Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 225 příspěvků pro uživatele Tomáš J. :

Tomáš J. : Za mě tedy bude červenec spíše o 1 až 2 C nadprůměrný, to znamená podle ankety teplý. A ano sice období od 7. do 16.7. se jeví jako teplotně podnormální. Ale s postupně přibližujícím ... Více

Zasláno 03.07.2022 12:15 Předpověď počasí - Jaký bude červenec?

Tomáš J. : Today2 Zase takovou paměť tedy nemám. Ale loňská zima mi utkvěla v paměti spíše tím, že jeden týden bylo -15 po ránu a ten stejný týden +14 C. Ale, že bych si ji pamatoval jako nějakou ... Více

Zasláno 09.02.2022 13:11 Globální oteplování - "Úbytek" sněhu na stanici v Doksanech za posledních 60 let

Tomáš J. : Today2 Důležité bude sledovat tuhle dekádu. Jestli bude pokračovat opět stejný typ proudění, tak pak už by se dalo mluvit o synoptické přestavbě právě kvůli celkovému oteplování planety ... Více

Zasláno 09.02.2022 12:52 Globální oteplování - "Úbytek" sněhu na stanici v Doksanech za posledních 60 let

Tomáš J. : Today2 Dekáda 1971 - 1980 byla na 20. stol naopak velmi teplá, docela připomínala zimy 21. stol. Ovšem tím, že osekáte data, výsledek akorát zkreslíte. To už by se musela vzít delší ... Více

Zasláno 09.02.2022 12:33 Globální oteplování - "Úbytek" sněhu na stanici v Doksanech za posledních 60 let

Tomáš J. : ota Zdravím po hodně dlouhé době. Rozhodl jsem se, že ty vaše údaje hodím do tabulek a do grafů, aby bylo zcela zřejmé, že tady máte celou dobu pravdu. A podobně jako na jiném fóru ... Více

Zasláno 09.02.2022 12:20 Globální oteplování - "Úbytek" sněhu na stanici v Doksanech za posledních 60 let