Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Dnes už se objeví srážky a hlavně na západě přechodně chladněji

Diskuse o počasí Kvalita některých příspěvků

40
# 08.12.2022, 15:35

DavidD
VKH
roska01

Tak si ty Vaše nářky pište sem, do diskuze o sněžení to nepatří.

10
# 08.12.2022, 16:00

Aura1
Nářky ? Vážně ? 🤣 To píše banda dospělých lidí kteří brečí v jednom kuse ?

40
# 08.12.2022, 16:20

DavidD.
Nechápu co řešíš. Buď diskutuj o počasí nebo ne. Jestli se ti diskuse nelíbí, tak mazej a tečka. Takhle jsi tu akorát za trapáka.

Někdo tu psal něco o frustraci atd. To se dá odhadnout, kdo jí má nejvíc, když musí nadávat na celou diskuzi.

40
# 26.12.2022, 21:15

Prosím administrátora o smazání/přesunutí příspěvků uživatele leden v tématu Jaká bude zima 2022/2023?. Zmíněné příspěvky porušují pravidla - nejsou k tématu.

Děkuji.

0
# 26.12.2022, 21:22

Aura1
Jakým způsobem porušují pravidla? Já se vyjadřuji k tématu, které souvisí s tím jaká bude zima 2022/2023. A chci pouze materiály, z nichž bude jasné, že máme globální oteplování a že za to může člověk. Proto mě někdo chce mazat?:D

# 26.12.2022, 21:25

Od GO jsme se dostali k bonzactví :D:D To je lepší než nějaký seriál , tohle sledovat 😂

40
# 26.12.2022, 21:26

leden
Bo je to zatapetované Vaším kolovrátkem o tom, jak je GO blbost a s tím jaká bude zima už to nesouvisí.

Novorolak
To není bonzování. Víš jak by vypadala diskuze, kdyby si každý psal svoje názory kam ho napadne a nekoukal přitom do jakého tématu to píše?

0
# 26.12.2022, 21:30

Aura1
Proč? Já žádný kolovrátek neprovozuji:) Já naopak chci se konečně dozvědět, že probíhá globální oteplování a může za to člověk. nebo spíš se chci dozvědět pravdu. A vedu o tom nějakou diskuzi, protože si myslím, že to není úplně tak jednoduché. A globální oteplování souvisí s tematem jaká bude zima. Nebo ne?

# 26.12.2022, 21:43

Aura1
Tak já myslel , ze GO muže souviset s tím , jaká bude zima . Sám jste to v několika příspěvcích v různých vláknech uváděl . A ať je názor pana jakýkoli , tak on jen vyjádřil ten svůj . Souhlasím s tím , že už diskuze po přečtení moc smysl nedávala , ale to hlavně z toho důvodu , ze jste smazal své příspěvky . Tedy ztratila se návaznost . A opět , je to jen můj názor , což snad mohu
. Pokud ne , tak mě klidně také smažte 😉

40
# 26.12.2022, 21:46

Novorolak
Byla to i moje chyba, že jsem na pána reagoval, ale svoje příspěvky mimo téma jsem smazal. Fakt sis nevšimnul, že mu nešlo vůbec o konstruktivní diskuzi?

Jako je rozdíl diskutovat a plácat pořád dokola to samý...

# 26.12.2022, 21:49

leden
Aura1
Teda vy jste jeden lepší než druhý. Jeden má jeden názor, vysvětluje mu to tam a 2. protože s tím nesouhlasí a napíše své argumenty, tak je tím 1. uživatelem okamžitě nahlášen a smažou mu veškeré příspěvky. Nebylo by lepší než toho uživatele nahlásit administrátorovi stránky založit téma a potom to teprve nahlásit. Jako ono být dneska proti GO je dneska velmi nepopulární a vědecky nesprávný fakt. To je opravdu jako věřit v jiné podivné věci, popírat vliv na člověka už opravdu prostě nelze. Zkusím jednoduše. Změna klimatu je na 99 % zapříčiněna člověkem. Jelikož jsou krásně vidět trendy v nárůstu teploty v souvislosti s nárustem CO2 a CH4. Přičemž CH4 je už následkem změny, která probíhá. Podívejte se na graf globální teploty a její souvislosti s nárůstem skleníkových plynů, tuto stránku např. https://www.un.org/en/climatechange/what-is-climat.... A zkuste to pochopit. Opravdu v dnešní době to není o zmanipulovanosti médii, ale GO je dané na základě vědeckých studií, faktů a pozorování. A né, že se média snaží strašit. Jinde možná jo, ale tady je opravdu změna dobře pozorovatelná každým rokem. Např. změny v zimním období, celkovém oteplení, nárůstu vln veder v letním období, požáry a obrázky ledovců např. v horách v roce 1911 a 2005, problémy v periglaciální zóne. Toť za mě vše k tomu a zkuste se zamyslet, jak to tedy je.

