Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Lokálně opět přeháňky nebo bouřky, výjimečně s přívalovými srážkami nebo i kroupami

Diskuse o počasí Kvalita některých příspěvků

# 27.12.2022, 03:33

Tomáš J.
Hezky shrnuto. Bylo by fajn, kdyby se lidi smířili s tím, že globální oteplování a vliv člověka na něj není otázkou názoru - fakta jsou zkrátka jasná. Pseudoskeptici (“ledna” nevyjímaje) stejně akorát vždycky přijdou s argumenty na základě svých dojmů, že to někdo ještě v roce 2022 (skoro už 2023) považuje za relevantní, je alarmující.

275
# 23.01.2024, 05:40

Mame tady evidentne co docineni s novym spamem. Na tema stare nekolik let (z listopadu 2019) odpovedel uz 2x uzivatel, ktery se nove zaregistroval. Text odpovedi na tema dava smysl, a je vice-mene k tematu. Po blizsim prozkoumani ale je videt, ze to podle vseho napsala AI.

Tema napadene spamovym robotem:
https://diskuse.in-pocasi.cz/tema-5-5318-Vydatne_s...

Text v prispevku k tematu je smysluplny, drzi se tematu. Ale soucasti odpovedi jsou odkazy na nejake cizi nezname stranky, nejspis s nejakyma hrama. Tyto stranky nemaji s pocasim nic spolecneho, mohou ale byt i zavirovane.

Pokud uvidite nejaky prispevek, zejmena od uzivatele bud cerstve registrovaneho, nebo od uzivatele s malym poctem prispevku v dizkuzi, resp. malym hodnocenim. Prispevek je i v Cestine k tematu a s diakritikou. Ale peclive zkontrolujte, kam odkazy vedou, a v pripade pochyb na odkazy NEklikejte. Odkazy mohou obsahovat ledacos - viry, porno, phishing, prorusske texty, podvodne reklamy a podobne.

AI jde kupredu a tohle se bude obevovat stale casteji a ne jen na tomto webu.

Priklad spamu s AI (od dvou novych uzivatelu)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.