Přejít na hlavní obsah
AKTUALITA: Hlavně v severozápadní polovině území občasný déšť, odpoledne na východě ojediněle bouřky

Diskuse o počasí Vyhledávání

Nalezeno 1250 příspěvků pro uživatele :

aura33: palma Oproti kupovanému je vlastní mnohem šťavnatější, sladší a chutnější. Nedávno jsem koupil v Lidlu a pěkná suchotina. Ty jejich reklamy na nejčerstvější zboží na trhu jsou pěkný ... Více

Zasláno 16.05.2021 13:34 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Já zasadil hrách dřeňový na postupnou sklizeň po deseti dnech, první várku už na konci března a krásně roste do výšky, přežil i mrazíky kolem -3°C. Nejdříve rostl pomalu, ale ... Více

Zasláno 16.05.2021 13:24 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: Česko má za sebou vydatný déšť, přeháňky, bouřky (i silné) a blíží se další várky srážek. Více

Zasláno 16.05.2021 12:51 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Včera mezi 22:00 a 23:00 bouřka na Šumavě pár km za hranicí v Německu!!! Více

Zasláno 16.05.2021 12:19 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Omlouvám se, nechtěl jsem se s Vámi dohadovat, ale fakt jsem nikde nenapsal, že vysoká vlhkost přinese hodně přeháněk na JZ, to jste poupravil. O počasí jsem přečetl několik knih ... Více

Zasláno 15.05.2021 19:05 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Z toho se nevymluvíte, psal jste o JZ jako takovém, že tam nic nebude a je/bude. Žádný přeháňkový armagedon jsem nesliboval, napsal jsem neurčitě, že přeháněk přibude, což se ... Více

Zasláno 15.05.2021 17:55 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 To jsem kouknul na radar.bourky.cz a přehlédnul blesky... Takže po této Vaší větě: Pokud nejste slepej, tak na radaru na J a JZ Cech zadne silnejsi, ohranicene a ja nevim jake ... Více

Zasláno 15.05.2021 17:40 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Koukněte se na radar, kousek od Šumavy jsou oranžové odrazy, tak nevím proč tu pořád píšete, jak na JZ nic není a nebude. Jste fakt mimo... A ano podmínky jsou lepší na východě, ... Více

Zasláno 15.05.2021 16:49 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Napsal jsem, že vlhkost je základní parametr, což je pravda. O početných přeháňkách a bouřkách jsem psal v celé ČR. Váš styl je až nechutně arogantní a útočný a už kolikrát jste ... Více

Zasláno 15.05.2021 16:42 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Nemusíte mě poučovat, o počasí se zajímám už nějaký ten rok a něco jsem postřehnul. Projděte si animaci radaru od rána do večera a počítejte každou přeháňku a bouřku, včetně ... Více

Zasláno 15.05.2021 16:05 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Když kouknu na radar na celou ČR, tak přeháňek a bouřek je opravdu dost a jsou pěkně ostře ohraničené a rozdrobené, řekl bych, že vysoká vlhkost tomu dává grády. Být o něco sušší ... Více

Zasláno 15.05.2021 15:37 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Vlhkost je základní parametr, proč si myslíte, že v Amazonii jedou bouřky každý den a naopak v poušti Atacama 300 let nekáplo? A nemluvím jen o bouřkách, však se tu psalo, že ... Více

Zasláno 15.05.2021 15:06 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Však to ještě nabere na síle, není tolik hodin, já už v dálce vidím srážkový pruhy směr jih. Tahle situace je unikátní v tom, že je vysoká vlhkost a stačí jen slunce k tomu, ... Více

Zasláno 15.05.2021 14:50 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Řekl bych, že na jihu/JZ skrze tu vrstvu/pod ní už rostou kumuly... Více

Zasláno 15.05.2021 13:16 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 No nevím, řekl bych že vysoká vlhkost a sluneční ohřev udělají své, kupy budou nabíhat ještě celý odpoledne, ten pás oblačnosti se nejspíše zmenší, rozpustí a nahradí ho právě ... Více

Zasláno 15.05.2021 11:46 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Ve vzduchu je hodně vlhkosti, kupy nabíhají výrazně už i v Německu... Více

Zasláno 15.05.2021 11:32 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: Bouřka může vzniknout kdekoliv i pod tou vysokou dekou, kterou z části prosvítá. Aidamko1 Já myslím, že nakonec vyjde můj první odhad z ledna, ikdyž v dubnu jsem o něm začal pochybovat. ... Více

Zasláno 15.05.2021 11:16 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: swan1 Současné deštivé a teplotně stabilní počasí bez výkyvů by mělo vyloženě přát houbám. Touhle dobou začínají růst první hřibovité houby, už se nemůžu dočkat. Podobné počasí by mohlo ... Více

Zasláno 15.05.2021 10:13 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: Predators2 Tady se po včerejší večerní přeháňce rychle protrhala oblačnost, bylo bezvětří a vzduch byl vyloženě pralesní. Než se setmělo už bylo vše hodně orosené, ale že se ráno probudím ... Více

Zasláno 15.05.2021 06:05 Aktuální počasí - Chladné a deštivé počasí nás čeká i příští týden.

aura33: Dnešní přeháňky v Čechách přinesly lokálně i 7mm srážek. Teprve začátek před dlouhým přeháňkovým maratonem . Více

Zasláno 14.05.2021 19:47 Bouřky - Bouřky a vydatné srážky od 11.5. do 16.5.2021