Diskuse o počasí Vyhledávání
m_univ: Tohle jsem v ansámblech snad neviděl ještě... maximální nula... Více
Zasláno 08.10.2018 13:25 Předpověď počasí - Bez deště říjen 2018
m_univ: Olgo, buď se uvztekáte k smrti nad těmi kapitalistickými zrůdami a sluníčkáři nebo to necháte.. Vy žijete bez internetu auta někde v jeskyni a jíte kořínky? Minimálně ten internet tedy ... VíceZasláno 05.10.2018 12:40 Články na In-počasí - Před námi je výrazné ochlazení, léto skončí
m_univ: Lidi za suché teplé počasí můžem tak trochu všichni svým konzumním způsobem života.. tak se nehádejte bude hůř... VíceZasláno 02.10.2018 08:50 Články na In-počasí - Druhá polovina týdne opět slunečná
m_univ: Igor, prosím Vás pěkně, tak to nečtěte, pro mne je totřeba zase velmi zajímavé shrnutí..Hodnoty které potřebujete a zajímají konkrétně Vás si najdete jistě sám... pravidla pravidla ... VíceZasláno 01.03.2018 08:36 Zima - Arktický vzduch od 24.2.2018
m_univ: O Prahu jsem se nezajímal, navíc zase by nebylo o ničem jiném než centimetrové kalamitě... Ale ještě není nic ztraceno, věřím do konce ledna bude něco aspoň poletovat i v Praze.. Ale ... VíceZasláno 16.01.2018 13:29 Články na In-počasí - Příští týden přinese sníh i do nížin
m_univ: Už jsem tu myslím ve čtvrtek říkal že bude sněžit, ach jo, nevím kdo s čím nepočítal... VíceZasláno 16.01.2018 13:17 Články na In-počasí - Příští týden přinese sníh i do nížin
m_univ: Tak jestli budem koukat ne od 28.1 ale třeba rovnou od 30.1. tak poslední výstup -12°C v 850hpa je opravdu předjaří... Ale jasně tak to určitě bude, pojďme řešit modely nad 300H... ... VíceZasláno 16.01.2018 12:05 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Teprve to příchází a už tu někdo bečí že nic nemá... VíceZasláno 16.01.2018 10:00 Články na In-počasí - Příští týden přinese sníh i do nížin
m_univ: U nás už 3 dny tak normálně mrzne a mrznout má, něco sněžit bude, pohoda. Jen ten vítr je a bude nepříjemný... Nevím, co máte za problémy pořád, že není zima... No jo - v Plzni +3 to ... VíceZasláno 16.01.2018 08:10 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Jsme ti slíbil sněžení, ne...? Sněžit má, ale jak už jsem tu říkal ve čtvrtek, kolik se toho sněhu v nížinách udrží nevím nevím... VíceZasláno 14.01.2018 20:44 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Nějaký sníh bude, ale od jakých poloh se udrží nějaká sněhová pokrývka si netroufám říct..a žádný stálý arktikán tam nějak nevidím... VíceZasláno 12.01.2018 21:11 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Tak obavy máme všichni protože jestli z tohodle nic kloudného nebude tak nevím nevím zda se v únoru ještě něco rozjede... VíceZasláno 12.01.2018 13:36 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Ale jinak čtvrtek či pátek dává nový GFS sněžení a další ochlazování i u Vás či Českém Těšíně... VíceZasláno 12.01.2018 11:45 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Tak hlavně pardon že se většinou soustředím na svou lokalitu a zapomínám že pro Čechy Z a J to zatím nevypadá ani na ten sníh... Prostě malují to tam hezky po 20 a nechám se rád unést, ... VíceZasláno 12.01.2018 11:15 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: To mi neříkej - mrznout by mělo i u vás minimálně v noci na neděli pondělí a úterý než přijde fronta.. Jako mírné mrazy, u nás pravda jsou většinou ty mrazy o něco silnější vzhledem ... VíceZasláno 12.01.2018 11:02 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Jeden den to možná vyletí a to je stejně nejisté, ale hlavní trend vypadá stále klesající.. Se divím že najednou vytahuješ to co ukazují víc než za 5 dní dopředu, to tě nikdy nezajímalo.. ... VíceZasláno 12.01.2018 10:46 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Sluníčko teď ukazují neděle pondělí... Jinak mohla by se zopakovat situace leden-únor 2012 a bylo by to fajn... VíceZasláno 12.01.2018 10:07 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Stále výhledy vypadají velmi dobře, proti tomu co bylo je to jasné zlepšení zimních podmínek. Ta obleva co tam maluje ECÁK bude krátká a nijak výrazná a zatím navíc nejistá... VíceZasláno 12.01.2018 09:28 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: GFS zatím hezky drží zimní mód a i s tím sněhem to od středy vypadá zatím velmi dobře... A myslím že pro nadcházející období je tohle zajímavý článek.. http://www.sh...e=2049&id=898 ... VíceZasláno 11.01.2018 19:15 Zima - Jaká bude zima 2017/2018
m_univ: Tak samozřejmě, bavíme se pořád o výhledech, jen prostě jsou zajímavější než co bylo doposud.. :-) Ecák je teplejší než GFS do toho 20. ledna, po 20. se to maluje pěkně, ale ansámbly ... VíceZasláno 11.01.2018 10:15 Zima - Jaká bude zima 2017/2018