky... A takto myslim uvazuje spousta priznivcu iphone.

Co se tyka funkci/dat, co by aplikace mela na hodinkach umet, tak asi je to vzhledem k neplanovani aplikace zbytecne, nicmene by aplikace mela umet zobrazit predpoved pocasi na nekolik hodin a to teploty, oblacnosti, srazek, vetru, tato predpovedni data i pro tydenni vyhled pocasi. Zobrazovat aktualni stav. Velkym plusem mohou byt kvalitni dynamicke komplikace - stavu pocasi, teploty, srazek, vetru - to by dnes urcite nemelo chybet. Zkusil jsem dnes asi deset aplikaci a v 90% maji nedostatky, napr neaktualizuji se ikony, sekaji se, maji nepropracovane komplikace nebo jich nemaji dostatek. Asi nejlepsi mi prijde aplikace forecast bar - tolik pro pripadnou inspiraci...

# 07.04.2021, 16:51

rar2
Děkujeme za podrobný popis. Už více než rok máme nějaké grafické návrhy, ale k realizaci mají ještě daleko. Určitě nám ale Váš popis pomůže (nepíšete zbytečně ;-))

0
# 14.10.2021, 12:42

Model Name: iPhone 8
Software version: 15.0.2

Takovéto zobrazení se zde vyskytuje už několik dní. Prosím o opravu.

# 14.10.2021, 13:06

Shenny
Dobrý den, děkujeme za informaci. Zkuste aplikaci prosím zavřít a znovu otevřít. Pomohlo to?

0
# 15.10.2021, 00:19

In-počasí
Hezký den,
aplikaci jsem byl nucen reinstalovat. Chvíli pak fungovala správně. Následně jsem si nastavil lokality a povolil lokalizační služby. Nastavil si aplikaci jako widget. Několikrát ji shodil a opětovně zapnul. A nyní mám stejný stav jako jsem přikládal na obrázcích dříve.

48
# 29.10.2021, 10:23

Zdravim, kdyz vlezu do apky pres widget na plose, vidim graf takhle. Pres ikonu apky vse ok. Uz je to delsi dobu.
i11PM, iOS15.1.

# 29.10.2021, 10:56

Hurec
Děkujeme, vydáme aktualizaci v průběhu listopadu. Snad pomůže.

0
# 29.09.2022, 07:02

Dobrý den, používám vaše 2 widgety na plochu a včera se mi aktualizoval android na verzi 12. U Widgetu s radarem se mi přestaly zobrazovat symboly na "tlačítkách". Když nastavím tmavé, jsou tam jen černé tečky, když světle, jsou zas bílé, ale taky bez symbolů. Dá se s tím něco udělat, nebo jen počkat na aktualizaci? Přeji pěkný den.

Screenshot
# 29.09.2022, 08:20

maxov
Děkujeme za informaci, podíváme se na to.

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.