Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Teplá fronta přinese sněžení přecházející do deště

Diskuse o počasí Nová aplikace In-počasí na Android a iOS

150
# 11.01.2021, 01:25

Já jsem spokojen ... Na novém telefonu Xiaomi Redmi 9C s Android 10 (MIUI 12) to jede zdá se pěkně v pořádku. :) +1

# 11.01.2021, 09:37

rzbynek
Widget mění polohu sám jednou za cca 30-60 minut. Nejde ji načítat při každé změně - pokud byste jel autem, tak by se musela měnit skoro každou minutu a to by nadměrně vybíjelo baterii. Ono vám u nějakého widgetu funguje to, aby se měnila okamžitě?

# 11.01.2021, 13:07

Jste mě asi nepochopil, autem nejezdím a ani nečekám u žádné aplikace, že se bude měnit se změnou polohy okamžitě. Ale poloha se nektualizuje vůbec jen po otevření nastavení widgetu a uložení. Mám Xiaomi Note 7Android 10 MIUI 12. Mám vše povoleno. Je divné, že když jsem kvůli tomuto problému hledal na internetu kde je problém, tak widget má asi s tímto problém. Nejsem sám kdo to řeší. Aplikace se mi líbí proto to tady řeším ať máte zpětnou vazbu jinak bych v tichosti přešel jinam. Problémy jsou od toho,aby se řešily. Držím vám palce k vyřešení problému. Můžu vám i testnout nějakou variantu pokud budete chtít.

# 11.01.2021, 14:43

rzbynek
Děkuji za informaci, podíváme se na to. Na přelomu února a ledna chystáme novou verzi.

# 12.01.2021, 09:26

Zdravím, nechodí mi předpovědi počasí i když mám zvolené město a čas.
Děkuji za odpověď