Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Slunečno a po chladném ránu odpoledne až 20 °C

Diskuse o počasí Druhá polovina týdne opět slunečná

36
# 02.10.2018, 08:46

dawe
Ona je jeste vetsi cholerickej a vecne si stezujici silenec, nez jste Vy, Dawe a to je co rict...:D:D:D

4
# 02.10.2018, 08:50

Lidi za suché teplé počasí můžem tak trochu všichni svým konzumním způsobem života.. tak se nehádejte bude hůř... ;-)

64
# 02.10.2018, 08:50

Tomamir
Taky už si toho všímám. Neustále stejné řeči, pořád neustálá nespokojenost ať je jakékoliv počasí :D:D Se tu člověk i pobaví,jsem nečekala;-)

77
# 02.10.2018, 08:57

Tomamir
já jsem svatý ještě podle ní,ale ty jeji příspěvky to je fakt zralé na nějakou tu psychyckou diagnozu,a to myslím fakt vážně,že by paní měla vyhledat odbornou pomoc.

77
# 02.10.2018, 08:58

radek4545
taky to vidím na rekordy v příštím týdnu.

8
# 02.10.2018, 09:02

dawe
Vyhledej si lékaře sám, beztak z toho GFS zcvokneš. Nezapoměl jsi na něco? Nešílí zas ten tvůj GFS? V sobotu 30C° jasno. Víte kdy bude "poslední" třicítka? Přece na Silvestra, na Štědrý den má být jen 22 ale jasno. A víte že v lednu možná přijde i déšť?

75
# 02.10.2018, 09:50

No nevím u nás je podle Meteoblue na neděli bouřka:blesk:

# 02.10.2018, 12:56

Nevim no, ale pani Olga ma vicemene pravdu, ne vsude prselo tolik, tech par kapek co vzdycky spadne, ve Vychodnich Cechach a i jinde je vsechno uplne v pí...sku. byl jsem v lese na houbach, tam kam chodim tradicne a nepoznal jsem to tam, tam kde byl mech 100x100m je ted akorad suchy listi a nikde nic. Uplne mrtvej les. Vsechno suchy na sr..

F4
Avatar
109
# 02.10.2018, 13:07

Lucina
Není to pravda, kdyby týden pršelo a byla zima, tak tu bude většina spokojená. Bohužel to od začátku dubna ještě nenastalo a v nejbližší době ani nenastane, fakt to nebere konce, co se to furt děje.

64
# 02.10.2018, 13:59

F4
To nevím, někdo by se určitě našel, kde ani za ten týden nenapršelo dost...
Aspoň tak mi to tady přijde :D:D
A pořád dokola psát jak bude na vánoce 30 atd.. nevím no :D:D

5
# 02.10.2018, 17:19

Olga95

Ten hnusnej puchejř nám dal život a bez něj se neobejdeme. Já si příští týden rozhodně užiju a nebudu tady psát nesmysly na fóru jako vy. Mimořádně musím souhlasit s dawe. Klima se hold mění a nic s tím neuděláme, protože ropu budeme těžit a následně spalovat, at uz bude v jakékoliv podobě, do poslední kapičky. Budou větší a větší extrémy:pozor:

642
# 02.10.2018, 17:56

Olga95
valium 5x deně!

8
# 02.10.2018, 20:07

Je tu dost buranů:pozor:.

77
# 02.10.2018, 21:06

Přispěji svojí troškou do mlýna.
Bez toho žlutého puchejře se sice neobejdeme, ale bez vody nám bude ta žlutá věc k prdu.;-)

F4
Avatar
109
# 03.10.2018, 06:52

charlie
Přesně tak, bez vody se nedá žít a na přírodě je to vidět. Ale sluníčkářům tohle vysvětluj.

36
# 03.10.2018, 09:17

Pavelma
Ano, modely jeste donedavna kreslily, ze si to tlakova nize zamiri od Britskych ostrovu do stredni Evropy a utne patecni a sobotni slunecne teple pocasi. Aktualni modely ale kresli, ze si to ta nize zamiri ne do stredni Evropy ale na jih ke Spanelsku a Portugalsku a S, V a stredni Evropu bude ovlivnovat rozsahla tlakova vyse, ktera by tu nastolila slunecne suche babi leto s teplotami mezi 20-22°C, coz jsou na rijen dosti nadprumerne hodnoty.
Jeste to neni jiste, ale ta pravdepodobnost, ze to vyjde, je pomerne vysoka.
Ano, je sucho, kor tady na severu Cech, kde je sucho nejvetsi, protoze tu zadne desitky mm nespadly jako na jihu, ale ja mam teplicko rad a v pulce rijna si bezne pivko na zahradce v tricku nedavam:D a na vylety v prirode je 20 a jasno taky lepsi nez 5 a dest, takze ja to velmi uvitam...:slunce::cool:

8
# 03.10.2018, 09:31

Sucho, a teplo jediná jistota v 2018. Předpokládá že do konce října se to už nezlomí. A listopad? Přece slunečný, a teplý. Možná v lednu se prý trochu ochladí.

36
# 03.10.2018, 09:40

Olga95
Vyjadrim se k Vam jen jednou, protoze sem chodim resit pocasi a ne Vas plac a narky, ale povim to jednoduse:

Ano, mate pravdu, ale brecet tu 5x denne skrze vsechny temata nikomu nepomuze...Klima se proste meni, otepluje se, srazky mizi, to je proste realita, tak to proste je a nic s tim neudelate ani Vy ani ja, nikdo z nas. Budto se s tim smirite nebo se z toho zblaznete, to necham na Vas...;-)

Ja si uziju teple slunecne dny jak s prateli na zahradce na pivku, tak v kocarku vyvezu na projizdku kolem prehrady svou 2-mesicni dcerku a budu si uzivat prirody, slunicka a teplicka, dokud je...A nekdo bude sedet za PC a nadavat jak je to vsechno na ho*no...Kazdej jsme nejakej no...;-)

8
# 03.10.2018, 10:55

Tomamir
Si to užijte, zřejmě Vás uspokojuje pohled na suchou krajinu, a ze sucha a toho vašeho sluníčka vystresovanou vegetaci. Nikdy není pozdě něco s tím dělat, ono může být té vaší dcerce za 30 let z toho tepla co tu zřejmě bude, také nevolno, ale to se v České kotlině, už třeba nebude dát žít. Jde o to okamžitě snížit emise z dopravy a průmyslu, a přestat spalovat fosilní paliva- vzdát se pohodlí, jinak dojde k obrovským migracím za vodou. To co píšete( smiřte se s tím, nic s tím neuděláme) je to nepohodlnější řešení. Ono nějak bylo, a nějak bude že? Myslíte že budete žít stále ve vodním blahobytu, pokud tohle bude dál pokračovat?

64
# 03.10.2018, 11:06

Ve Zlíně, sice malá ,ale úúúžasná přeháňka ;-) Jen tak dál ;-)

Pro přidání příspěvku do diskuse se prosím přihlaste.