40
# 26.12.2022, 21:54

Tomáš J.
Bylo to OT, to je proti pravidlům. V lehčí formě se to promíjí, tohle už bylo moc. Chtěl jsem se s uživatelem leden bavit i v té souvislosti se zimou, ale z jeho příspěvků byla znát ignorace, nezájem a celé to přešlo mimo rámec tématu. Udělal jsem správně, že jsem to nahlásil.

# 26.12.2022, 22:07

Aura1
No a podle mě jste správně neudělal . A teď , kde je pravda ? Udělal jste správně ,nebo ne ? No a o tom to přesně je. Každý má právo na svůj názor a pravda pro jednoho nemusí automaticky znamenat pravda pro druhého 😉

40
# 26.12.2022, 22:11

Novorolak
Jednoduše chtěl jsem vést normální diskuzi i na dané téma a po několika reakcích mi došlo, že jsem byl "vtažen" do nesmyslné diskuze o GO s uživatelem, který si "mele" svůj "omezený" názor pořád dokola. Tak jsem svoje příspěvky smazal a zbylo tam pouze jeho X "nepatřičných" příspěvků. Co jsem měl podle tebe dělat?

# 26.12.2022, 22:20

Tak já tam četl nějaké konkrétní otázky , které zůstaly nezodpovězeny. Misto toho jste smazal své příspěvky a nahlásil ho. Mohl jste raději navrhnout přesun do jiného vlákna , pokud vám to tam tak vadilo a zde je zodpovědět . Nebo se do té diskuze vůbec nepouštět. To je asi tak vše , co k tomu mohu říci . Kolikrát jsme tu museli číst vaše zkratovité výlevy , nahlásil vás někdo někdy ?

40
# 26.12.2022, 22:22

Novorolak
Tak svým způsobem diskuze stojí na všech. Pokud má někdo pocit, že jsou porušovány pravidla, může to nahlásit. Jestli to v konkrétní minulé situaci někdo udělal, neudělal nebo měl udělat, to už teď nemá význam.

Ale jak říkám. Uživatel leden dle mého názoru nevedl diskuzi, pouze opakoval svoje názory na GO v špatném tématu. A je to vlastně k smíchu, protože každý víme, že GO existuje.

Představ si to znovu, někdo teď napíše, že GO neexistuje v tématu o zimě a někteří uživatelé na to zareagují a vznikne z toho OT debata, kde hlavní aktér pouze dokola opakuje to samé. Jaký to má význam? Žádný.

# 26.12.2022, 22:32

Můj názor znáte , já znám váš . Každý máme svůj , což není nic špatného , nicméně to neznamená , ze musíme souhlasit. Opravdu víc už na tom není co řešit .

380
# 26.12.2022, 22:46

Tomáš J.
Jen na okraj téma GO tu je, mohl psát tam..https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-10-1149-Globalni...
Osobně se snažím témata dodržovat, a stejně se mi to leckdy nepovede :D, měl se tam (leden) nasměrovat, kdyby to udělal, mohlo se tam dál diskutovat, je to dlouhodobé téma..

# 26.12.2022, 22:48

Zcela evidentně šlo o klasické trollování diskuse, které do diskuse opravdu nepatří (už jen zaslání tuny příspěvků během hodiny opakující neustále to samé je k ničemu). Na to je nejlepší nereagovat a už vůbec se nad tím nezamýšlet.

15
# 27.12.2022, 01:41

Musel jsem si vygůglit, co/kdo je troll, ale asi jsem troll taky, tak bacha ne mě, elfové :D

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.